Samsung AirDresser – sposób na perfekcyjny wygląd kreacji, na co dzień i od świę
Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok to doskonały pretekst do tego, aby dać się ponieść fantazji i zaszaleć z garderobą. Stawiamy na delikatne kaszmirowe płaszcze i swetry, eleganckie garnitury, efektowne – choć łatwo gniotące się - satynowe sukienki i marynarki, a także bluzki i sukienki z misternymi zdobieniami. Jak sprawić, aby po wyjęciu z szafy prezentowały się doskonale? W tym pomoże Samsung AirDresser, czyli wyjątkowa szafa odświeżająca ubrania za pomocą pary.
Te najbardziej wyjątkowe kreacje w naszej szafie przeznaczone są na równie wyjątkowe okazje. Po pierwsze dlatego, że nie chcemy ich zniszczyć częstym noszeniem i praniem Po drugie dlatego, że ich pielęgnacja wymaga od nas nieco więcej zachodu. Zwykle nie mamy czasu na wizyty w pralni. Jednocześnie obawiamy się prać ubrania wykonane z delikatnych tkanin. Wyzwanie stanowią ozdoby z cekinów i koralików, koronkowe zdobienia czy delikatne hafty. Z pomocą przychodzi szafa parowa Samsung AirDresser.
Wyższy poziom dbałości o ubrania
Nawet pranie ręczne, jeśli zbyt częste, może doprowadzić do utraty koloru czy struktury tkaniny i niszczyć zdobienia. Na szczęście, dzięki szafie parowej Samsung AirDresser, możemy bezpiecznie i delikatnie odświeżać ubrania przed i po założeniu. W jaki sposób? Po odwieszeniu ubrania do szafy i wybraniu odpowiedniego programu silny podmuch powietrza JetAir dokładnie i bezpiecznie oczyści je z drobnych pyłków i kurzu. Urządzenie wygładzi powstałe zagniecenia i wysuszy ubrania po deszczu lub śniegu. AirDresser daje też możliwość dezynfekcji, aby pozbyć się wirusów, bakterii, alergenów oraz innych zarazków*. Lampa UV w połączeniu z filtrem ceramicznym skutecznie usunie nieprzyjemne zapachy. Szafa parowa Samsung stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie perfekcyjny wygląd oraz wygodę.
Domowy asystent do spraw ubioru
Szafa parowa Samsung AirDresser wyposażona została aż w 20 programów dedykowanych różnym grupom odzieży. Zadba o okrycia wierzchnie, marynarki i żakiety (cykl Suits) a także delikatne tkaniny, których nie chcemy prać w pralce. W sytuacji, gdy nie wiemy jaki program wybrać z pomocą przychodzi tryb Moja szafa dostępny w aplikacji SmartThings**. Możemy umieścić w nim informacje o odzieży, aby otrzymać zalecenia dotyczące jej właściwej pielęgnacji. Dla jeszcze większej wygody, AirDresser możemy obsługiwać zdalnie. Za pomocą aplikacji uruchomimy urządzenie i sprawdzimy, czy nasze ubranie jest już gotowe do wyjęcia. AirDresser zadba również o powietrze w pomieszczeniu, w którym się znajduje. Dzięki programowi RoomCare pochłonie wilgoć z powietrza, a tym samym także ubrania, które znajdują się w garderobie, zachowają świeżość na dłużej.
Co więcej, we wnętrzu szafy znajduje się szereg akcesoriów i rozwiązań ułatwiających odświeżanie ubrań. Wieszak AirHanger pozwala parze wniknąć w materiał ubrań od wewnątrz i od zewnątrz. Specjalna półka idealnie sprawdzi się dla akcesoriów, takich jak czapki czy rękawiczki. Co więcej, jeśli naniesiemy kilka kropel ulubionych perfum na chusteczkę i umieścimy ją w filtrze FreshFinish, przenikną one nasze ubrania i będą towarzyszyły podczas noszenia.
Więcej informacji o Samsung AirDresser znajdziesz na stronie:
https://www.samsung.com/pl/campaign/air-dresser/
* Eliminuje: do 1) 99,9% trzech typów wirusów (Adenowirus, Wirus grypy i Herpeswirusy) na podstawie badań przeprowadzonych przez Laboratorium Szkoły Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego; program Sanitize 2) do 99,9% dwóch typów bakterii (E.coli i S.aureus); program Sanitize 3) do 99% gazów powodujących nieprzyjemny zapach (kwas izowalerianowy: pot; 4-etylopirydyna: tytoń, aldehyd walerianowy: żywność, np. grillowane mięso oraz tetrachloroetylen: pranie chemiczne) na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek, program Normal 4) do 99% substancji szkodliwych (Perchloroetylen) – na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek; program Normal 5) do 99% roztoczy kurzu domowego, na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek oraz testów w ramach certyfikacji BAF, program Sanitize.
** Aplikacja SmartThings jest dostępna dla urządzeń z systemem Android (wersja systemu operacyjnego 6.0 lub wyzsza) oraz iOS (wersja systemu operacyjnego 10.0 lub nowsza). Wymaga podłączenia do sieci Wi-Fi oraz konta Samsung Account.

Święta coraz bliżej! To idealny moment, aby pomyśleć o prezentach.

EZVIZ ogłasza wyjątkowe promocje na Black Week. Produkty nawet o 500 zł tańsze!

Atrakcyjne promocje od Jabra na Black Friday i Cyber Monday 2024
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Konsument

Krakowska fabryka Philip Morris przestawia się na produkcję wkładów tytoniowych do nowych podgrzewaczy. Amerykański koncern ogłosił zakończenie inwestycji o wartości blisko 1 mld zł
Koncern Philip Morris International (PMI) zakończył wartą niemal 1 mld zł modernizację fabryki w Krakowie. Nowe linie produkcyjne są w stanie wyprodukować w skali roku do 11 mld sztuk wkładów tytoniowych do podgrzewania, w tym do najnowszego systemu podgrzewania tytoniu, który właśnie trafił do sprzedaży w Polsce. To część globalnego planu firmy dotyczącego stopniowego wygaszania papierosów. W ciągu dekady PMI wprowadził blisko 30 proc. mniej papierosów na rynek. Zgodnie z planami do 2030 roku 2/3 globalnych przychodów PMI ma pochodzić z wyrobów bezdymnych, w tym z tytoniu do podgrzewania.
Transport
Eksperci apelują o przyspieszenie wdrożenia ETCS na polskiej kolei. Można to zrobić taniej i szybciej

Tylko w 2024 roku doszło na polskiej kolei do niemal 200 tzw. zdarzeń SPAD, czyli najczęściej przejechania przez pociąg sygnału „Stój”. Liczba takich incydentów z roku na rok rośnie, co może prowadzić do poważnych zagrożeń. Ograniczeniu konsekwencji ludzkich błędów ma służyć Europejski System Sterowania Ruchem Kolejowym (ETCS). Obecnie jest on wdrożony na zaledwie 1 tys. km linii kolejowych w Polsce, mimo że pierwotne plany zakładały zakończenie wdrożenia do 2023 roku.
Bankowość
Cyfrowa transformacja wymaga od liderów biznesu nowych kompetencji. Wśród nich kluczowe są otwartość na zmianę i empatia

Empatia, elastyczność i gotowość do eksperymentowania to dziś kluczowe cechy skutecznego przywództwa – szczególnie w świecie zdominowanym przez technologię i sztuczną inteligencję. Transformacja cyfrowa stawia przed liderami wiele nowych wyzwań i wymusza nowy model zarządzania – oparty na zaufaniu, adaptacyjności i rozumieniu potrzeb zespołu. Od 15 lat kobiety na kierowniczych stanowiskach w rozwijaniu kompetencji liderskich wspiera Program Santander W50. Uczestniczki z kilkunastu krajów zdobywają wiedzę i narzędzia do zarządzania zmianą, które pozwalają im skuteczniej funkcjonować w dynamicznym otoczeniu rynkowym.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.