Komunikaty PR

EZVIZ prezentuje HP7 – swój pierwszy inteligentny wideodomofon

2023-03-14  |  17:00
Biuro prasowe

EZVIZ wprowadza na rynek swój pierwszy wideodomofon HP7, który cechuje się wszechstronną funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Urządzenie umożliwia wyraźny podgląd na żywo, rozmowę oraz kontrolę wejścia do mieszkania dla gości, nawet podczas nieobecności właścicieli. Co więcej elegancki wygląd HP7 w kolorze klasycznej, błyszczącej czerni doskonale wpasowuje się do każdego wystroju domu i podwórka.

Wideodomofon EZVIZ HP7 został zaprojektowany tak, aby zapewnić niezwykle obszerny i wyraźny obraz przez cały dzień. Domofon posiada 162-stopniowy kąt widzenia i obiektyw w rozdzielczości 2K, dzięki czemu z łatwością wykrywa sylwetkę człowieka zbliżającego się do mieszkania.

Kamera domofonu HP7 pozwala również na obserwację nocną do 5 metrów w podczerwieni, zapewniając spokój i bezpieczeństwo 24 godziny na dobę. Ponadto urządzenie ułatwia kontrolę przejścia dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu w postaci weryfikacji wizualnej gości oraz trzem sposobom otwierania drzwi lub bramy: za pomocą breloka zbliżeniowego, z poziomu ekranu wewnętrznego i przez aplikację EZVIZ.

Stworzony z myślą o Twoim komforcie

EZVIZ HP7 zapewnia lepszą ochronę w porównaniu ze zwykłymi domofonami dzięki inteligentnemu systemowi wykrywania ruchu. Gdy tylko wideodomofon zarejestruje ludzką aktywność przy bramce lub drzwiach, natychmiast wyśle powiadomienie o obecności gości. Urządzenie pozwala samodzielnie dostosować czułość i ustawić strefę detekcji ruchów.

Domofon został także wyposażony w monitor "wszystko w jednym" pozwalający na dwukierunkową komunikację z osobami stojącymi przed wejściem do mieszkania. Funkcja otwierania na odległość zapewnia wygodę sterowania, a kolorowy 7-calowy ekran dotykowy HP7 - sprawną konfigurację i obsługę domofonu. Co więcej, urządzenie posiada funkcję zmiany głosu, dając poczucie komfortu i anonimowości w przypadku kontaktu z nieznajomymi, a także zapisuje istotne nagrania wideo.

Dlaczego dwukierunkowa komunikacja z poziomu aplikacji jest tak istotna dzisiaj? Często korzystamy z dostawy zamówień, jednak nie zawsze możemy zostać w domu, żeby przez cały dzień czekać na kuriera. Dzięki wideodomofonowi EZVIZ HP7 nie musimy rezygnować ze swoich planów. Jeżeli dostawca zawita do nas, kiedy jesteśmy nieobecni, możemy za pomocą EZVIZ HP7 przekazać informację, gdzie należy zostawić przesyłkę.

Stabilne połączenie i wielopoziomowe bezpieczeństwo

Aby zagwarantować optymalne połączenie między urządzeniami wraz z większą wydajnością, EZVIZ HP7 umożliwia podłączenie monitora zewnętrznego do pasma Wi-Fi 2,4 lub 5 GHz. Urządzenie posiada także technologię przechowywania plików H.265, która zmniejsza rozmiar nagrania nawet o 50% i zapewnia wyrazistą jakość obrazu. Nagrane filmiki można przechowywać na karcie microSD o pojemności do 512 GB lub w chmurze EZVIZ CloudPlay. 

EZVIZ HP7 został zaprojektowany tak, żeby z poszanowaniem chronić dane i prywatność użytkowników. Ten model urządzenia pozwala na ustawienie strefy zakazu filmowania, aby mieć pewność, że nagrywanie odbywa się tylko wtedy, gdy jest to stosowne i dozwolone. Firma EZVIZ uzyskała certyfikaty DNV m.in. w zakresie bezpieczeństwa informacji (ISO/IEC 27001:2013), ochrony danych osobowych (ISO/IEC 27701:2019) i bezpieczeństwa chmury (CSA STAR).

Wideodomofon HP7 będzie dostępny w sprzedaży w sklepach Leroy Merlin już w kwietniu.

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV Pomysły na prezenty na Dzień Kobiet od Jabra Biuro prasowe
2023-03-08 | 07:30

Pomysły na prezenty na Dzień Kobiet od Jabra

Wybór prezentu dla ukochanej Kobiety z okazji jej święta nie jest łatwym zadaniem. Jeśli chcecie podarować swojej drugiej połówce, przyjaciółce, mamie, siostrze lub
AGD i RTV W Światowym Dniu Słuchu: Jabra przedstawia pięć wskazówek dotyczących ochrony sł
2023-03-03 | 16:15

W Światowym Dniu Słuchu: Jabra przedstawia pięć wskazówek dotyczących ochrony sł

Czy to rano w drodze do pracy, czy wieczorem podczas treningu muzyka jest bardzo ważna dla wielu z nas. W Polsce słuchamy średnio 21,8 godzin muzyki tygodniowo* i liczba ta ma tendencję
AGD i RTV Zdrowy dom to zdrowi domownicy, czyli jak wybrać odpowiedni oczyszczacz powietrz
2023-02-28 | 10:00

Zdrowy dom to zdrowi domownicy, czyli jak wybrać odpowiedni oczyszczacz powietrz

Jakość powietrza ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. W zimie zdecydowanie mniej wietrzymy nasze mieszkania, dlatego jego jakość może gwałtownie spadać. A to z kolei może odbijać się

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Transport

Przed polskimi dostawcami części motoryzacyjnych trudny zwrot w kierunku zeroemisyjności. Dostępność i koszt zielonej energii będą decydujące dla ich przyszłości

Producenci samochodów będą w najbliższym czasie decydowali o tym, gdzie będą lokowane produkcje nowych generacji zeroemisyjnych pojazdów. Część marek motoryzacyjnych przestawi się na nie jeszcze przed 2035 rokiem, czyli graniczną datą wyznaczoną przez UE. Jeśli produkcja nowych pojazdów elektrycznych i wodorowych będzie lokowana w Polsce, to oznacza wyzwania dla krajowych dostawców części i podzespołów, z których połowa dziś produkuje na potrzeby napędów spalinowych. Kolejnym dużym wyzwaniem może się okazać dostępność zielonej energii i jej koszt, ponieważ branża motoryzacyjna przestawia się nie tylko na zeroemisyjne pojazdy, ale i zeroemisyjny proces ich produkcji.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Ochrona środowiska

Szara strefa w branży odpadowej może sięgać nawet 30–40 proc. Eksperci postulują większą informatyzację systemu

Szara strefa może stanowić między 30 a 40 proc. wartości całej gospodarki odpadami i być warta nawet 6 mld zł rocznie – wynika z danych Departamentu Zwalczania Przestępczości Środowiskowej GIOŚ. Jej funkcjonowanie nie tylko zaburza konkurencję, ale ma też negatywne konsekwencje środowiskowe i finansowe. Może się też przyczynić do niewypełnienia przez Polskę unijnych wymogów dotyczących poziomów recyklingu odpadów. Jak wskazuje w swoim raporcie UN Global Compact Network Poland, mimo postępów w ostatnich latach polski system kontroli nad uczestnikami obrotu odpadów wciąż jest nieszczelny, a problemem jest niewielka wykrywalność przestępstw popełnianych na tym rynku. Dlatego eksperci postulują m.in. jego informatyzację i lepszą koordynację działań po stronie organów administracji.

Farmacja

Rekordowa liczba zachorowań na kleszczowe zapalenie mózgu. Przez brak mrozów i śniegu kleszcze żerują praktycznie przez cały rok

Coraz łagodniejsze zimy i brak mrozów powodują, że wydłużył się okres aktywności kleszczy. Obecnie te pajęczaki żerują już przez cały rok i występują na terenie całej Polski, dlatego każda osoba jest potencjalnie narażona na ukłucie kleszczy i przenoszone przez nie choroby. Jedną z najgroźniejszych jest kleszczowe zapalenie mózgu. Według Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) ubiegły rok okazał się rekordowy pod względem liczby zakażeń wirusem KZM w krajach europejskich. Dlatego lekarze i eksperci przypominają o szczepieniach, które są jedyną formą profilaktyki tej choroby. 

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.