Komunikaty PR

Maksimum korzyści. Kup pralkę oraz suszarkę Samsung i odbierz prezenty

2021-01-21  |  08:00
Biuro prasowe

Coraz częściej wybieramy urządzenia smart AGD, które zapewniają intuicyjną obsługę i sprawiają, że obowiązki domowe stają się łatwiejsze i wygodniejsze. Z myślą o wygodzie użytkownika, smart urządzenia AGD od Samsung rekomendują spersonalizowane ustawienia, komunikują się ze sobą, a także umożliwia zdalną obsługę za pomocą smartfona. Takie są najnowsze pralki i suszarki Samsung, dzięki którym pranie i suszenie ubrań jest szybkie, proste i skuteczne, a obsługa intuicyjna.

Zestaw pralka i suszarka ze smartfonem w prezencie:

  • Promocja obejmuje wybrane modele z nowej linii pralek i suszarek Samsung AI Control*
  • Prezentem przy zakupie wybranego zestawu pralka + suszarka jest smartfon Galaxy S20 FE lub Galaxy A51 (model telefonu zależy od modeli pralki i suszarki w zestawie).
  • Promocja obowiązuje do 28 lutego 2021 roku lub do wyczerpania czy puli nagród.

Pralka, pralko-suszarka lub suszarka z praktycznym koszem w prezencie:

  • Promocja obejmuje wybrane modele pralek, pralko-suszarek i suszarek Samsung z linii AI Control*
  • Prezentem przy zakupie wybranego urządzenia jest kosz Brabantia, który umożliwia wygodne przechowywanie odzieży, pościeli oraz tekstyliów domowych przeznaczonych do prania
  • Promocja trwa do 31 stycznia 2021 roku lub do wyczerpania puli nagród.

Promocje łączą się ze sobą, przy zakupie zestawu urządzeń można otrzymać oba prezenty.

Wygodne sterowanie

Najnowsze pralki i suszarki Samsung AI Control powstały po to, aby usprawnić codzienne obowiązki. Urządzenia wyposażone są w innowacyjny panel AI Control, który zapamiętuje preferencje użytkownika, by personalizować parametry prania i suszenia. Pralka łączy się z suszarką i na podstawie wybranego programu prania sugeruje odpowiedni program suszenia. Dzięki temu zawsze mamy pewność, że program suszenia został odpowiednio dobrany do pranych tkanin. Urządzenia są jednocześnie dopasowane do siebie pod kątem designu. Razem tworzą idealny zestaw, który sprawi, że ubrania szybciej trafią do szafy czyste i pachnące. Dzięki suszarce i funkcji „Bez zagnieceń” ograniczysz konieczność prasowania oraz będziesz cieszyć się większym porządkiem i przestrzenią wolną od widoku suszących się ubrań. Ponadto, po połączeniu pralki lub i suszarki z aplikacją SmartThings możesz nimi sterować za pomocą smartfona. Z dowolnego miejsca włączysz i wyłączysz urządzenie, a także wybierzesz odpowiedni program czy zaplanujesz harmonogram prania. Uruchamiając aplikację na wyjątkowym smartfonie Samsung Galaxy S20 FE, naszym zdaniem planowanie prania stanie się prawdziwą przyjemnością.

Ochrona delikatnych tkanin

W każdej szafie znajdują się rzeczy wykonane różnych tkanin, także bardzo delikatnych. Pranie w wysokich temperaturach może powodować szybsze zniszczenie materiału i blaknięcie kolorów, większość delikatnych tkanin – jak wełna – powinno prać się maksymalnie w 30 stopniach Celsjusza. Co zrobić, kiedy chcemy usunąć trudną plamę lub zależy nam na jak najdłuższym życiu ulubionych ubrań? Rozwiązaniem tego problemu jest wyjątkowa technologia EcoBubble™ od Samsung, która pozwala na skuteczne pranie tkanin w niskich temperaturach. Na czym polega jej działanie? Generator łączy detergent, powietrze i wodę jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania tworząc aktywną pianę, która wnika w głąb tkaniny umożliwiając skutecznie, a zarazem energooszczędne, usuwanie z niej zanieczyszczeń już w 15 stopniach Celsjusza. Tym samym technologia EcoBubble™ pomaga przedłużyć życie ubrań, które nawet po wielu praniach zachowują swój pierwotny kształt i perfekcyjny kolor.

Przejmij kontrolę nad porządkiem w domu

Zapomnij o standardowej, zajmującej miejsce, suszarce rozstawionej w łazience lub w salonie i uporczywych zagnieceniach powstałych od sznurka. Dzięki innowacyjnym technologiom w pralko-suszarkach i suszarkach Samsung możesz zupełnie ominąć ten etap, a także ograniczyć konieczność prasowania i zyskać więcej czasu dla siebie oraz bliskich. Ubrania po wyjęciu z suszarki są gotowe do włożenia do szafy lub założenia, miękkie i przyjemne w dotyku. Dzięki technologii OptimalDry™ od Samsung, suszenie w suszarkach Samsung jest bezpieczne i ekologiczne. Ten inteligentny system suszenia wyposażony jest w czujniki wilgoci, temperatury i poziomu zabrudzenia wymiennika ciepła. By zapewnić najlepsze rezultaty, na bieżąco dostosowuje czas suszenia, chroniąc ubrania przed zniszczeniem i oszczędzając energię.

Skorzystaj z promocji – odbierz prezenty!

Planuj i zarządzaj obowiązkami domowymi w dobrym stylu. Teraz przy zakupie wybranego zestawu złożonego z pralki i suszarki Samsung odbierzesz wyjątkowy prezent – smartfon Galaxy S20 FE lub Galaxy A51.

Aby wziąć udział w promocji należy kupić zestaw urządzeń objętych promocją, zostawić opinię na temat urządzeń na www.samsung.pl, stronie sklepu, w którym zestaw został kupiony lub na stronie porównywarki cenowej z hasztagiem #zestawdobrzepołaczony i zarejestrować w ciągu 14 dni od dokonania transakcji. Promocja trwa do 28.02.2021 roku lub do wyczerpania puli nagród.

Przy zakupie pralki, pralko-suszarki lub suszarki Samsung w okresie promocyjnym otrzymasz w prezencie praktyczny i elegancki kosz holenderskiej marki Brabantia . Zostaw recenzję o zakupionym produkcie (z hasztagiem #Wnajlepszymporządku) na www.samsung.pl, stronie sklepu lub na stronie porównywarki cenowej. Ostatnim krokiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie opinia-wnajlepszymporzadku.pl w terminie 14 dni od daty zakupu. Promocja trwa do 31.01.2021 roku lub do wyczerpania zapasów/czy puli nagród?.

 

*Szczegółowe informacje na temat promocji, regulamin oraz lista modeli biorących udział w promocji dostępne są na stronach:

Promocja ze smartfonem: https://www.samsung.com/pl/campaign/pralka-i-suszarka/

Promocja z koszem na pranie: https://www.samsung.com/pl/campaign/pralki-opinie/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV Wiosenne porządki – odśwież swoje ubrania z suszarką Haier Biuro prasowe
2021-02-27 | 03:00

Wiosenne porządki – odśwież swoje ubrania z suszarką Haier

Profesjonalna pielęgnacja ubrań w twoim domu Wiosna to czas porządków nie tylko w twoim domu, ale również w szafie. Zmiana sezonu wymaga zmiany garderoby i nasze sukienki,
AGD i RTV Oczyszczacz powietrza Hoover chroni nas przed smogiem
2021-02-24 | 13:00

Oczyszczacz powietrza Hoover chroni nas przed smogiem

Co to jest smog? Smog to zjawisko atmosferyczne powstałe w wyniku wymieszania się mgły z dymem i spalinami. Niestety normy smogowe są w naszym kraju średnio dwukrotnie przekroczone. W
AGD i RTV Idealnie połączone: nowe pralki i suszarki Samsung AI Control
2021-02-19 | 13:00

Idealnie połączone: nowe pralki i suszarki Samsung AI Control

Skracają czas prania, dbają o tkaniny oraz optymalizując zużycie wodę i energię elektryczną – takie są pralki i suszarki z nowej linii Samsung z innowacyjnym panelem AI Control.

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Internet

Blisko 330 warszawskich skrzyżowań automatycznie wykrywa pieszych. Radary i inteligentne czujniki zwiększają bezpieczeństwo i płynność ruchu

W stolicy jest już ponad 330 skrzyżowań wyposażonych w detekcję ruchu pieszych, a każdego roku przybywa ich kilkadziesiąt. Przejścia wyposażone w czujniki ruchu, systemy termowizyjne oraz radary sygnalizują gotowość wejścia pieszych na pasy. Dzięki temu nie muszą czekać na zielone światło, pojawia się ono w momencie, kiedy podchodzą do przejścia. System działa też z korzyścią dla kierowców, ponieważ sygnalizacja dostosowuje się do ruchu w trybie wahadłowym, przez co nie trzeba czekać na zielone światło dla kierujących, kiedy przejście dla pieszych jest puste.

Kosmos i lotnictwo

Ekspert: Misja na Księżyc przyspieszy kolonizację Marsa. Już w 2035 roku na Czerwonej Planecie mogą wylądować pierwsi astronauci

Dzięki programowi Artemis NASA do 2024 roku na Księżycu wyląduje pierwsza kobieta i kolejny mężczyzna. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii możliwa ma być eksploracja większej powierzchni Księżyca niż kiedykolwiek wcześniej. Wiedza zdobyta podczas misji na Księżyc zostanie wykorzystana, aby wykonać kolejny gigantyczny skok – wysłanie astronautów na Marsa.  – Po misji na Księżyc będzie taki zakres technologii związanych z lotami w kosmos, zamieszkaniem czy możliwościami produkcyjnymi w kosmosie, że już w 2035–3036 roku spodziewam się pierwszych lotów na Marsa – ocenia Leszek Orzechowski, architekt Space is More.