Komunikaty PR

Szybkość prania w najłagodniejszej formie dzięki technologii AquaTechTM

2018-09-03  |  09:00
Biuro prasowe

Beko jako wiodąca marka artykułów AGD na rynku europejskim nieprzerwanie udoskonala swoje produkty i poszukuje sposobów, które usprawnią codzienne życie. Podczas tegorocznych targów elektroniki użytkowej IFA w Berlinie, Beko zaprezentowało nowość – pralkę wyposażoną w unikalną technologię AquaTechTM, która wykorzystując naturalne ciśnienie wody zastępuje standardowe ruchy bębna, zapewniając tym samym o 50 proc. krótszy czas cyklu bez konieczności rezygnowania z efektywnego prania.

Nowa propozycja Beko jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania klientów wynikające z badań konsumenckich przeprowadzonych przez markę. Wskazały one, że użytkownicy preferują pranie w niższych temperaturach, ale najczęściej wybierają szybkie cykle, które pozwalają zaoszczędzić czas i energię, co w przypadku standardowych pralek może negatywnie wpłynąć na efekt końcowy. Nowy model pralki Beko dzięki innowacyjnej technologii AquaTechTM wykorzystującej cyrkulację wody zapewnia lepsze zwilżenie materiałów, dokładniejsze czyszczenie, a także zapobiega uszkodzeniom tkanin. Czujnik we wnętrzu pralki sprawia, że łopatka dozująca płyn umieszczona jest idealnie nad praniem, co pozwala na dokładne rozprowadzenie mieszanki detergentu i wody. Możliwość wyboru z kilku cyklów prania i nowoczesny mechanizm umożliwia szybkie, dokładne i delikatne pranie. Prezentowane rozwiązania pozwolą gospodarstwom domowym na korzystanie z wygodniejszych i nowoczesnych rozwiązań.

Zapraszamy na stoisko Beko na Targach IFA w Berlinie! /Hala 23-B, Messe Berlin, 31.08-5.09.18

Dodatkowe informacje o marce BEKO

Beko to druga największa w Europie marka, która w swojej ofercie posiada wszystkie niezbędne sprzęty domowe m.in.: pralki, lodówki, piekarniki, zmywarki do naczyń, telewizory czy kuchenki elektryczne. Od 2014 roku oficjalny sponsor klubu piłkarskiego FC Barcelona, a od 1 lipca 2018 roku – jego Główny Partner. W 2018 roku Beko zainicjowało kampanię społeczną „Jedz jak Mistrz” z udziałem piłkarzy FCB, która ma na celu pomoc rodzicom w zdrowszym żywieniu dzieci (www.beko.pl/jedzjakmistrz).

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV Zmywarkowy tetris, czyli jak optymalnie zapełnić zmywarkę Biuro prasowe
2021-04-20 | 12:00

Zmywarkowy tetris, czyli jak optymalnie zapełnić zmywarkę

Próby zmieszczenia wszystkich naczyń w zmywarce przypominają czasem grę tetris. Niewymiarowe garnki, miski czy pojemniki na żywność, gdy zostaną ułożone nieodpowiednio, nie tylko
AGD i RTV Wygoda i oszczędność: nowe pralki Samsung AI Control
2021-04-19 | 12:00

Wygoda i oszczędność: nowe pralki Samsung AI Control

Coraz częściej szukamy rozwiązań, które ułatwią i przyspieszą codzienne obowiązki, na które nie chcemy tracić czasu. Oczekujemy, że dzięki wsparciu technologii ich
AGD i RTV Jabra Elite 85t w nowym wydaniu już w Polsce
2021-04-15 | 12:05

Jabra Elite 85t w nowym wydaniu już w Polsce

Firma Jabra, lider na rynku osobistych i biurowych rozwiązań audio, wydała nową aktualizację oprogramowania dla swoich najnowszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych Jabra Elite

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse

Praca zdalna znacząco zwiększyła sprzedaż sprzętu komputerowego. Firmy najczęściej wybierały nowe laptopy

Po ponad roku od wybuchu pandemii COVID-19 blisko jedna trzecia Polaków nadal pracuje zdalnie. Koronawirus wymusił jednak nie tylko przeniesienie pracowników do domu, lecz także konieczność wyposażenia ich w sprzęt i narzędzia do pracy w cyfrowym środowisku. Jak wynika z badania NielsenIQ przeprowadzonego na zlecenie Dell Technologies Polska, co druga firma współpracująca z producentem musiała kupić w tym okresie dodatkowy sprzęt. Prawie 9 na 10 przedsiębiorstw podczas ostatnich zakupów postawiło na nowe laptopy, a sprzedaż tych urządzeń rok do roku wzrosła o 70 proc. W nadchodzących miesiącach ten trend się utrzyma, polskie firmy zamierzają się skupić na dalszym upowszechnianiu pracy zdalnej i migracji swoich pracowników z komputerów stacjonarnych na laptopy.

Sprzęt i gadżety

Trójwymiarowe modelowanie zabytków może tchnąć w nie nowe życie. Technologia pozwala m.in. odrestaurować budynki grożące nawet zawaleniem

Skanowanie laserowe budynków pozwala nie tylko wiernie zarejestrować ich kształt i wygląd, lecz także stanowi bazę do stworzenia modelu 3D, który można uzbroić w informacje architektoniczne i historyczne. Dzięki temu wszystkiemu można ograniczyć koszty i uprościć proces inwestycyjny. Szczególnie ważnym zastosowaniem tej technologii jest zarządzanie obiektami zabytkowymi. Dzięki niej będzie możliwe m.in. odtworzenie układu średniowiecznego miasta, nad czym pracują polscy naukowcy.