Komunikaty PR

Polacy zaufali firmie Botament

2019-07-11  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Hanna Gehrke - Gut
GutPR Hanna Gehrke - Gut

pl. Grunwaldzki 16/46
50-384 Wrocław
julia|gutpr.pl| |julia|gutpr.pl
717895204
gutpr.pl

Laur Klienta to przyznawana od kilkunastu lat nagroda dla najpopularniejszych i najwyżej cenionych na polskim rynku marek i produktów. Botament w tegorocznym plebiscycie został uhonorowany Złotym Laurem Klienta, co – zdaniem przedstawicieli marki – stanowi głośne potwierdzenie tego, że droga obrana przez nagrodzone przedsiębiorstwo jest właściwa. 

Godny partner

Botament oferuje specjalistyczną chemię budowlaną przeznaczoną do hydroizolacji fundamentów, tarasów i balkonów oraz klejenia i spoinowania płytek. Sprawny serwis, szybka dostawa, a także pełna obsługa techniczna na budowie i profesjonalna opieka doradców technicznych to pakiet, który otrzymują od firmy Botament wszyscy klienci. Firmy wykonawcze wybierające sprawdzone rozwiązania Botament mogą liczyć na wsparcie i doradztwo techniczne ze strony przedstawicieli firmy. W trakcie przygotowania realizacji warto skorzystać z bezpłatnej konsultacji doradcy handlowo - technicznego, który przy współudziale wykonawcy prac budowlanych dobierze odpowiedni system produktów do warunków panujących na placu budowy i przygotuje ofertę. Wartością dodaną stanowi bezpłatne doradztwo na miejscu inwestycji udzielane przez  doświadczoną kadrę techniczną Botament, która również przeszkoli ekipy wykonawców na placu budowy.

- Jest nam niezmiernie miło, że marka Botament została doceniona przez polskich konsumentów. Od początku działalności staramy się dostarczać klientom sprawdzone rozwiązania, które odpowiadają konkretnym potrzebom. Każdego dnia jesteśmy w stałym kontakcie z wykonawcami, inwestorami czy architektami, którzy doceniają nasze zaangażowanie i wsparcie techniczne na każdym etapie - od projektu, przez wybór odpowiednich produktów po i ich prawidłowe zastosowanie. Złoty Laur Klienta 2019 to niezwykły komplement, który otrzymaliśmy od naszych klientów. – mówi Tomasz Śmierzchała, Menadżer ds. Spraw Strategii i Rozwoju marki Botament.

Wszystko, czego potrzebujesz

Konsumenci, decydując się na zakup chemii budowlanej Botament, otrzymują produkty wysokiej jakości, które są stale rozwijane podczas badań laboratoryjnych prowadzonych przez firmę.

Polacy coraz chętniej sięgają po rozwiązanie przyjazne środowisku i tej właśnie cechy szukają wśród produktów, których używają. Botament stawia na ekologię. Regularnie rozwija asortyment produktów przyjaznych środowisku. Już podczas opracowywania nowych receptur wybiera tylko te surowce i komponenty, które charakteryzują się niską emisją szkodliwych substancji, a tym samym są przyjazne dla ludzi i środowiska. Wszystkie produkty firmy spełniają obecnie wymagania europejskiego rozporządzenia odnośnie chemikaliów REACH. Wiele spośród nich pozytywnie przeszło badania uzyskując certyfikację EC1.

Branżę budowlaną wyróżnia wyjątkowo duża konkurencja, dlatego przyznany przez konsumentów złoty Laur Klienta 2019 marce Botament pokazuje, jak ważna jest synergia między doświadczeniem firmy i jakością produktów a współpracą z klientami. Tegoroczne wyróżnienie należy do najważniejszych nagród firmy, która otrzymała je z rąk konsumentów.  

 

O firmie Botament:

Marka Botament należy do niemieckiej firmy MC-Bauchemie oferującej  systemowe rozwiązania w obszarach: układania płytek, izolacji i renowacji budowli, systemów izolacji balkonów i tarasów, posadzek przemysłowych w systemie z płytką oraz rozwiązań dla rolnictwa. Firma Botament dużą wagę przykłada do ekologii - dlatego już na etapie opracowywania receptur stara się dobierać składniki i komponenty, które charakteryzują się niską emisją szkodliwych substancji, a tym samym są przyjazne dla ludzi i środowiska. Wszystkie produkty firmy spełniają obecnie wymagania europejskiego rozporządzenia odnośnie chemikaliów REACH. Wiele spośród nich pozytywnie przeszło badania uzyskując certyfikację EC1.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Zaradzić ubytkom w podłożu Biuro prasowe
2019-07-12 | 01:00

Zaradzić ubytkom w podłożu

Dziś jest jednak zadaniem o wiele łatwiejszym niż jeszcze kilka lat temu, a to ze względu na nowoczesne produkty, które zdecydowanie ułatwiają pracę. Wybierając materiały
Dom Prawidłowy dobór komina do kotła najnowszej, V klasy
2019-07-11 | 15:30

Prawidłowy dobór komina do kotła najnowszej, V klasy

Funkcja jaką spełnia komin sprawia, iż jest to jeden z najważniejszych elementów budowlanych każdego domu. Niespełnienie odpowiednich wymogów zarówno przez komin, jak i
Dom Zaprawa klejowa M 21 HP marki Botament
2019-07-11 | 12:00

Zaprawa klejowa M 21 HP marki Botament

Wraz z rosnącymi wymaganiami rynku, producenci zapraw klejących nieustannie poszukują coraz to nowszych rozwiązań zwiększających nie tylko samą jakość produktów, ale także

Kalendarium

IFA 2019 Berlin

MSPO - Targi Obronne Zbrojeniowe 2019 - Kielce

Medycyna

Zamiast borowania i plomb wystarczą komórki macierzyste. Już wkrótce będzie można wyhodować nowy, zdrowy ząb w zaledwie 9 tygodni

Niemal połowa osób po 35 roku życia nie ma pełnego uzębienia. Większość Polaków ma też problem z próchnicą. Protezy nie zawsze się sprawdzają, są niewygodne, implanty dentystyczne mogą natomiast zawieść i nie mają możliwości „przebudowy”, ponieważ otaczająca kość szczęki zmienia się z wiekiem. Rozwiązaniem może być hodowla zębów z komórek macierzystych. Naukowcom udało się już stworzyć tzw. pąki zębowe, które po wszczepieniu mogłyby rosnąć i wyglądać jak zwykłe zęby. Dzięki wykorzystaniu komórek można będzie też zregenerować zęby dotknięte próchnicą.

XXIX Forum Ekonomiczne - Krynica

Infrastruktura

Cyfryzacja w Polsce przyspiesza. Rząd zapowiada internet światłowodowy dla każdego i jedną rządową platformę z e-usługami w chmurze

Administracja rządowa uruchomi kolejne e-usługi. Według zapowiedzi Ministerstwa Cyfryzacji każde gospodarstwo domowe ma uzyskać możliwość podłączenia internetu światłowodowego. Powstaje także jedna, rządowa platforma ze wszystkimi e-usługami, przeniesionymi do chmury. Jak oceniają eksperci, wzrost ilości i jakości administracyjnych usług dostępnych przez internet zwiększa zaufanie obywateli do Państwa.