Komunikaty PR

Droga do zdrowszego środowiska z grzejnikami Jaga Climate Designers

2019-03-15  |  14:50
Biuro prasowe
Do pobrania Jaga ( 0.19 MB )

Climate Designers to nowe ujęcie celów i założeń Jaga, realizowanych od początku istnienia firmy. To spojrzenie na świat z perspektywy odpowiedzialnego producenta i konsumenta. Przełożenie przyszłościowego myślenia na język działania, by człowiek znów stał się elementem przyrody.

KROK 1. KOMFORT ZIMĄ I LATEM. Zmieniają się pory roku, temperatury, normy, potrzeby klientów. Nie zmienia się to, że potrzebujemy czuć się w naszych domach komfortowo. Podstawowymi składnikami komfortu wewnątrz pomieszczeń są ogrzewanie, chłodzenie i wentylacja. W zmiennych proporcjach, w zależności od pór roku i oczekiwań odbiorcy.
Jaga Climate Designers to grupa grzejników, które precyzyjnie i ekonomicznie zapewniają komfort klimatyczny. Multifunkcjonalne urządzenia w kontrolowany sposób grzeją, chłodzą i wentylują pomieszczenia wykorzystując najnowsze rozwiązania techniki i umiejętnie łącząc technologie. To m.in. wentylokonwektory Briza, grzejniki kanałowe Clima Canal i Quatro Canal oraz systemy Fresh i Oxygen, które dbają również o jakość powietrza. Fenomenem Jaga jest to, że wymiennik Low-H2O może pełnić kilka funkcji. Jedno urządzenie zamiast trzech różnych do każdego zadania to m.in. mniejsze zużycie materiałów do produkcji, mniejsze wydatki na zakup, oszczędność miejsca, obniżone koszty eksploatacji, serwisu i późniejszego recyklingu.

KROK 2. KOMFORT WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ. Dbając o to, co najcenniejsze (dom i rodzina) nie zapominajmy o tym co równie cenne – środowisko. Produkty Climate Designers przeznaczone są do współpracy z przyjaznymi dla środowiska technologiami, takimi jak pompy ciepła czy energia słoneczna. Wiedza i nauka pozwalają firmie Jaga wybierać najbardziej ekologiczne sposoby produkcji urządzeń oraz kontrolować ilość używanych surowców. Grzejniki Jaga Low-H2O znakomicie funkcjonują nawet przy najniższych temperaturach zasilania. Chronimy środowisko w momencie wytwarzania produktu i przy jego pomocy – tworzymy lekkie kompaktowe grzejniki z łatwo przetwarzalnych materiałów, które są energooszczędne i trwałe (30 lat gwarancji na wymiennik). Obniżając wskaźniki LCA minimalizujemy nasz ślad środowiskowy.
 

KROK 3. MNIEJ MATERIAŁÓW, WIĘCEJ TECHNOLOGII. Jaga Climate Designers to coś znacznie więcej niż ekodesign, to umiejętne wykorzystanie technologii w trosce o środowisko. Wzory z Natury takie jak sieć pajęcza, to przykład jak powinniśmy produkować. Pajęczyna to gotowy model produktu technologicznie doskonałego i ekologicznego: kilka razy cieńsza od ludzkiego włosa, parametrami wytrzymałościowymi dorównuje kevlarowi.
Nowoczesne technologie pozwalają nam uzyskiwać z tej samej wielkości grzejnika znacznie większą wydajność niż innym producentom. To dzięki technologiom Jaga zakup grzejnika przestaje być zwykłą konsumpcją, a staje elementem mającym korzystny wpływ na środowisko. Przeżycie mogą zapewnić ludzkości jedynie nowoczesne technologie i szacunek do Matki Ziemi.

Dołącz do Jaga Climate Designers. Nie ma planety B!

Więcej szczegółów na stronie internetowej www.jaga.com.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Ekologia Nowe Tygryski BIO – certyfikat ekologiczny i biodegradowalna folia Biuro prasowe
2020-07-28 | 11:30

Nowe Tygryski BIO – certyfikat ekologiczny i biodegradowalna folia

Firma TBM wprowadza na rynek innowacyjny produkt – to Tygryski BIO, które wyróżnia nie tylko unijne logo produktów rolnictwa ekologicznego, ale też unikalne opakowanie
Ekologia Ml(eko) w butelce – ekologiczny powrót do przeszłości?
2020-07-21 | 16:10

Ml(eko) w butelce – ekologiczny powrót do przeszłości?

Świadome zużywanie wody, obowiązkowe segregowanie odpadów, rezygnacja z toreb jednorazowych – te zmiany są niezbędne i kluczowe dla przyszłości naszej planety. Na rozwiązania
Ekologia Startup Planet Heroes nagrodzony w konkursie organizowanym przez MIT Enterprise
2020-07-16 | 12:00

Startup Planet Heroes nagrodzony w konkursie organizowanym przez MIT Enterprise

Startup Planet Heroes z białostockiego Samsung Inkubatora #dlaPlanety, może się pochwalić kolejnym międzynarodowym sukcesem. Przemysław Pyziel i Monika Habrzyk – twórcy

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Złote Spinacze 2020 - zgłoszenie

Firma

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Robotyka i SI

Telewizja coraz chętniej wykorzystuje kamery z możliwością sterowania w czasie rzeczywistym i rozszerzoną rzeczywistość. Pandemia przyspieszyła ich rozwój

Choć branża medialna i rozrywkowa sporo straciła na pandemii, to koronawirus pozytywnie wpłynął na rozwój innowacji, zwłaszcza w wydarzeniach transmitowanych na żywo. Producenci telewizyjnego sportu przetestowali nowinki technologiczne, m.in. nagrania z drona czy umieszczenie kamery na strojach sędziów. Przyszłością jest też połączenie elementów rzeczywistych z wirtualnymi i zastosowanie kamer sterowanych na żywo, które pozwolą uchwycić emocje zawodników, a widzom umożliwią bezpośredni udział w wydarzeniu.