Komunikaty PR

Columbus Energy firmowany Godłem Teraz Polska

2020-06-19  |  16:50
Biuro prasowe
Kontakt
Marta Bilonowicz
Columbus Energy

9 ul. Jasnogórska
31-358 Kraków
marta.bilonowicz|columbusenergy.pl | |marta.bilonowicz|columbusenergy.pl
725300371
https://columbusenergy.pl/
Do pobrania komunikat ( 0.57 MB )

Columbus Energy firmowany Godłem „Teraz Polska”                             

Columbus Energy, największy dostawca usług na rynku instalacji fotowoltaicznych w Polsce, otrzymał prestiżowy znak jakości „Teraz Polska”. Wyróżnienie przyznano unikalnej usłudze firmy – Columbus Care, będącej nowoczesnym rozwiązaniem energetycznym dla domów jednorodzinnych.

Klienci Columbus Energy mają dodatkowe potwierdzenie, że firma wyróżnia się na rynku wiarygodnością i najwyższą jakością usług. Świadczony przez firmę pakiet Columbus Care znalazł się na liście 9 usług uhonorowanych w tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska”.

- Bardzo mnie cieszy, że usługa Columbus Care została wyróżniona prestiżowym znakiem „Teraz Polska” – podkreśla Dawid Zieliński, Prezes Columbus Energy S.A. – To potwierdza, że proponowane przez nas rozwiązanie jest unikatowe na rynku i cenne z punktu widzenia klienta. Jestem też dumny z faktu, że po raz pierwszy w historii Konkursu Godło „Teraz Polska” przyznano firmie oferującej usługi w zakresie energii odnawialnej, i że tą firmą jest właśnie Columbus Energy.

Columbus Care to unikalny pakiet, zapewniający kompleksową obsługę klientów domowej instalacji fotowoltaicznej. W ramach usługi klienci firmy otrzymują nie tylko profesjonalny dobór mocy instalacji do zapotrzebowania, projekt techniczny wraz z jego wykonaniem i montażem, pośrednictwo w kontakcie z zakładem energetycznym czy pomoc w uzyskaniu dofinansowania z programu “Mój Prąd”. Columbus Care zapewnia też całkowitą obsługę posprzedażową instalacji,  tj. bezpłatne monitorowanie jej pracy oraz rachunków za energię elektryczną, a także 15-letnią Gwarancję Totalną na wszystkie jej komponenty. Dzięki temu wszystkie czynności związane z obsługą i monitorowaniem instalacji są realizowane przez firmę Columbus Energy, co w praktyce oznacza maksymalne odciążenie klientów i użytkowanie bezobsługowe.

Godło „Teraz Polska” trafiło do Columbus Energy w ramach 30. edycji Konkursu, którego celem jest wyłanianie polskich produktów, usług i innowacji, wyróżniających się walorami jakościowymi, technologicznymi i użytkowymi.

Kontakt dla mediów
Marta Bilonowicz

PR Manager Columbus Energy S.A.
tel. 725 300 371
e-mail: marta.bilonowicz@columbusenergy.pl

Informacje o firmie
Columbus Energy S.A. to obecnie największy dostawca usług na rynku instalacji fotowoltaicznych w Polsce. Spółka oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie energii odnawialnej dla gospodarstw domowych i biznesu oraz realizuje długoterminowe inwestycje w farmy fotowoltaiczne. Firma wyznacza standardy jakości, stawia na nowoczesną technologię i troszczy się o klienta na wszystkich etapach realizacji.
Columbus Energy S.A. jest notowany na rynku NewConnect. Coroczny, dynamiczny wzrost przychodów Spółki plasuje ją wśród największych udziałowców rynku instalacji fotowoltaicznych w Polsce.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Columbus Energy
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Energetyka Dynamiczny rozwój energii odnawialnej w Polsce. Czy atom może go przyśpieszyć? Biuro prasowe
2024-11-26 | 16:30

Dynamiczny rozwój energii odnawialnej w Polsce. Czy atom może go przyśpieszyć?

Segment odnawialnych źródeł energii w Polsce, a w szczególności fotowoltaika, przeżywa prawdziwy rozkwit. Moc instalacji PV w Polsce na koniec września 2024 r. wyniosła prawie
Energetyka Organizacje pozarządowe apelują do premiera. Chodzi o Krajowy Plan Energii i Klimatu oraz transformację energetyczno-klimatyczną
2024-11-26 | 06:00

Organizacje pozarządowe apelują do premiera. Chodzi o Krajowy Plan Energii i Klimatu oraz transformację energetyczno-klimatyczną

Ponad 40 organizacji pozarządowych apeluje do premiera o poprawę koordynacji 12 ministerstw w przygotowaniu Krajowego Planu Energii i Klimatu oraz realizacji transformacji
Energetyka Inbank sfinansuje zieloną transformację tysięcy Polaków
2024-11-25 | 12:00

Inbank sfinansuje zieloną transformację tysięcy Polaków

  Inbank nawiązuje współpracę z Grupą Europejskiego Banku Inwestycyjnego (EBI) w celu przyspieszenia zielonej transformacji w Polsce. Dzięki podpisanej umowie Inbank uzyska

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Tylko co trzecia firma wdraża zasady zrównoważonego rozwoju. Mniejsze przedsiębiorstwa potrzebują wsparcia w tym procesie

Zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszym elementem działalności firm produkcyjnych w Polsce – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie BASF Polska. Pomimo wysokiego poziomu takich deklaracji jedynie 10 proc. przedsiębiorstw ma już wdrożoną strategię w tym obszarze. Wiele podmiotów, zwłaszcza mniejszych, nie widzi korzyści z tym związanych. Aby wspierać firmy w transformacji ku zrównoważonemu rozwojowi, BASF Polska prowadzi program „Razem dla Planety”, który promuje i nagradza ekologiczne rozwiązania oraz zachęca do dzielenia się doświadczeniami w tym obszarze.

Ochrona środowiska

Fundusze Norweskie wspierają innowacje w polskich firmach. Ponad 200 projektów otrzymało granty o wartości 92 mln euro

Ponad 200 projektów dofinansowanych kwotą 92 mln euro – taki jest bilans wsparcia z programu „Rozwój przedsiębiorczości i innowacje” z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014–2021. Mikro-, małe i średnie firmy mogły za pośrednictwem PARP otrzymać granty na realizację innowacyjnych projektów związanych z ochroną środowiska, jakością wód oraz poprawiających jakość życia. – Firmy, które skorzystały z Funduszy Norweskich, odnotowały korzyści biznesowe, efekty środowiskowe, ale też pozabiznesowe, społeczne – ocenia Maja Wasilewska z PARP.

IT i technologie

Sztuczna inteligencja nie zastąpi pisarzy. Nie tworzy literatury, tylko książki dla zabicia czasu

Kwestia wykorzystania dzieł pisarzy do trenowania algorytmów sztucznej inteligencji budzi coraz większe kontrowersje. Część autorów kategorycznie zabrania takiego używania swoich prac, inni godzą się na to w zamian za proponowane przez niektóre wydawnictwa honoraria. Literaci są jednak zgodni co do tego, że teksty pisane przez SI nigdy nie wejdą do kanonu literatury pięknej. Technologia nie stworzy bowiem nowej wartości artystycznej, lecz powieli już istniejące schematy.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.