Komunikaty PR

Na co zwrócić uwagę planując zakup lodówki

2021-03-31  |  13:00
Biuro prasowe

Wygoda użytkowania i energooszczędność

Planując zakup lodówki sprawdzamy przede wszystkim jak będzie ona pasować do naszej kuchni. Jakie powinna mieć wymiary, jaki kolor i design oraz w którą stronę powinny otwierać się drzwi. Sprawdzamy także klasę energetyczną oraz inne energooszczędne rozwiązania, które sprawią, że eksploatacja lodówki będzie nas kosztowała jak najmniej.

Przykładem nowoczesnej chłodziarko-zamrażarki, która sprawdzi się w każdej przestrzeni kuchennej jest 3-drzwiowa lodówka Haier A3FE742CMJ o wysokiej klasie energetycznej E. Dzięki praktycznemu rozwiązaniu obustronnego montażu drzwi, możemy ją postawić w dowolnym miejscu w kuchni. Uwagę zwraca ciekawa i praktyczna trzydrzwiowa konstrukcja, składająca się z głównych drzwi lodówki i 2 szuflad zamrażarki, która nie tylko efektownie wygląda, ale jest także efektywna energetycznie, pozwalając zaoszczędzić nawet do 30% energii. Jak to możliwe? Ergonomiczna konstrukcja szuflad Easy Access zapobiega wydostawaniu się z nich zimnego powietrza przy otwieraniu, co zmniejsza straty energii. Ponadto, szuflady zamrażarki Easy Access to szybki i łatwy dostęp do zamrożonych produktów, ale także znacznie większa wygoda przeglądania zawartości zamrażarki w porównaniu do lodówek dwudrzwiowych. Inne udogodnienia lodówki to system jasnego oświetlenia na całej tylnej ścianie który ułatwia nam wkładanie i wyjmowanie produktów z lodówki oraz stylowe półki wykonane z wytrzymałego szkła, które znacznie ułatwiają utrzymanie czystości we wnętrzu chłodziarki.

Bezpieczeństwo nasze i naszej rodziny

Poza energooszczędnością ważnym kryterium wyboru lodówki jest utrzymanie dobrej jakości przechowywanych w chłodziarce produktów, a przez to bezpieczeństwo nasze i naszej rodziny. Warto zatem zwrócić uwagę czy wybrana przez nas lodówka ma rozwiązania eliminujące zarazki które mogą znacząco skrócić okres przydatności pożywienia do spożycia. Warto tu wspomnieć o innowacyjnym systemie antybakteryjnym ABT zastosowanym w lodówce Haier A3FE742CMJ, który wykorzystując płytkę z dwutlenku tytanu oraz światło ultrafioletowe, usuwa aż 99,9 % bakterii z wnętrza chłodziarki, zapewniając nam dobrą jakość produktów.

Dłuższa świeżość produktów

Kolejną ważną cechą lodówki są rozwiązania, które pozwalają przechowywać rożne rodzaje produktów w optymalnych dla nich warunkach wilgotności i temperatury, co znacząco pozwala przedłużyć świeżość naszego pożywienia i zatrzymać w nich cenne składniki odżywcze. Warto zatem sprawdzić czy wybrana przez nas lodówka ma specjalne strefy, przeznaczone na przykład na przechowywanie warzyw i owoców, czy mięsa i wędlin.

Wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami w tym zakresie może się pochwalić lodówka Haier A3FE742CMJ. Posiada ona szereg specjalnych stref do przechowywania różnego rodzaju żywności. Funkcja MyZone umożliwia łatwe dostosowanie temperatury, w przedziale od -3°C do +5°C, w zależności od tego, jakie produkty mają w niej być przechowywane. Dostępne opcje obejmują ustawienia przystosowane do przechowywania warzyw i owoców, mięsa i serów, produktów przeznaczonych do rozmrożenia, owoców morza czy artykułów do szybkiego schłodzenia. Instant Cool to z kolei wydzielona komora lodówki pozwalająca na szybkie obniżenie temperatury do – 10 stopni  w celu schłodzenia napojów lub produktów spożywczych tuż przed ich podaniem. Chłodziarka Haier wyposażona jest także w specjalną aluminiową tacę Fresher Pad, która przyspiesza proces zamrażania produktów zachowując przy tym konsystencję i wartości odżywcze żywności. Dodatkowym atutem tacy Fresher Pad jest możliwość szybkiego schładzania produktów poza lodówką, co ułatwia nam serwowanie ulubionych deserów, pucharków z lodami czy przystawek, takich jak tatar.

Funkcja automatycznego odszraniania chłodziarko-zamrażarki – Total No Frost

Jeśli chcemy uniknąć pracochłonnego rozmrażania lodówki, warto wybrać chłodziarkę z systemem Total No Frost (na przykład Haier A3FE742CMJ), która poradzi sobie z dokuczliwym szronem i lodem odkładającym się zazwyczaj wewnątrz standardowych urządzeń. Dzięki tej funkcji utrzymanie lodówki w czystości jest bardzo proste – wystarczy ją przetrzeć zwykłą ściereczką.

Cicha i niezawodna praca urządzenia

Wybierając lodówkę warto także zwrócić uwagę na jej cichą pracę i oferowany przez producenta okres gwarancji. Zastosowane w trzydrzwiowej lodówce Haier A3FE742CMJ innowacyjne rozwiązania w sprężarkach inwerterowych, redukują drgania podczas pracy urządzenia, co sprawia, że chłodziarka jest praktycznie niesłyszalna, a zarazem bardzo wydajna. Ważnym parametrem jest też 15-letnia gwarancja producenta na kompresor inwerterowy.

Dostępność i cena:

Lodówka Haier A3FE742CMJ dostępna jest w sieci sklepów Media Expert w cenie 3 199 zł.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV Zmywarkowy tetris, czyli jak optymalnie zapełnić zmywarkę Biuro prasowe
2021-04-20 | 12:00

Zmywarkowy tetris, czyli jak optymalnie zapełnić zmywarkę

Próby zmieszczenia wszystkich naczyń w zmywarce przypominają czasem grę tetris. Niewymiarowe garnki, miski czy pojemniki na żywność, gdy zostaną ułożone nieodpowiednio, nie tylko
AGD i RTV Wygoda i oszczędność: nowe pralki Samsung AI Control
2021-04-19 | 12:00

Wygoda i oszczędność: nowe pralki Samsung AI Control

Coraz częściej szukamy rozwiązań, które ułatwią i przyspieszą codzienne obowiązki, na które nie chcemy tracić czasu. Oczekujemy, że dzięki wsparciu technologii ich
AGD i RTV Jabra Elite 85t w nowym wydaniu już w Polsce
2021-04-15 | 12:05

Jabra Elite 85t w nowym wydaniu już w Polsce

Firma Jabra, lider na rynku osobistych i biurowych rozwiązań audio, wydała nową aktualizację oprogramowania dla swoich najnowszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych Jabra Elite

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Technologie

W ciągu ostatnich kilku lat powstało 2,5 tys. aplikacji do medytacji. W czasie pandemii cyfrowe rozwiązania do walki ze stresem opracowują także Polacy

Od 2015 roku na świecie powstało ponad 2,5 tys. aplikacji do medytacji. Dwie najpopularniejsze zostały już pobrane ponad 170 mln razy. Także w Polsce, zwłaszcza w czasie pandemii, rośnie zainteresowanie aplikacjami, które pozwalają się wyciszyć – liczba wyszukiwań podcastów o medytacji wzrosła o 665 proc. Niedawno powstała również aplikacja Mindy do wzmacniania kondycji mentalnej i trenowania umysłu, która oferuje m.in. praktyki medytacyjne, kursy mindfulness, bazę ćwiczeń i muzyki. Wyróżnikiem Mindy są elementy gamifikujące, które pomagają budować trwały nawyk.

Transport

Sztuczna inteligencja pomoże zapobiegać wypadkom kolejowym i zwiększy punktualność pociągów. Nad takimi rozwiązaniami pracują polscy inżynierowie

Do wprowadzenia całkowicie autonomicznych pociągów szykują się już zarówno koleje pasażerskie, jak i towarowe. W tej chwili pociągi bez maszynisty funkcjonują tylko na wyodrębnionych liniach, a systemy autonomicznego kierowania są wykorzystywane w metrze m.in. w Paryżu, Sydney czy Szanghaju. Rozwiązania te są rozwijane dzięki sztucznej inteligencji, która dziś wykorzystywana jest na świecie w kolejach dużych prędkości. Chociaż w Polsce są one dopiero na etapie planowania, technologie z zakresu SI są już rozwijane i wdrażane przez polskich przewoźników oraz inżynierów. Wśród korzyści inteligentnych rozwiązań są m.in. większe bezpieczeństwo i zapobieganie awariom, ograniczenie kosztów, większa punktualność pociągów i komfort podróżnych.

Technologie

Pandemia wstrzymała rozwój elektromobilnej infrastuktury. Przyszłością rynku superszybkie ładowarki o dużej mocy i ładowanie indukcyjne np. na parkingach

Prywatni inwestorzy wstrzymują decyzje o budowie infrastruktury ładowania elektryków. Z jednej strony wynika to z zahamowania gospodarki w związku z pandemią, z drugiej wiąże się z oczekiwaniem na zapowiadany system dotacji. Nie oznacza to jednak zupełnego przestoju w elektromobilności. W ubiegłym roku w Polsce nastąpił dynamiczny wzrost liczby zarejestrowanych autobusów elektrycznych i rekordowy wzrost liczby aut elektrycznych ogółem. Zdaniem ekspertów przyszłość transportu elektrycznego będzie należała do ładowania indukcyjnego.