Komunikaty PR

Obsługa iRobot trzeci raz z rzędu na najwyższym poziomie

2018-04-17  |  12:00

Spółka DLF z Gdyni - autoryzowany importer i dystrybutor iRobot w Polsce, odpowiada za poziom i jakości obsługi klienta w zakresie około i posprzedażowym. W tym roku firma trzeci raz z rzędu poddała swoje działania w tym zakresie weryfikacji Grupy VSC. W efekcie przeprowadzonego audytu ponownie przyznane zostało jej godło Dbamy o Jakość Obsługi.   

Program Jakości Obsługi organizowany jest przez Grupę VSC od blisko 20 lat. Jego celem jest monitorowanie poziomu zadowolenia i satysfakcji klientów w Polsce. Dodatkowo umożliwia konsumentom wybór najlepszych firm i korzystanie z rekomendacji pozostałych użytkowników.

Certyfikat został przyznany po przeprowadzeniu badania satysfakcji klientów DLF. W badaniu jakości obsługi klienta we wszystkich formach kontaktu w Dziale Obsługi Klienta DLF brali udział końcowi klienci firmy, a ocenie podlegały cztery aspekty – wiedzy i kompetencji, organizacji i czasu obsługi, ceny i skuteczności rozwiązań oraz zachowania personelu/estetyki sklepu internetowego.

Wnioski

Z badań przeprowadzonych przez Organizatora wynika, że standardy jakości obsługi DLF Sp. z o.o. prezentują wysoki poziom, a ich końcowy wskaźnik dla całej firmy osiągnął wartość 88,1%. W oparciu o wyniki audytu DLF Sp. z o.o. trzeci raz z rzędu zyskała możliwość korzystania z godła Dbamy o Jakość Obsługi, która przysługuje tylko firmom, które w wyniku badania uzyskają wskaźnik przewyższający 80%.

iRobot jako pionier i lider rynku domowej robotyki doskonale zdaje sobie sprawę z faktu jak ważna jest opieka posprzedażowa nad klientem i wychodzenie naprzeciw jego potrzebom. Produkty firmy tworzone są tak, aby były pomocne w zakresie realizowanych przez nie zadań oraz jak najbardziej przyjazne. Spółka przed swoimi lokalnymi partnerami marki stawia zadanie zapewnienia jak najwyższej jakości opieki posprzedażowej. Przyznane trzeci raz godło Dbamy o Jakość Obsługi świadczy o wysokich standardach firmy DLF Sp. z o.o., która obok marki iRobot dystrybuuje i obsługuje posprzedażowo takie marki jak iRobot, Stadler Form, Crock-Pot, Kohersen Mycook, Breville, FoodSaver.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV Konsola PS5 dostępna w przedsprzedaży w MediaMarkt Biuro prasowe
2020-09-17 | 14:00

Konsola PS5 dostępna w przedsprzedaży w MediaMarkt

Rośnie zainteresowanie gamingiem i ten trend dotyczy różnych grup wiekowych. Przekłada się to na dynamiczny wzrost zainteresownia zarówno grami, jak i konsolami do gier czy
AGD i RTV Nadchodzi iRobot Genius
2020-09-08 | 11:00

Nadchodzi iRobot Genius

iRobot Genius to jeszcze więcej poziomów personalizacji oraz większa kontrola pracy robotów, dostosowana do wymagań użytkownika i jego domu, a także możliwość ustawienia
AGD i RTV IFA 2020: Marka Haier prezentuje sprzęty do zabudowy kuchennej wykorzystujące sz
2020-09-08 | 01:00

IFA 2020: Marka Haier prezentuje sprzęty do zabudowy kuchennej wykorzystujące sz

Marka Haier, której misją jest dostarczanie użytkownikom nowoczesnych produktów najwyższej jakości, spełniających stale zmieniające się potrzeby współczesnych

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Telekomunikacja

Rząd zmienia ustawę o cyberbezpieczeństwie. Zdaniem ekspertów może to negatywnie wpłynąć na wdrażanie w Polsce sieci 5G

Projekt zmian w ustawie o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa wprowadza duże zmiany w sektorze telekomunikacyjnym i będzie mieć istotny wpływ na wdrażanie w Polsce sieci 5G. Zawarte w nich przepisy budzą wątpliwości rynkowych graczy, którzy wskazują na luki i niezgodność z innymi aktami prawnymi. Kontrowersyjny jest także tryb procedowania projektu. Trafił on do publicznych konsultacji 8 września, a na przesyłanie opinii resort cyfryzacji dał stowarzyszeniom branżowym, przedsiębiorcom i instytutom naukowym tylko 14 dni. Termin ekspresowych konsultacji upływa na początku przyszłego tygodnia. Eksperci zauważają, że termin powinien być przynajmniej dwukrotnie dłuższy.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Internet

Polskie miasta stają się coraz bardziej smart. Inteligentne ławki ładują telefony energią słoneczną, a wiaty autobusowe zdalnie zarządzają rozkładami jazdy

Rosną inwestycje w zieloną energię. Na świecie powstały już np. statek z solarnymi żaglami, fotowoltaiczna autostrada, a nawet owadobójcza lampa z panelem fotowoltaicznym. Także miasta stawiają na energię słoneczną. W Los Angeles już ponad połowa infrastruktury miejskiej jest zasilana słońcem, począwszy od parkomatów po oświetlenie drogowe. Podobnie może być także w Polsce. Polska firma oferuje inteligentne solarne ławki generujące energię, którą można wykorzystać do zasilania smartfonów czy tabletów. Rocznie jedna ławka może doładować nawet 15 tys. telefonów.

 

Medycyna

Coraz więcej polskich patentów związanych z ochroną przed koronawirusem. W Urzędzie Patentowym RP już ok. 100 zgłoszeń dotyczy COVID-19

Od rozpoczęcia pandemii liczba zgłoszeń wynalazków w Urzędzie Patentowym wzrosła o ponad 5 proc. – Obecnie ponad 100 jest bezpośrednio związanych z ochroną przed COVID-19 – mówi Edyta Demby-Siwek, prezes Urzędu Patentowego RP. W Polsce pojawiły się już np. urządzenia dezynfekujące, które samoistnie i pod ciśnieniem rozpylają mgiełkę, od razu pokrywającą całą powierzchnię dłoni. Powstały też bramy dezynfekujące oparte na działaniu światła UVC czy namiot barierowy.