Komunikaty PR

Polacy zaufali firmie Botament

2019-07-11  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Hanna Gehrke - Gut
GutPR Hanna Gehrke - Gut

pl. Grunwaldzki 16/46
50-384 Wrocław
julia|gutpr.pl| |julia|gutpr.pl
717895204
gutpr.pl

Laur Klienta to przyznawana od kilkunastu lat nagroda dla najpopularniejszych i najwyżej cenionych na polskim rynku marek i produktów. Botament w tegorocznym plebiscycie został uhonorowany Złotym Laurem Klienta, co – zdaniem przedstawicieli marki – stanowi głośne potwierdzenie tego, że droga obrana przez nagrodzone przedsiębiorstwo jest właściwa. 

Godny partner

Botament oferuje specjalistyczną chemię budowlaną przeznaczoną do hydroizolacji fundamentów, tarasów i balkonów oraz klejenia i spoinowania płytek. Sprawny serwis, szybka dostawa, a także pełna obsługa techniczna na budowie i profesjonalna opieka doradców technicznych to pakiet, który otrzymują od firmy Botament wszyscy klienci. Firmy wykonawcze wybierające sprawdzone rozwiązania Botament mogą liczyć na wsparcie i doradztwo techniczne ze strony przedstawicieli firmy. W trakcie przygotowania realizacji warto skorzystać z bezpłatnej konsultacji doradcy handlowo - technicznego, który przy współudziale wykonawcy prac budowlanych dobierze odpowiedni system produktów do warunków panujących na placu budowy i przygotuje ofertę. Wartością dodaną stanowi bezpłatne doradztwo na miejscu inwestycji udzielane przez  doświadczoną kadrę techniczną Botament, która również przeszkoli ekipy wykonawców na placu budowy.

- Jest nam niezmiernie miło, że marka Botament została doceniona przez polskich konsumentów. Od początku działalności staramy się dostarczać klientom sprawdzone rozwiązania, które odpowiadają konkretnym potrzebom. Każdego dnia jesteśmy w stałym kontakcie z wykonawcami, inwestorami czy architektami, którzy doceniają nasze zaangażowanie i wsparcie techniczne na każdym etapie - od projektu, przez wybór odpowiednich produktów po i ich prawidłowe zastosowanie. Złoty Laur Klienta 2019 to niezwykły komplement, który otrzymaliśmy od naszych klientów. – mówi Tomasz Śmierzchała, Menadżer ds. Spraw Strategii i Rozwoju marki Botament.

Wszystko, czego potrzebujesz

Konsumenci, decydując się na zakup chemii budowlanej Botament, otrzymują produkty wysokiej jakości, które są stale rozwijane podczas badań laboratoryjnych prowadzonych przez firmę.

Polacy coraz chętniej sięgają po rozwiązanie przyjazne środowisku i tej właśnie cechy szukają wśród produktów, których używają. Botament stawia na ekologię. Regularnie rozwija asortyment produktów przyjaznych środowisku. Już podczas opracowywania nowych receptur wybiera tylko te surowce i komponenty, które charakteryzują się niską emisją szkodliwych substancji, a tym samym są przyjazne dla ludzi i środowiska. Wszystkie produkty firmy spełniają obecnie wymagania europejskiego rozporządzenia odnośnie chemikaliów REACH. Wiele spośród nich pozytywnie przeszło badania uzyskując certyfikację EC1.

Branżę budowlaną wyróżnia wyjątkowo duża konkurencja, dlatego przyznany przez konsumentów złoty Laur Klienta 2019 marce Botament pokazuje, jak ważna jest synergia między doświadczeniem firmy i jakością produktów a współpracą z klientami. Tegoroczne wyróżnienie należy do najważniejszych nagród firmy, która otrzymała je z rąk konsumentów.  

 

O firmie Botament:

Marka Botament należy do niemieckiej firmy MC-Bauchemie oferującej  systemowe rozwiązania w obszarach: układania płytek, izolacji i renowacji budowli, systemów izolacji balkonów i tarasów, posadzek przemysłowych w systemie z płytką oraz rozwiązań dla rolnictwa. Firma Botament dużą wagę przykłada do ekologii - dlatego już na etapie opracowywania receptur stara się dobierać składniki i komponenty, które charakteryzują się niską emisją szkodliwych substancji, a tym samym są przyjazne dla ludzi i środowiska. Wszystkie produkty firmy spełniają obecnie wymagania europejskiego rozporządzenia odnośnie chemikaliów REACH. Wiele spośród nich pozytywnie przeszło badania uzyskując certyfikację EC1.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Masy anhydrytowe zamiast tradycyjnych wylewek cementowych Biuro prasowe
2019-10-16 | 01:00

Masy anhydrytowe zamiast tradycyjnych wylewek cementowych

Nie zawsze jest łatwo porzucić stare przyzwyczajenia i dać się przekonać do nowych technologii. Masy anhydrytowe to jednak produkt, który wykazując podobne właściwości do
Dom Nowoczesna technika wklejania szyb w okna i drzwi rozwiązaniem na plagę włamań
2019-10-09 | 11:00

Nowoczesna technika wklejania szyb w okna i drzwi rozwiązaniem na plagę włamań

Mimo że możemy cieszyć się większym bezpieczeństwem na polskich ulicach, co potwierdzają policyjne raporty, i rzadziej dochodzi na nich do bójek i pobić oraz rozbojów i
Dom Światowe premiery na Wystawie Innowacji
2019-10-07 | 14:00

Światowe premiery na Wystawie Innowacji

Branża stolarki budowlanej należy do jednej z najbardziej innowacyjnych. Szyby generujące prąd i ciepło, wyświetlanie na oknach stron internetowych, otwieranie drzwi i okien gestem lub

Inteligentny dom

Inteligentne systemy zabezpieczeń mogą wyprzeć pracowników ochrony fizycznej. Smart mogą być już nie tylko alarmy, lecz także bramy

Popularyzacja inteligentnych systemów monitoringu przyczyniła się do wzrostu zainteresowania systemami ochrony mienia. Skuteczne zabezpieczenie się przed włamaniem bądź wtargnięciem na teren posesji nie może się jednak opierać wyłącznie na rozwiązaniach elektronicznych. Najlepsze efekty dają rozwiązania wykorzystujące urządzenia elektroniczne pełniące funkcję systemów wczesnego ostrzegania wsparte fizycznymi barierami bezpieczeństwa.

Robotyka i SI

Opracowana przez Polaków „opaska życia” udoskonali opiekę na SOR-ach. Rozwiązanie jest już testowane w szpitalach

Szybkie wykrycie pogorszenia parametrów życiowych czy upadku u pacjentów przebywających na szpitalnych oddziałach ratunkowych będzie możliwe dzięki specjalnej opasce stworzonej przez polski start-up. Dzięki udoskonaleniu i zautomatyzowaniu systemu triage można odciążyć personel medyczny i skierować go do pacjentów wymagających pilnej opieki medycznej. Coraz więcej inteligentnych rozwiązań sprawdza się w zastosowaniu u chorych przebywających na SOR-ach.

 

Finanse

Cyberprzestępcy podszywają się pod Netfliksa czy PayPal, by wyłudzić pieniądze. Polacy potrzebują edukacji związanej z cyberbezpieczeństwem

Rośnie liczba cyberataków. Tylko w 2018 roku CERT Polska zanotował ponad 3,7 tys. incydentów naruszenia cyberbezpieczeństwa. To przede wszystkim phishing, dystrybucja złośliwego oprogramowania i spam. W ciągu roku trzykrotnie wzrosła liczba fałszywych sklepów internetowych. Cyberprzestępcy stale poszukują nowych historii, które uwiarygodnią ich przed odbiorcami wiadomości. Zagrożenia w sieci przybliży kampania edukacyjna „CyberLiga”, która w stylistyce znanych produkcji takich jak „Gra o Tron” czy „Avengers”, pokazuje, że w cyberprzestrzeni cały czas toczy się niebezpieczna gra.