Zadbaj o swoje serce, obserwuj swoje EKG na smartwatchu Huawei
W 2018 roku Huawei rozpoczął współpracę z kardiologami w celu przeprowadzenia badania na temat kondycji serca. W ramach badań sprawdzano skuteczność rozwiązań Huawei przy wykrywaniu migotania przedsionków, a ich zastosowanie zostało zweryfikowane w różnych scenariuszach. Opublikowane na początku tego roku wyniki ukazują, że technologie wearables od Huawei mogą odegrać ważną rolę we wczesnym diagnozowaniu chorób serca.
W trakcie Huawei Heart Study stwierdzono, że oba zegarki Huawei z funkcją EKG, czyli Watch D
oraz Watch GT 3 Pro są świetnym rozwiązaniem dla pacjentów z grupy wysokiego ryzyka. Urządzenia z funkcją monitorowania tętna w czasie rzeczywistym (PPG) pozwalają na kontrolowanie zdrowia serca, pomagając użytkownikom zdiagnozować choroby układu krążenia. Dane EKG uzyskane z urządzeń Huawei mogą ostrzec pacjentów przed ryzykiem obturacyjnego bezdechu sennego spowodowanego nadciśnieniem i arytmią oraz wesprzeć ich w pracy nad dobrymi nawykami prozdrowotnymi.
Huawei Watch D zadba o Twoje zdrowie
Już niedługo Huawei wprowadzi na rynek Huawei Watch D – pierwszy smartwatch, który już w dniu premiery będzie wspierać nie tylko analizę EKG, ale także pomiar ciśnienia krwi. Ten rewolucyjny zegarek zapewnia takie same pomiary jak standardowy sprzęt do mierzenia ciśnienia krwi, będąc jednocześnie 25 razy mniejszy i 6 razy lżejszy. Obsługuje również ciągłe i nieinwazyjne monitorowanie, aby informować użytkownika o długotrwałych trendach zdrowotnych.
Pomiary EKG za pomocą certyfikowanej aplikacji
Opcja EKG została również dodana do popularnych zegarków Huawei z serii Watch GT 3 Pro,
w tym celu wystarczy zaktualizować ich oprogramowanie oraz aplikację Huawei Zdrowie w telefonie. To urządzenia łączące funkcje zdrowotne z modnym wyglądem – ultra-wyraźnym i dużym ekranem, klasycznymi kolorami oraz stylowymi tarczami zegarka. Wszystko to stworzone przy użyciu wysokiej klasy materiałów. Seria Huawei Watch GT 3 Pro obsługuje również gromadzenie danych, co pozwala na długofalową analizę i przypomnienia dla użytkowników. Oferuje ponadto wszechstronne zarządzanie w zakresie monitorowania tętna, poziomu tlenu we krwi, jakości snu, zdrowia układu oddechowego i ciśnienia, pomagające śledzić zmiany w organizmie. Dzięki aplikacji Zdrowie w telefonie użytkownik może synchronizować w czasie rzeczywistym dane dotyczące ćwiczeń i monitorowania swojego stanu zdrowia.
Aby uzyskać więcej informacji na temat aplikacji EKG, Huawei Watch GT 3 Pro i Huawei Watch D, odwiedź: https://consumer.huawei.com/pl/support/content/pl-pl15914360/

Husqvarna szuka najstarszego robota koszącego i ogłasza technologię wizyjną opartą na sztucznej inteligencji

SteelDeals 2024 z rabatami do 30% na akcesoria SteelSeries

STEELSERIES PREZENTUJE SŁUCHAWKI DOUSZNE ARCTIS GAMEBUDS™
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Handel

Nestlé w Polsce podsumowuje wpływ na krajową gospodarkę. Firma wygenerowała 0,6 proc. polskiego PKB [DEPESZA]
Działalność Nestlé w Polsce wsparła utrzymanie 45,2 tys. miejsc pracy i wygenerowała 20,1 mld zł wartości dodanej dla krajowej gospodarki. Firma przyczyniła się do zasilenia budżetu państwa kwotą 1,7 mld zł – wynika z „Raportu Wpływu Nestlé” w Polsce przygotowanego przez PwC na podstawie danych za 2023 rok.
Polityka
M. Kobosko: Surowce dziś rządzą światem i zdecydują o tym, kto wygra w XXI wieku. Zasoby Grenlandii w centrum zainteresowania

Duńska prezydencja w Radzie Unii Europejskiej rozpoczęła się 1 lipca pod hasłem „Silna Europa w zmieniającym się świecie”. Według zapowiedzi ma się ona skupiać m.in. na bezpieczeństwie militarnym i zielonej transformacji. Dla obu tych aspektów istotna jest kwestia niezależności w dostępie do surowców krytycznych. W tym kontekście coraz więcej mówi się o Grenlandii, autonomicznym terytorium zależnym Danii, bogatym w surowce naturalne i pierwiastki ziem rzadkich. Z tego właśnie powodu wyspa znalazła się w polu zainteresowania Donalda Trumpa.
Prawo
Mikro-, małe i średnie firmy liczą na lepszy dostęp do finansowania. To coraz istotniejszy klient dla sektora bankowego

Sektor MŚP stanowi 99 proc. firm w Polsce i odpowiada za prawie połowę polskiego PKB. Dlatego od jego rozwoju w dużej mierze uzależniony jest wzrost gospodarczy. Ekonomiści wskazują jednak, że poziom inwestycji jest zbyt niski, by budować silne podstawy rozwoju. Jak wskazuje Rzecznik MŚP, przedsiębiorcy liczą na lepszy dostęp do finansowania bankowego. Chodzi nie tylko o wsparcie inwestycji w kraju, lecz również w ekspansji zagranicznej.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.