Komunikaty PR

Aktualizacja ANC dla produktów z serii Jabra Elite 75t już dostępna

2020-10-21  |  12:00
Biuro prasowe
Do pobrania zdjęcie ( 0.18 MB )

Firma Jabra, lider w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań dźwiękowych, ogłosiła dziś dostępność bezpłatnej aktualizacji oprogramowania dla serii Elite 75t, która dodaje aktywną redukcję szumów (ANC) do tych wielokrotnie nagradzanych słuchawek dousznych. Jabra to pierwsza firma, która dostarcza funkcję ANC do już istniejącej serii prawdziwie bezprzewodowych produktów, tworząc w ten sposób jedną z najszerszych linii prawdziwie bezprzewodowych słuchawek z ANC na rynku.

Jabra rozszerza możliwości swoich bezprzewodowych słuchawek dousznych z serii Elite 75t wyposażając je w funkcję aktywnej redukcji szumów (ANC), dzięki temu użytkownicy zyskują jeszcze lepszą jakość odtwarzanej muzyki, połączeń i multimediów. Jabra wdraża ANC w dotychczasowych produktach, wykorzystując technologię Qualcomm oraz najwyższej klasy cyfrowy procesor dźwięku obecny już w słuchawkach Elite 75t.

Bezpłatna aktualizacja, dla wszystkich modeli z serii - zarówno w wersji Active, w zwykłej, jak i z bezprzewodowym ładowaniem, jest możliwa w ramach aktualizacji oprogramowania za pośrednictwem aplikacji Jabra Sound+ już od 21 października 2020 roku.

Jak zaktualizować swoje słuchawki i zyskać funkcję aktywnej redukcji szumów?

Dotychczasowi użytkownicy Jabra Elite 75t mogą teraz korzystać ze standardowej redukcji hałasu o niższych częstotliwościach firmy Jabra, aktualizując oprogramowanie swoich słuchawek przy pomocy aplikacji Jabra Sound+. Jak to zrobić w kilku prostych krokach?

1.     Krok pierwszy – zaktualizuj aplikację.

Każdy użytkownik powinien sprawdzić czy posiada najnowszą wersję aplikacji Jabra Sound+. Aplikację można pobrać ze sklepu iOS App Store lub Android Play Store.

2.     Krok drugi – zaktualizuj oprogramowanie słuchawek.

Po aktualizacji aplikacji Jabra Sound+ zostaniemy powiadomieni o dostępności nowych funkcji dla naszych słuchawek. Należy je zainstalować.

3.     Krok trzeci – spersonalizuj ANC zgodnie ze swoimi preferencjami.

Funkcję ANC trzeba skonfigurować odpowiednio do potrzeb, wykonując proste czynności w aplikacji Jabra Sound +, która sama poprowadzi użytkownika wyświetlając odpowiednie komunikaty na ekranie. Personalizacja ANC pozwala uzyskać najlepsze wyniki i doświadczenia z aktywnej redukcji szumów. Aby w pełni przejść ten krok warto przeprowadzić go w hałaśliwym otoczeniu, jak pociąg, centrum handlowe czy autobus.

4.     Krok czwarty – włącz ANC.

Po aktualizacji możemy już w pełni korzystać ze standardowej funkcji ANC od firmy Jabra. Za pomocą aplikacji Jabra Sound+ w prosty sposób włączymy lub wyłączymy ANC lub przełączymy się między aktywną redukcją szumów a funkcją HearThrough (podsłuchiwania). Technologia ANC pomaga modelom z serii Elite 75t wyeliminować więcej dźwięków z otoczenia, a szczególnie hałasów o niskiej częstotliwości, takich jak gwar w biurze czy odgłosy pociągów. Standardowa funkcja ANC ulepsza również odtwarzanie muzyki i multimediów.

Ceny i dostępność

Aktualizacja oprogramowania dla serii Elite 75t o funkcję ANC dla dotychczasowych użytkowników jest dostępna od 21 października 2020 roku.  

Urządzenia z serii Jabra Elite 75t z funkcją ANC, w zależności od rynku, będzie można kupić u wybranych sprzedawców detalicznych od października 2020 r. Dodanie funkcji ANC w standardzie nie zwiększa ceny słuchawek.

Dowiedz się więcej o Jabra na www.jabra.pl/elite   

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie Trendy w branży elektrotechnicznej – jakie rozwiązania dominują na rynku? Biuro prasowe
2025-04-17 | 07:00

Trendy w branży elektrotechnicznej – jakie rozwiązania dominują na rynku?

Branża elektrotechniczna dynamicznie się rozwija, dostosowując do rosnących wymagań użytkowników oraz wyzwań związanych z efektywnością energetyczną
Technologie Emitel zbudował sieć do monitorowania lotu dronów na 8 lotniskach w całej Polsce
2025-03-25 | 11:00

Emitel zbudował sieć do monitorowania lotu dronów na 8 lotniskach w całej Polsce

Emitel S.A. wzmacnia swoją pozycję na tworzącym się w Polsce rynku projektowania i budowy infrastruktury sieciowej dla bezzałogowych statków powietrznych. Na podstawie
Technologie Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
2025-03-18 | 10:00

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce

Emitel S.A. intensyfikuje swoją działalność w Wielkopolsce. Spółka kontynuuje rozwój projektów na terenie całego kraju. Wśród ogólnopolskich,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Duża zmiana w organizacji pracy w firmach. Elastyczność wśród najważniejszych oczekiwań pracowników

Dotychczasowe modele organizacji pracy w firmach nie zawsze odpowiadają na wyzwania przyszłości. Ostatnie lata zmieniły zasady gry na rynku pracy i teraz elastyczność liczy się na nim bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczny model pracy staje się jednym z bardziej oczekiwanych benefitów, a dla firm jest to sposób na przyciągnięcie talentów. Kolejnym jest wykorzystanie innowacyjnych narzędzi technologicznych. To jednak wymaga zarówno od pracowników, jak i od pracodawców zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji.

Motoryzacja

Pożary pojazdów elektrycznych są rzadsze niż spalinowych. W powszechnym przekonaniu jest odwrotnie, bo brakuje edukacji

Trzydzieści pożarów aut elektrycznych i niemal 9,5 tys. pożarów aut spalinowych – to statystyki za ubiegły rok. Jak podkreślają eksperci, statystycznie pojazdy elektryczne płoną rzadziej niż spalinowe. W przeliczeniu na tysiąc zarejestrowanych pojazdów wskaźnik pożarów w przypadku elektryków wynosi 0,372, a w przypadku aut spalinowych 0,424. Specjaliści są zgodni co do tego, że w powszechnym obiegu brakuje rzetelnej wiedzy na temat samochodów elektrycznych i ich bezpieczeństwa pożarowego.

Prawo

UE lepiej przygotowana na reagowanie na klęski żywiołowe. Od czasu powodzi w Polsce pojawiło się wiele usprawnień

Na tereny dotknięte ubiegłoroczną powodzią od rządu trafiło ponad 4 mld zł. Pierwsze formy wsparcia, w tym zasiłki, pomoc materialna czy wsparcie dla przedsiębiorców, pojawiły się już w pierwszych dniach od wystąpienia kataklizmu. Do Polski ma też trafić 5 mld euro z Funduszu Spójności UE na likwidację skutków powodzi. Doświadczenia ostatnich lat powodują, że UE jest coraz lepiej przygotowana, by elastycznie reagować na występujące klęski żywiołowe.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.