Anna Markowska i Marcin Tyszka w kampanii smartfonów Huawei P50 Pro i P50 Pocket
Huawei rusza z kampanią promującą najnowsze, flagowe smartfony Huawei P50 Pro i P50 Pocket, która będzie realizowana w kanałach digital, PR i na nośnikach OOH w całej Polsce. W kampanii pojawią się influencerzy – modelka Anna Markowska i fotograf Marcin Tyszka, którzy będą komunikować fotograficzną potęgę modelu P50 Pro i innowacyjność składanego P50 Pocket. Smartfony będą promowane także przez ambasadora marki Roberta Lewandowskiego na jego kanałach social media. Huawei zaprosi też amatorów fotografii mobilnej do udziału w konkursie.
- Huawei P50 Pro to smartfon, który wyznacza nowy standard fotografii mobilnej, potwierdza to fakt, że zajmuje pierwsze miejsce w zestawieniu DxOMark, niezależnym globalnym rankingu smartfonów fotograficznych. Nasz najnowszy flagowiec pozwala wykonywać absolutnie niezwykłe zdjęcia, a ich jakość odwzorowuje obraz zbliżony do tego, który rejestruje ludzkie oko. Z kolei składany P50 Pocket to przełomowa technologia i wyjątkowy design, innowacja zamknięta w przepięknej oprawie. Seria P50 udowadnia, że Huawei jest liderem fotografii mobilnej i cieszę się, że od dziś nasze najnowsze flagowce dostępne są w Polsce – mówi Dorota Haller, CMO, dyrektorka marketingu, komunikacji i e-commerce w Huawei CBG Polska.
Anna Markowska, modelka znana szerszej widowni z programu Top Model i Marcin Tyszka, uznany fotograf modowy i juror w Top Model, będą wspierać komunikację serii Huawei P50 w swoich kanałach social media.
- To mój kolejny projekt z gigantem technologicznym, marką Huawei. Bardzo się z niego cieszę. Każdy z nas ma różne oczekiwania wobec telefonów. Moim podstawowym jest bardzo dobry aparat fotograficzny wbudowany w urządzenie, które w końcu zawsze mam w swojej kieszeni. Przeszedłem kilka szkoleń z trenerami Huawei i wiem, że smartfon pozwala mi robić zdjęcia w każdych warunkach
i tak, że jestem zadowolony z efektu. A to nie jest reguła. Model P50 Pro miałem przy sobie przez kilka tygodni w Hiszpanii. I ta nasza gorąca przygoda zaowocowała kilkunastoma naprawdę fantastycznymi zdjęciami – mówi Marcin Tyszka.
Marcin Tyszka będzie też inspirował amatorów fotografii mobilnej do udziału w konkursie. Przygotowana przez niego seria filmów poradnikowych – o tym, jak wykonać perfekcyjne zdjęcie smartfonem wykorzystując jego liczne funkcje fotograficzne – będzie dostępna na Instagramie Marcina Tyszki i na kanałach Huawei. Finałowym etapem tej fotograficznej edukacji będzie konkurs, a najlepsze ze zgłoszonych prac zostaną zaprezentowane podczas uroczystego wernisażu w Warszawie, obok profesjonalnych zdjęć Marcina Tyszki. Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody – smartfony Huawei P50 Pro i P50 Pocket, słuchawki Huawei FreeBuds Lipstick, smartwatch Huawei Watch GT 3 i głośnik Huawei Sound Joy.
Konkurs odbędzie się w lutym, a szczegóły dotyczące terminu i zasad zostaną ogłoszone wkrótce.
realme GT 7 Pro znów dostępne w Polsce
Nowa generacja niedrogich smartfonów Motorola
Motorola moto e15. Pojemna bateria i niezawodność za jedyne 399 złotych
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
IT i technologie
W Krakowie powstało centrum operacyjne cyberbezpieczeństwa. Sektor małych i średnich firm zyska dostęp do specjalistycznych usług [DEPESZA]
Security Operations Center, które zostało uruchomione w ramach Centrum Technologicznego Hitachi w Krakowie, ma zapewnić firmom dostęp do usług specjalistów w zakresie cyberbezpieczeństwa, bez konieczności tworzenia własnych działów IT. Dla przedsiębiorstw outsourcing tego typu zadań jest rozwiązaniem, które pozwala uniknąć wysokich nakładów inwestycyjnych, zabezpieczyć się przed coraz intensywniejszymi atakami hakerów, a także sprostać wymogom legislacyjnym.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.