Komunikaty PR

Oczyszczacz powietrza Hoover chroni nas przed smogiem

2021-02-24  |  13:00
Biuro prasowe

Co to jest smog?

Smog to zjawisko atmosferyczne powstałe w wyniku wymieszania się mgły z dymem i spalinami. Niestety normy smogowe są w naszym kraju średnio dwukrotnie przekroczone. W niektórych przypadkach, zwłaszcza w okresie zimowym, zdarza się, że są one nawet sześciokrotnie wyższe. Czy dom chroni nas przed smogiem? Niestety nie. Jak zatem uchronić się przed negatywnymi jego konsekwencjami dla naszego zdrowia? Rewelacyjnym rozwiązaniem jest innowacyjny oczyszczacz powietrza Hoover 3w1 Oczyszczacz H-PURIFIER 500.

W jaki sposób oczyszczacz Hoover chroni nasze zdrowie?

Hoover 3w1 Oczyszczacz H-PURIFIER 500 dedykowany jest szczególnie alergikom, posiadaczom zwierząt domowych i wszystkim tym, którzy chcą oddychać czystym powietrzem, wolnym od smogu i innych szkodliwych dla naszego zdrowia substancji. Pochłania on do 99,97% wirusów, bakterii, cząsteczek smogu i alergenów. Już po 10 minutach możemy się cieszyć czystym i świeżym powietrzem w pomieszczeniu o powierzchni do 22 m2. Okrągły kształt i system nawiewu 360° gwarantuje skuteczne oczyszczanie także większych przestrzeni.  Oczyszczacz, wyposażony w 3-stopniową filtrację, zapewnia skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami o wielkości nawet 0,01 mikrometra. Pierwsza warstwa filtra pochłania największe cząstki, takie jak kurz i sierść. Następnie filtr HEPA H13 likwiduje alergeny, roztocza, zarodniki pleśni, bakterie oraz pyły. Trzecia warstwa, z aktywnym węglem, pochłania zanieczyszczenia gazowe (VOC, NO2), dym papierosowy oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki inteligentnym czujkom urządzenie przez cały czas kontroluje jakość powietrza i monitoruje obecność pyłów zawieszonych (PM10, PM2,5) oraz lotnych związków organicznych.

Dla alergików bardzo przydatnym rozwiązaniem jest spersonalizowany profil alergiczny dostępny w aplikacji hOn. Możemy wybrać rodzaj alergenów, które nas uczulają, a aplikacja będzie monitorować ich obecność zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Jeśli wykryje je w powietrzu, automatycznie uruchomi specjalny tryb oczyszczacza, aby złagodzić uciążliwe objawy alergii.

Relaks, równowaga ekologiczna i bezpieczeństwo

Hoover 3w1 Oczyszczacz H-PURIFIER 500 wyposażony jest także w funkcję aromaterapii. Możemy relaksować się w przyjemnej atmosferze olejków eterycznych H-ESSENCE, albo użyć naturalnej mieszanki H-BIOTICS opartej na prebiotykach, która skutecznie hamuje rozwój szkodliwych mikroorganizmów przywracając równowagę ekologiczną wokół nas. Wystarczy zaaplikować dołączone do urządzenia substancje, a wbudowany dyfuzor uwolni kojące nasze zmysły i zdrowie zapachy. Co ważne, oczyszczacz powietrza Hoover dba także o nasze bezpieczeństwo. Wyposażony został w czujnik czadu, który monitoruje obecność tlenku węgla w powietrzu i uruchamia sygnał dźwiękowy jeśli jego poziom zostanie przekroczony. Możemy zatem spać spokojnie i nie martwić się o ewentualne zagrożenie zaczadzeniem.

Wygodne sterowanie aplikacją

Oczyszczacz Hoover może być sterowany bezpośrednio przy pomocy panelu sterowania umieszczonego na szczycie urządzenia, ale także poprzez dedykowaną, wygodną aplikację na smartfona hOn. Urządzenie na bieżąco przesyła do niej informacje o jakości powietrza w pomieszczeniu, dzięki czemu w każdej chwili możemy sprawdzić bieżącą jakość powietrza, nawet jak jesteśmy poza domem. Kolorowe pierścienie LED Ring, widoczne na samym urządzeniu, są także wyświetlane w aplikacji hOn i informują nas o jakości powietrza w czasie rzeczywistym. Zielony kolor oznacza doskonałą jakość powietrza, żółty – zadowalającą, pomarańczowy – słabą, a czerwony – bardzo złą. Aplikacja udostępnia również dane na temat jakości powietrza na zewnątrz. Dodatkowo pozwala na wygodne sterowanie urządzeniem z dala od domu, zarządzanie funkcją dyfuzora czy ustawianie jednego z czterech trybów pracy urządzenia. W trybie automatycznym urządzenie samodzielnie dostosowuje moc do aktualnej jakości powietrza. Bardzo cichy (21dB) tryb nocny zapewnia intensywne oczyszczanie powietrza podczas snu. Tryb maksymalny idealnie sprawdzi się do usuwania dymu papierosowego, czy zapachu potraw. A tryb alergii na pyłki uruchomi się automatycznie w przypadku wykrycia w powietrzu uczulających alergenów.

Dostępność i ceny:

Hoover 3w1 Oczyszczacz H-PURIFIER 500 dostępny jest w sieci RTV Euro AGD w cenie 1699 zł.

Więcej informacji o oczyszczaczu:

https://www.hoover.pl/pl_PL/oczyszczacze-powietrza/-/catalog/38290212/hhp55ca011

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV Jabra Elite 85t w nowym wydaniu już w Polsce Biuro prasowe
2021-04-15 | 12:05

Jabra Elite 85t w nowym wydaniu już w Polsce

Firma Jabra, lider na rynku osobistych i biurowych rozwiązań audio, wydała nową aktualizację oprogramowania dla swoich najnowszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych Jabra Elite
AGD i RTV Kup bezprzewodowy Samsung Jet™ i wybierz prezent nawet za 799zł
2021-04-14 | 12:00

Kup bezprzewodowy Samsung Jet™ i wybierz prezent nawet za 799zł

Utrzymywanie domu czy mieszkania w czystości nie musi być zajęciem żmudnym i męczącym. Efektywne wykorzystanie czasu na sprzątanie gwarantują technologie, w które wyposażony jest
AGD i RTV Czy suszarki automatyczne będą wkrótce tak popularne jak zmywarki?
2021-04-13 | 15:00

Czy suszarki automatyczne będą wkrótce tak popularne jak zmywarki?

Zmywarka to dziś tak samo powszechne urządzenie, jak lodówka czy pralka. Jednak nie zawsze tak było. Od sprzętu, na który mogą pozwolić sobie nieliczni po domowego asystenta,

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Biotechnologia

Koronawirusy atakowały już 25 tys. lat temu. Za sprawą postępujących zmian klimatycznych pradawne wirusy mogą znów zagrażać ludzkości

Pradawne wirusy mogą zagrażać ludzkości. Naukowcy są w stanie ożywić drobnoustroje sprzed dziesiątków tysięcy lat. Topienie się wiecznej zmarzliny w wyniku postępujących zmian klimatycznych może uwalniać długo ukryte choroby i wirusy do środowiska, zagrażając zdrowiu zarówno ludzi, jak i zwierząt. Naukowcy byli w stanie ożywić drobnoustroje sprzed dziesiątków tysięcy lat. Najnowsze badania DNA potwierdzają, że starożytny koronawirus lub blisko spokrewniony patogen wywołał epidemię na terenie Azji około 25 tys. lat temu.

Kosmos i lotnictwo

Przełom w obserwacji czarnych dziur. Dane z 19 obserwatoriów mogą pomóc testować ogólną teorię względności Einsteina [DEPESZA]

Kilka z najpotężniejszych teleskopów na świecie jednocześnie obserwowało supermasywną czarną dziurę w galaktyce M87. To pierwsza czarna dziura, która została bezpośrednio sfotografowana przed dwoma laty. Teraz naukowcy ujawnili dane z 19 obserwatoriów – zarówno na Ziemi, jak również tych w kosmosie, które pozwalają  na głębszy wgląd w czarną dziurę. Nowe obserwacje mogą m.in. pomóc ulepszyć testy ogólnej teorii względności Einsteina.