Pralki Hisense docenione przez Intertek za program Allergy Steam
Hisense, jeden liderów rynku RTV i AGD, ogłosił, że program Allergy Steam, w który wyposażone są wybrane modele pralek, otrzymał certyfikację firmy Intertek – globalnej sieci niezależnych laboratoriów badawczych, zrzeszających inżynierów na całym świecie. Technologia Allergy Steam chroni zdrowie i skórę, eliminując 99,9% bakterii podczas prania - nie tylko alergeny, takie jak roztocza i sierść zwierząt, ale też całkowicie dezynfekuje pranie.
Firma Intertek przetestowała wybrane modele pralek Hisense pod kątem eliminacji dwóch najczęstszych bakterii powodujących zakażenia – bakterii E. coli (Escherichia coli) i gronkowca złocistego (Staphylococcus aureus) i wyróżniła chińskiego producenta certyfikacją renomowanych producentów i dostawców, m.in. sprzętu gospodarstwa domowego (TQA, Total Quality Assurance).
Doceniony przez Intertek program Allergy Steam pierze ubrania w temperaturze 60°, a po zakończeniu cyklu uruchamia dodatkowy, 20-minutowy tryb parowy. Para, dostarczana do bębna z dołu urządzenia, ze względu na wyższą temperaturę, eliminuje do 99,9% bakterii zawartych w brudnej odzieży.
Oprócz zredukowania niebezpiecznych dla zdrowia bakterii do minimum, program Allergy Steam odciąża też od męczącej czynności, jaką jest prasowanie. Para wodna spulchnia pranie i czyni je miękkim, bez wpływu na jakość ubrań. Autorski program Hisense „2 w 1” skutecznie czyści każdy rodzaj odzieży czy pościeli, dzięki czemu prasowanie nie jest już potrzebne.
Firma Intertek to globalna sieć laboratoriów badawczych posiadających akredytację NRTL (Nationally Recognized Testing Laboratory) i zatrudniająca inżynierów na całym świecie. Jest akredytowana przez krajowe organizacje, agencje i organy regulacyjne, w tym przez agencję bezpieczeństwa i zdrowia pracy OSHA (Occupational Safety & Health Administration) odpowiedzialną za ocenianie i sporządzanie list produktów zgodnie z normami bezpieczeństwa dla sprzętu elektrycznego.
* * *
Hisense jest producentem TV, elektroniki użytkowej i sprzętu AGD, w tym m.in. lodówek, pralek i klimatyzatorów, którego produkty są dostępne na 6 kontynentach. Firma posiada swoje oddziały w 54 państwach, ma 16 centrów badań i rozwoju oraz 16 fabryk w różnych częściach świata. Hisense jest pionierem w dziedzinie telewizji laserowej – firma jako pierwsza na świecie wprowadziła LASER TV – produkt z funkcjami TV krótkiego rzutu i systematycznie pracuje nad ulepszaniem tej technologii. Dowodem na to jest m.in. model 88L5 Sonic Screen Laser TV, pierwszy telewizor laserowy z ekranem dźwiękowym. Hisense jest czwartą co do wielkości marką telewizorów na świecie i marką nr 1 w tym segmencie w Chinach. W 2018 roku Hisense przejął Gorenje, czołowego producenta AGD w Europie i tym samym znacznie poszerzył portfolio swoich produktów. Więcej informacji na stronie: https://pl.hisense.com/
Kontakt dla mediów:
Kinga Zwierzchowska
Head of Sales
Gorenje Polska Sp. z o.o
Tel.: 606 891 731
kinga.zwierzchowska@gorenje.com
Wojciech Skrok
Account Manager
Cohn & Wolfe
Tel.: 785 300 011
wojciech.skrok@cohnwolfe.pl

Święta coraz bliżej! To idealny moment, aby pomyśleć o prezentach.

EZVIZ ogłasza wyjątkowe promocje na Black Week. Produkty nawet o 500 zł tańsze!

Atrakcyjne promocje od Jabra na Black Friday i Cyber Monday 2024
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Konsument

Krakowska fabryka Philip Morris przestawia się na produkcję wkładów tytoniowych do nowych podgrzewaczy. Amerykański koncern ogłosił zakończenie inwestycji o wartości blisko 1 mld zł
Koncern Philip Morris International (PMI) zakończył wartą niemal 1 mld zł modernizację fabryki w Krakowie. Nowe linie produkcyjne są w stanie wyprodukować w skali roku do 11 mld sztuk wkładów tytoniowych do podgrzewania, w tym do najnowszego systemu podgrzewania tytoniu, który właśnie trafił do sprzedaży w Polsce. To część globalnego planu firmy dotyczącego stopniowego wygaszania papierosów. W ciągu dekady PMI wprowadził blisko 30 proc. mniej papierosów na rynek. Zgodnie z planami do 2030 roku 2/3 globalnych przychodów PMI ma pochodzić z wyrobów bezdymnych, w tym z tytoniu do podgrzewania.
Transport
Eksperci apelują o przyspieszenie wdrożenia ETCS na polskiej kolei. Można to zrobić taniej i szybciej

Tylko w 2024 roku doszło na polskiej kolei do niemal 200 tzw. zdarzeń SPAD, czyli najczęściej przejechania przez pociąg sygnału „Stój”. Liczba takich incydentów z roku na rok rośnie, co może prowadzić do poważnych zagrożeń. Ograniczeniu konsekwencji ludzkich błędów ma służyć Europejski System Sterowania Ruchem Kolejowym (ETCS). Obecnie jest on wdrożony na zaledwie 1 tys. km linii kolejowych w Polsce, mimo że pierwotne plany zakładały zakończenie wdrożenia do 2023 roku.
Bankowość
Cyfrowa transformacja wymaga od liderów biznesu nowych kompetencji. Wśród nich kluczowe są otwartość na zmianę i empatia

Empatia, elastyczność i gotowość do eksperymentowania to dziś kluczowe cechy skutecznego przywództwa – szczególnie w świecie zdominowanym przez technologię i sztuczną inteligencję. Transformacja cyfrowa stawia przed liderami wiele nowych wyzwań i wymusza nowy model zarządzania – oparty na zaufaniu, adaptacyjności i rozumieniu potrzeb zespołu. Od 15 lat kobiety na kierowniczych stanowiskach w rozwijaniu kompetencji liderskich wspiera Program Santander W50. Uczestniczki z kilkunastu krajów zdobywają wiedzę i narzędzia do zarządzania zmianą, które pozwalają im skuteczniej funkcjonować w dynamicznym otoczeniu rynkowym.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.