Aria – przełomowe rozwiązanie, które chroni przed wirusami
Przełomowa i klasyczna technologia czerpiąca z siły natury
W klasycznej technologii oczyszczacza powietrza Aria wykorzystuje bakteriobójcze światło UV-C, trójwarstwowy filtr z węglem aktywnym, najnowszej generacji filtr HEPA H13, mechaniczny filtr wstępny oraz generator jonów. Skuteczność takiego rozwiązania została wielokrotnie udowodniona i potwierdzona badaniami. Aria udoskonala technologię zwiększając CADR (współczynnik dostarczania czystego powietrza) dzięki zastosowaniu Air Boostera (patent Mateko), który wykorzystuje turbinę, by przyspieszyć naturalny ruch powietrza w urządzeniu. Powietrze, dodatkowo zasysane jest do kanału w części roślinnej. To właśnie w korzeniu rośliny następuje proces oczyszczania powietrza, co często jest zaskoczeniem dla wielu z nas, bo dla większości pierwszym skojarzeniem z powietrzem i jego jakością jest część zielona rośliny. Kwiat i jego korzenie, które odpowiedzialne są za proces oczyszczania powietrza, stanowią o wyjątkowości Arii i wyróżniają ją spośród innych oczyszczaczy powietrza na rynku i dodatkowo są elementem dekoracyjnym urządzenia.
Fitoremediacja
Sam proces fitoremediacji oznacza nic innego jak oczyszczanie środowiska za pomocą roślin. Możemy w ten sposób polepszać jakość wody, gleb gruntowych i powierzchniowych, osadów ściekowych czy powietrza. Do każdego z powyższych potrzebujemy innych gatunków roślin. W przypadku oczyszczania powietrza, w naszym najbliższym otoczeniu (dom, biuro czy inne przestrzenie użytkowe), do którego służy Aria, również potrzebujemy specjalnych gatunków kwiatów. Tu z pomocą przychodzi aplikacja Tuya. Twórcy urządzenia wzbogacili ją o bardzo innowacyjny autorski pomysł, oparty na badaniach NASA – bibliotekę różnorodnych roślin, definiującą je jako najbardziej kompatybilne do całego systemu i posiadające najlepsze właściwości oczyszczające.
To właśnie dzięki zastosowaniu fitoremediacji przy procesie oczyszczania powietrza, Aria zdobywa przewagę wśród innych urządzeń na rynku. Połączenie klasycznej technologii i siły natury, pozwala na najbardziej wydajną walkę z zanieczyszczeniami i wirusami, które znajdują się w powietrzu.
Link do pobrania multimediów: https://we.tl/t-dnTs5ndYer
Kontakt dla mediów:
Tomasz Brzęcki
kom. 509 825 050

Święta coraz bliżej! To idealny moment, aby pomyśleć o prezentach.

EZVIZ ogłasza wyjątkowe promocje na Black Week. Produkty nawet o 500 zł tańsze!

Atrakcyjne promocje od Jabra na Black Friday i Cyber Monday 2024
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Duża zmiana w organizacji pracy w firmach. Elastyczność wśród najważniejszych oczekiwań pracowników
Dotychczasowe modele organizacji pracy w firmach nie zawsze odpowiadają na wyzwania przyszłości. Ostatnie lata zmieniły zasady gry na rynku pracy i teraz elastyczność liczy się na nim bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczny model pracy staje się jednym z bardziej oczekiwanych benefitów, a dla firm jest to sposób na przyciągnięcie talentów. Kolejnym jest wykorzystanie innowacyjnych narzędzi technologicznych. To jednak wymaga zarówno od pracowników, jak i od pracodawców zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji.
Motoryzacja
Pożary pojazdów elektrycznych są rzadsze niż spalinowych. W powszechnym przekonaniu jest odwrotnie, bo brakuje edukacji

Trzydzieści pożarów aut elektrycznych i niemal 9,5 tys. pożarów aut spalinowych – to statystyki za ubiegły rok. Jak podkreślają eksperci, statystycznie pojazdy elektryczne płoną rzadziej niż spalinowe. W przeliczeniu na tysiąc zarejestrowanych pojazdów wskaźnik pożarów w przypadku elektryków wynosi 0,372, a w przypadku aut spalinowych 0,424. Specjaliści są zgodni co do tego, że w powszechnym obiegu brakuje rzetelnej wiedzy na temat samochodów elektrycznych i ich bezpieczeństwa pożarowego.
Prawo
UE lepiej przygotowana na reagowanie na klęski żywiołowe. Od czasu powodzi w Polsce pojawiło się wiele usprawnień

Na tereny dotknięte ubiegłoroczną powodzią od rządu trafiło ponad 4 mld zł. Pierwsze formy wsparcia, w tym zasiłki, pomoc materialna czy wsparcie dla przedsiębiorców, pojawiły się już w pierwszych dniach od wystąpienia kataklizmu. Do Polski ma też trafić 5 mld euro z Funduszu Spójności UE na likwidację skutków powodzi. Doświadczenia ostatnich lat powodują, że UE jest coraz lepiej przygotowana, by elastycznie reagować na występujące klęski żywiołowe.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.