Komunikaty PR

Droga do zdrowszego środowiska z grzejnikami Jaga Climate Designers

2019-03-15  |  14:50
Biuro prasowe
Do pobrania Jaga ( 0.19 MB )

Climate Designers to nowe ujęcie celów i założeń Jaga, realizowanych od początku istnienia firmy. To spojrzenie na świat z perspektywy odpowiedzialnego producenta i konsumenta. Przełożenie przyszłościowego myślenia na język działania, by człowiek znów stał się elementem przyrody.

KROK 1. KOMFORT ZIMĄ I LATEM. Zmieniają się pory roku, temperatury, normy, potrzeby klientów. Nie zmienia się to, że potrzebujemy czuć się w naszych domach komfortowo. Podstawowymi składnikami komfortu wewnątrz pomieszczeń są ogrzewanie, chłodzenie i wentylacja. W zmiennych proporcjach, w zależności od pór roku i oczekiwań odbiorcy.
Jaga Climate Designers to grupa grzejników, które precyzyjnie i ekonomicznie zapewniają komfort klimatyczny. Multifunkcjonalne urządzenia w kontrolowany sposób grzeją, chłodzą i wentylują pomieszczenia wykorzystując najnowsze rozwiązania techniki i umiejętnie łącząc technologie. To m.in. wentylokonwektory Briza, grzejniki kanałowe Clima Canal i Quatro Canal oraz systemy Fresh i Oxygen, które dbają również o jakość powietrza. Fenomenem Jaga jest to, że wymiennik Low-H2O może pełnić kilka funkcji. Jedno urządzenie zamiast trzech różnych do każdego zadania to m.in. mniejsze zużycie materiałów do produkcji, mniejsze wydatki na zakup, oszczędność miejsca, obniżone koszty eksploatacji, serwisu i późniejszego recyklingu.

KROK 2. KOMFORT WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ. Dbając o to, co najcenniejsze (dom i rodzina) nie zapominajmy o tym co równie cenne – środowisko. Produkty Climate Designers przeznaczone są do współpracy z przyjaznymi dla środowiska technologiami, takimi jak pompy ciepła czy energia słoneczna. Wiedza i nauka pozwalają firmie Jaga wybierać najbardziej ekologiczne sposoby produkcji urządzeń oraz kontrolować ilość używanych surowców. Grzejniki Jaga Low-H2O znakomicie funkcjonują nawet przy najniższych temperaturach zasilania. Chronimy środowisko w momencie wytwarzania produktu i przy jego pomocy – tworzymy lekkie kompaktowe grzejniki z łatwo przetwarzalnych materiałów, które są energooszczędne i trwałe (30 lat gwarancji na wymiennik). Obniżając wskaźniki LCA minimalizujemy nasz ślad środowiskowy.
 

KROK 3. MNIEJ MATERIAŁÓW, WIĘCEJ TECHNOLOGII. Jaga Climate Designers to coś znacznie więcej niż ekodesign, to umiejętne wykorzystanie technologii w trosce o środowisko. Wzory z Natury takie jak sieć pajęcza, to przykład jak powinniśmy produkować. Pajęczyna to gotowy model produktu technologicznie doskonałego i ekologicznego: kilka razy cieńsza od ludzkiego włosa, parametrami wytrzymałościowymi dorównuje kevlarowi.
Nowoczesne technologie pozwalają nam uzyskiwać z tej samej wielkości grzejnika znacznie większą wydajność niż innym producentom. To dzięki technologiom Jaga zakup grzejnika przestaje być zwykłą konsumpcją, a staje elementem mającym korzystny wpływ na środowisko. Przeżycie mogą zapewnić ludzkości jedynie nowoczesne technologie i szacunek do Matki Ziemi.

Dołącz do Jaga Climate Designers. Nie ma planety B!

Więcej szczegółów na stronie internetowej www.jaga.com.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Ekologia Dorken wspiera kształcenie przyszłych inżynierów w ramach projektu Glocal Biuro prasowe
2021-03-30 | 07:00

Dorken wspiera kształcenie przyszłych inżynierów w ramach projektu Glocal

Do współpracy przy projekcie Glocal, realizowanego w ramach programu Erasmus+, dołączyła firma Dorken Delta. W ramach działań m.in. zostanie zbudowany pokazowy zielony dach, a
Ekologia Dbaj o planetę wraz z najmłodszymi! Podwójne ekologiczne Tygryski BIO
2021-03-23 | 08:00

Dbaj o planetę wraz z najmłodszymi! Podwójne ekologiczne Tygryski BIO

Chrupki Tygryski są idealną przekąską dla całej rodziny. Już od wielu lat cieszą się sympatią podniebienia zarówno maluchów, jak i ich rodziców. Wyróżniają
Ekologia 10 000 mil morskich na energii odnawialnej i ogniwach paliwowych Toyoty
2021-03-22 | 16:00

10 000 mil morskich na energii odnawialnej i ogniwach paliwowych Toyoty

Międzynarodowy Dzień Wody to dobra okazja, by przyjrzeć się ubiegłorocznym osiągnięciom szczególnego projektu badawczego, realizowanego przez francuski zespół

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Medycyna

Naukowcy stworzyli syntetyczne związki imitujące działanie ludzkich peptydów. Mogą być skuteczne w walce z koronawirusem czy opryszczką [DEPESZA]

Naukowcy wykazali, że sztucznie tworzone peptoidy przeciwwirusowe niszczą otoczki wirusów za pomocą mechanizmu podobnego do tego, który obserwuje się w przypadku naturalnych ludzkich peptydów przeciwwirusowych. Te syntetyczne związki mogą być skuteczne m.in. przeciw koronawirusowi, a także wirusowi opryszczki. Tymczasem w Polsce rozpoczęły się badania kliniczne, które ocenią skuteczność amantadyny w leczeniu choroby COVID-19. – Istnieje ogromne zapotrzebowanie na nowe preparaty przeciwwirusowe – podkreśla dr Gill Diamond z Uniwersytetu w Louisville.

Ekologia

Odnajdywane w Polsce skamieniałości rzucają nowe światło na prastare zwierzęta. Pozwalają też przewidzieć zachowanie środowiska przy zmieniającym się klimacie

W Polsce odnaleziono roślinożernego dinozaura dicynodonta czy jednego z najstarszych na świecie żółwi. Kolejne odkrycia pozwalają poznać świat sprzed setek milionów lat, zwłaszcza że niemal co roku polscy naukowcy poznają kolejne gatunki żyjących dawniej zwierząt. – Badając wymarłe zwierzęta, naukowcy mogą zrozumieć, jak zachowywała się biosfera w takim świecie, który nas czeka w najbliższym czasie – gdy było bardzo gorąco, gdy przesuwały się strefy klimatyczne – mówi dr Mateusz Tałanda z Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego.