EcoStruxure Automation Expert nagrodzone „2023 Global Product Leadership Award”
dfusion communication
Al. Zdjednoczenia 36 lok. 5
01-830 Warszawa
aleksander.dobosz|dfusion.pl| |aleksander.dobosz|dfusion.pl
666216828
dfusion.pl
Frost & Sullivan zajmuje się analizą rynku i doradztwem biznesowym, od ponad 20 lat, badając rynek i doceniając innowacyjne działania i dobre praktyki. Nagroda Global Product Leadership Award powstała w celu wyróżnienia podmiotów i usług, które już teraz podejmują starania na rzecz lepszej i bardziej zrównoważonej przyszłości.
– Otrzymane wyróżnienie Global Product Leadership Award jest dla nas ogromnym powodem do dumy. Znalezienie się w globalnej grupie firm stosujących najlepsze praktyki utwierdziło nas w przekonaniu, że podejmowane przez nas wysiłki przynoszą wymierne korzyści naszym partnerom i klientom. Nasz system automatyki przemysłowej EcoStruxure Automation Expert pozwala na udoskonalenie całego ekosystemu przemysłu i nadążanie za szybko zmieniającym się otoczeniem ekonomicznym. Koncentracja na otwartym, uniwersalnym oprogramowaniu oraz oddzielenie oprogramowania automatyki od hardware’u sprawiają, że nasze rozwiązanie płynnie integruje oferty różnych dostawców, zapewniając prostotę oraz wysoką elastyczność dla integratorów systemów, producentów OEM oraz przedsiębiorstw przemysłowych – mówi Marek Grzegorczyk, menedżer oferty automatyki przemysłowej na obszar Europy Środkowo-Wschodniej w Schneider Electric.
System EcoStruxure Automation Expert od Schneider Electric na nowo definiuje pojęcie automatyzacji poprzez zastosowanie natywnej konwergencji IT/OT, umożliwiającej użytkownikom płynną integrację zaawansowanych technologii, takich jak sztuczna inteligencja, cyfrowe bliźniaki czy wirtualna rzeczywistość, z architekturami sterowania, bez konieczności wykonywania dodatkowych zadań inżynieryjnych lub wprowadzania długu technicznego związanego z niespójnymi projektami systemów.
Natywne, oparte na zdarzeniach, wieloplatformowe środowisko EcoStruxure Automation Expert umożliwia przedsiębiorstwom przemysłowym szybkie i łatwe dostosowywanie się do zmieniających się wymagań biznesowych bez znaczących przestojów produkcyjnych lub dodatkowych kosztów. Architektura Internetu Rzeczy (IoT) łączy całe przedsiębiorstwo, od czujników po chmurę, umożliwiając gromadzenie i analizę krytycznych danych w czasie rzeczywistym.
Rozwiązanie umożliwia uniwersalną automatyzację opartą na oprogramowaniu, projektowanie systemu sterowania i uzyskanie maksymalnej wydajności projektowej. Równocześnie maksymalizuje efektywność operacyjną i skraca proces wprowadzania produktu na rynek. System wspiera w zaplanowaniu inteligentnej i wydajnej dystrybucji, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo i przyspieszając rozwiązywanie problemów.
Magia Świąt z LAMAX: Kreatywne prezenty dla dzieci, które rozbudzą wyobraźnię!
Superpolisa Ubezpieczenia wykorzystuje e-podpisy od SIGNIUS
Zrównoważone oświetlenie przyszłością polskich samorządów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Problemy społeczne
Dane satelitarne będą częściej pomagać w walce z żywiołami w Polsce. Nowy system testowany był w czasie wrześniowej powodzi
Światowa Organizacja Meteorologiczna podaje, że w ciągu ostatnich 50 lat pięciokrotnie zwiększyła się liczba katastrof naturalnych na świecie. Jednocześnie nowe możliwości w zakresie wczesnego ostrzegania i zarządzania kryzysowego pozwoliły ograniczyć liczbę ofiar trzykrotnie. Coraz częściej pomagają w tym dane satelitarne, czego przykładem było wykorzystanie nowego systemu Poland’s Civil Security Hub w trakcie wrześniowej powodzi na południowym zachodzie kraju.
Firma
Rośnie rola pracowników w podejmowaniu decyzji zarządczych. Firmy chętniej korzystają z ekspertów zewnętrznych
Szanse i zagrożenia związane z nowymi technologiami, w szczególności rozwój sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa oraz zrównoważonego rozwoju i zmienność geopolityczna – to te tematy zyskują na znaczeniu na agendzie zarządów oraz rad nadzorczych działających w Europie spółek giełdowych. Jak wskazuje Raport Board Monitor Europe 2024, rola tych organów w firmach rośnie. Podobnie jak zaangażowanie pracowników w podejmowaniu decyzji zarządczych.
Zdrowie
Ochrona zdrowia w Polsce ma być bardziej oparta na jakości. Obowiązująca od roku ustawa zostanie zmieniona
Od października placówki ochrony zdrowia mogą się ubiegać o akredytację na nowych zasadach. Nowe standardy zostały określone we wrześniowym obwieszczeniu resortu zdrowia i dotyczą m.in. kontroli zakażeń, sposobu postępowania z pacjentem w stanach nagłych czy opinii pacjentów z okresu hospitalizacji. Standardy akredytacyjne to uzupełnienie obowiązującej od stycznia br. ustawy o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta, która jest istotna dla całego systemu, jednak zdaniem resortu zdrowia wymaga poprawek.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.