Hisense na CES 2022 - pierwszy na świecie Laser TV 8K i nowy mini-LED U9H
Hisense, globalna marka TV i AGD zaprezentowała na targach CES w Las Vegas najnowszą serię telewizorów ULED 8K Mini-LED oraz pierwszy na świecie, innowacyjny Laser TV o niespotykanej dotąd rozdzielczości 8K!
„Technologia może zmienić życie. A marka Hisense skupiła się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów, które przekraczają oczekiwania konsumentów" - powiedział Douglas Kern, Senior Director of Marketing Hisense USA - na konferencji CES 2022. Szeroka ekspansja produktowa oraz wiodące w branży innowacje pozwoliły firmie na zwiększenie dynamiki wzrostu. Przychody grupy Hisense przekroczyły
27 miliardów dolarów w 2021 roku, co stanowi znaczący wzrost o ponad 20% rok do roku – dodał.
Unikalne połączenie technologii ULED oraz Mini-LED, jeszcze wyższa jakość obrazu oraz jasność
Wyróżnikiem telewizorów Hisense jest niespotykana dotąd w branży wydajność oraz jakość obrazu.
W rozpoczynającym się 2022 roku, firma odsłania swój najnowszy telewizor z linii premium
85-calowy ULED U9H z technologią Mini-LED. Połączone innowacje zapewniają oszałamiający efekt HDR z jeszcze lepszym kontrastem, jasnością i imponującymi kolorami.
Telewizor Hisense 85U9H 8K zdobył najwyższą w branży nagrodę uznania CES® 2022 Innovation Award Honoree, co potwierdza wysiłki firmy w tworzeniu najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów.
Kolejny przełom technologiczny w telewizorach laserowych
Hisense jako lider rynku w kategorii Laser TV z innowacyjną technologią TriChroma robi kolejny, przełomowy już krok po technologii 1080P, 2K i 4K, wprowadzając rozdzielczość 8K i odkrywając po raz pierwszy na rynku 120-calowy Laser TV 8K. Zapewnia on niespotykaną dotychczas głębię i szczegółowość obrazu w wielkoformatowym wymiarze, nieosiągalnym dotychczas dla telewizorów.
„Najnowsze propozycje telewizorów Hisense pokazują, jak wiele wysiłków firma wkłada w dostarczenie najbardziej zaawansowanej technologii oraz innowacyjnych rozwiązań. Doskonale widać to także na rynku polskim, gdzie klienci coraz częściej doceniają nie tylko doskonałą jakość obrazu telewizorów Hisense, ale również technologię dźwięku Dolby Atmos i system smart TV – VIDAA z polskim sterowaniem głosowym” – skomentował Konrad Arseniuk, Head of Sales TV, Hisense Polska.
Święta coraz bliżej! To idealny moment, aby pomyśleć o prezentach.
EZVIZ ogłasza wyjątkowe promocje na Black Week. Produkty nawet o 500 zł tańsze!
Atrakcyjne promocje od Jabra na Black Friday i Cyber Monday 2024
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
IT i technologie
W Krakowie powstało centrum operacyjne cyberbezpieczeństwa. Sektor małych i średnich firm zyska dostęp do specjalistycznych usług [DEPESZA]
Security Operations Center, które zostało uruchomione w ramach Centrum Technologicznego Hitachi w Krakowie, ma zapewnić firmom dostęp do usług specjalistów w zakresie cyberbezpieczeństwa, bez konieczności tworzenia własnych działów IT. Dla przedsiębiorstw outsourcing tego typu zadań jest rozwiązaniem, które pozwala uniknąć wysokich nakładów inwestycyjnych, zabezpieczyć się przed coraz intensywniejszymi atakami hakerów, a także sprostać wymogom legislacyjnym.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.