Fujitsu Select Innovation Award 2023
Marcin Majerek
Linkleaders.pl
Piotrkowska 148/150/18.01
90-063 Łódź
marcin.majerek|linkleaders.pl| |marcin.majerek|linkleaders.pl
600255487
www.linkleaders.pl
Rozpoczęły się zgłoszenia projektów do dziesiątej już edycji konkursu Fujitsu Select Innovation Award 2023, który ma na celu nagrodzenie niezwykłych osiągnięć partnerów Fujitsu będących częścią międzynarodowego ekosytemu. Nagroda przyznawana jest partnerom, którzy realizują wyjątkowe projekty z korzyścią dla klientów oraz społeczeństwa.
W Polsce firma Fujitsu cały czas prężnie rozwija ekosystem partnerów, a globalnie jest to już ponad 500 podmiotów.
Fujitsu od lat jest zaangażowane w tworzenie inteligentnych społeczeństw zorientowanych na człowieka, a partnerzy odgrywają kluczową rolę w osiągnięciu tego celu. - Nagrody Fujitsu Select Innovation Award wyróżniają partnerów, którzy z powodzeniem wykorzystują technologie i rozwiązania Fujitsu do napędzania transformacji cyfrowej, przynosząc korzyści klientom i społeczeństwu. – mówi Marcin Gwara, Channel Manager w Fujitsu Polska. - Nagrody te doceniają projekty, które wykorzystują wspólną wiedzę Fujitsu i partnerów, aby dostarczać rozwiązania zapewniające wyjątkową wartość. – dodaje.
Projekty zgłoszone do Select Innovation Award oceniane są przez grono ekspertów Fujitsu, a szczególna uwaga zwracana jest na korzyści płynące dla przedsiębiorstw i szerszego wpływu społecznego.
Najwyższe oceny przyznawane są projektom, które znacząco przyspieszyły cyfrową transformację klientów. Eksperci biorą też pod uwagę wkład partnerów w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ jako odzwierciedlenie ich zaangażowania w pozytywne zmiany społeczne. Na ocenę projektu ma również wpływ skala współpracy między partnerami.
Partnerzy, którzy zostaną zakwalifikowani do finału konkursu moją możliwość uczestniczenia w pracach Rady Doradczej Partnerów Fujitsu. Jej członkowie wybierani są ze względu na wyjątkowe wyniki biznesowe i mają wpływ m.in. w ustalaniu priorytetów w głównych obszarach strategicznych firmy. Zwycięski projekt (partner) Select Innovation Award 2023 otrzyma 10 000 EUR na rozwój sprzedaży i wspólną kampanię marketingową z Fujitsu.
W konkursie mogą wziąć udział wszyscy partnerzy Fujitsu, a zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza na stronie Select Innovation Award. W pełni wdrożone projekty można zgłaszać do 20 października 2023 roku.
Nowy system wykrywania i sygnalizacji pożaru w Data Centre w Warszawie
Chatbot AI w kuchni – rewolucyjne narzędzie od Maspex na Uwielbiam.pl
5 najczęstszych mitów o pracy w IT. Sprawdź, jak jest naprawdę!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Sztuczna inteligencja zmienia e-handel. Będzie wygodniej dla konsumentów, ale też sporo zagrożeń
W ciągu siedmiu lat wartość rynku związanego z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w handlu elektronicznym wzrośnie ponad dwuipółkrotnie – do ponad 22 mld dol. Przedsiębiorcy widzą w niej duży potencjał marketingowy. Z punktu widzenia konsumentów obecność AI na platformach sprzedażowych to szansa na oszczędzenie czasu przy wyszukiwaniu produktów i możliwość otrzymywania spersonalizowanych ofert. To jednak również duże ryzyka – zwiększone ryzyko narażenia na manipulację i deepfake, a także obawa o bezpieczeństwo danych osobowych.
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.