Getac uznany za globalnego lidera produkcji wytrzymałych urządzeń mobilnych
Monday PR Sp. z o.o. Sp.k.
Górskiego 9
00-033 Warszawa
biuro|mondaypr.pl| |biuro|mondaypr.pl
+48 224878421
www.mondaypr.pl
Getac Technology Corporation, wiodący producent rozwiązań technologicznych klasy rugged, ogłosił dziś, że w dwóch nowych raportach IDC MarketScape został uznany za globalnego lidera w dziedzinie wytrzymałych urządzeń mobilnych oraz wytrzymałych tabletów i komputerów PC.
W raportach IDC MarketScape: Worldwide Rugged Mobile Devices 2023 Vendor Assessment oraz IDC MarketScape: Worldwide Tablet and PC 2023 Vendor Assessment wskazano "Pomimo wyzwań, przyszłość wzmocnionych urządzeń mobilnych jest bezpieczna. Wykonują one zadania, których nie mogą podjąć się urządzenia klasy konsumenckiej i wyróżniają się w wysoce wyspecjalizowanych procesach roboczych w przedsiębiorstwach. Ponieważ coraz więcej firm stara się umożliwić pracę większym segmentom swojej siły roboczej, pracownicy pierwszej linii stanowią wyraźną szansę na rozwój”.
“Wierzymy, że te rezultaty są kolejnym dowodem na to, że Getac jest liderem w wyznaczaniu standardów w zakresie wytrzymałych urządzeń komputerowych, oprogramowania, akcesoriów i profesjonalnych usług dostosowanych do każdego klienta” - mówi James Hwang, Prezes Getac Technology Corporation. “Aktywnie współpracujemy z naszymi klientami w celu rozwiązywania problemów operacyjnych na każdym poziomie, aby zapewnić wydajność w ekstremalnych środowiskach pracy. Skutkuje to niższym całkowitym kosztem eksploatacji, ponieważ urządzenia Getac są projektowane od podstaw z myślą o pracy w trudnych warunkach”.
IDC MarketScape zauważył, że "organizacje, które wymagają w pełni wytrzymałych rozwiązań opartych na systemie Android lub Windows, zaprojektowanych do wielu zastosowań na pierwszej linii, powinny rozważyć Getac wysoko na swojej liście dostawców wytrzymałych urządzeń".
Więcej informacji w raportach IDC MarketScape.
Nowy system wykrywania i sygnalizacji pożaru w Data Centre w Warszawie
Chatbot AI w kuchni – rewolucyjne narzędzie od Maspex na Uwielbiam.pl
5 najczęstszych mitów o pracy w IT. Sprawdź, jak jest naprawdę!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku
Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen
Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.
IT i technologie
Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii
– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.
Konsument
Polacy chcieliby głosować elektronicznie. Brakuje woli politycznej i technicznego zaplecza dla takiego rozwiązania
Ponad połowa Polaków chciałaby głosować przez internet – wynika z analizy CBOS. Już dziś niektóre państwa na świecie korzystają z głosowania elektronicznego, a wiele innych rozważa wprowadzenie takiego rozwiązania. Światowym liderem w tym zakresie jest Estonia, gdzie od 2005 roku działa e-voting. Także w Polsce po wyborach w 2023 roku pojawił się tego typu pomysł. Okazuje się jednak, że choć wola społeczna zdigitalizowania sposobu wyboru rządzących jest, to woli politycznej ciągle brakuje. Nie wiadomo też, która z platform mogłaby pełnić rolę bezpiecznej urny wyborczej.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.