Emplocity wdraża sztuczną inteligencję wspierającą pracę prawników
Emplocity S.A., zajmująca się automatyzacją procesów w biznesie z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, tworzy LexBota - bota prawniczego, który w sposób zautomatyzowany wspiera prawników w udzielaniu błyskawicznych opinii prawnych dla licznych klientów oraz w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji. Projekt jest realizowany dla kancelarii Lex Secure 24h - świadczącej usługi prawne za pośrednictwem infolinii 24h i obejmuje wsparcie merytoryczne oraz programistyczne w zdefiniowaniu pojęć w oparciu o modele głębokich sieci językowych, przeprowadzeniu testów oraz uruchomienia narzędzia konwersacyjnego. Wartość obecnego kontraktu wynosi 370 tys. zł.
- LexBot jest innowacją w skali globalnej. Zapytania prawne są często wielowątkowe i skomplikowane, dlatego odpowiednie skonstruowanie mechanizmów systemu będzie stanowiło ważny wkład w rozwoju konwersacyjnej sztucznej inteligencji. Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie oraz elastyczność autorskiej platformy Emplocity, by stworzyć kolejne eksperckie narzędzie automatyzujące specjalistyczny proces biznesowy. – mówi Krzysztof Sobczak, CEO Emplocity i jeden z założycieli firmy.
LexBot optymalizuje i usprawnia działanie systemu szybkich porad prawnych dla klientów, członków firm bądź pracowników. LexBot wykorzystuje tzw. architekturę głębokich sieci neuronowych z uczeniem wielozadaniowym, aby w sposób zautomatyzowany przypisywać kategorie prawne do zapytań klientów, prowadzić z nimi dialog i odpowiadać na nie pod nadzorem eksperta (prawnika) – wszystko w ramach łatwego i intuicyjnego interfejsu konwersacyjnego, zbliżonego do dialog z człowiekiem.
Emplocity tworzy innowacyjne rozwiązania do automatyzacji procesów, oparte na autorskiej technologii konwersacyjnej sztucznej inteligencji. Wspierany przez naukowców zespół składa się z kilkudziesięciu doświadczonych specjalistów, posiadających kompetencje z zakresu data science, głębokiego uczenia maszynowego, przetwarzania języka naturalnego oraz projektowania i rozwoju aplikacji.

Jabra wprowadza nowe słuchawki z serii Evolve2

Polacy lubią rozmawiać o rywalizacji człowieka ze sztuczną inteligencją

Jabra Elite 4 - wyposażone w wiele funkcji słuchawki douszne do pracy i rozrywki
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji

Farmacja

Chorzy na stwardnienie rozsiane zyskują coraz lepszy dostęp do terapii. Udostępnienie podskórnych form podania leków może zrewolucjonizować ich leczenie i jakość życia
Lekarze wskazują, że zmiany w leczeniu stwardnienia rozsianego (SM) są jednym z największych osiągnięć medycyny w ostatnich latach. Wraz z pojawianiem się kolejnych leków i włączaniem ich do refundacji neurolodzy mają możliwość coraz lepszej personalizacji leczenia uwzględniającej styl i plany życiowe pacjenta. To o tyle istotne, że SM jest chorobą młodych ludzi, aktywnych zawodowo i społecznie, często kobiet, które mają plany macierzyńskie. W tym kontekście istotne jest nie tylko szybkie włączenie leczenia, w tym dobór odpowiedniej terapii w zależności od przebiegu choroby i jej intensywności, ale też zwiększanie dostępności nowych, wygodniejszych form podawania leków.
Partner serwisu
Edukacja
Czytanie książek już niemowlakom ułatwia im opanowanie języka. Efekty są jeszcze lepsze, jeśli rodzice czytają regularnie

Regularne czytanie książek nawet niemowlętom w wieku poniżej 12 miesięcy ułatwia im opanowanie umiejętności językowych – dowiedli naukowcy z Marshall University School of Medicine. Dotychczas było to potwierdzone u starszych dzieci. Ważna jest jednak systematyczność – rodzice, którzy zobowiązali się czytać jedną książkę dziennie, notowali lepsze postępy językowe swoich pociech. Tymczasem problem opóźnionego rozwoju mowy może dotyczyć nawet 15 proc. polskich dzieci i nie wszystkim udaje się szybko dogonić rówieśników.
Farmacja
Leczenie chorób siatkówki jest w Polsce na światowym poziomie. U wielu pacjentów jednak są one wykrywane zbyt późno

AMD, czyli zwyrodnienie plamki związane z wiekiem, dotyka w Polsce ponad miliona pacjentów. Ciężka, wysiękowa postać tej choroby (nAMD) może prowadzić do szybkiej i całkowitej utraty wzroku. U wielu pacjentów choroba jest rozpoznawana zbyt późno, m.in. z tego względu, że Polacy nie mają w zwyczaju regularnego badania wzroku. Dlatego też chorzy są narażeni na stopniową utratę wzroku, mimo że w ramach programu lekowego chorzy mają dostęp do nowoczesnych terapii, a leczenie schorzeń siatkówki jest w Polsce na wysokim, światowym poziomie. – Zabiegamy o nowe leki, które przekładają się na rzadszą potrzebę poddawania się zastrzykom, ponieważ to jest wielka ulga dla pacjenta, ale również dla systemu – wskazuje Małgorzata Pacholec, prezes Stowarzyszenia Retina AMD Polska.
Współpraca

Obsługa konferencji prasowych
Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.