Komunikaty PR

Laurastar - higieniczna czystość dzięki parze

2021-03-04  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Krzysztof Malcher
Rumour PR

Sueska 12
02-761 Warszawa
krzysztof.malcher|rumour.pl| |krzysztof.malcher|rumour.pl
+48 661 739 900
www.rumour.pl

Dzisiejsze czasy stawiają przed nami nowe wyzwania. Jednym z nich jest zapewnienie wyższego poziomu higieny zarówno własnej, jak również naszego otoczenia. Marka Laurastar posiada szeroki wybór urządzeń, które pomogą nam zadbać o higieniczną czystość nie tylko ubrań, ale również przedmiotów codziennego użytku. Wszystkie produkty tej marki gwarantują usunięcie do 99,9% wirusów, roztoczy i bakterii z prasowanych materiałów, traktowanych parą przedmiotów czy powierzchni użytkownych.

Praktycznie każdego dnia nasze organizmy mierzą się z niewidzialnymi wrogami. Szkodliwe związki chemiczne, roztocza, wirusy i bakterie nie są niczym nowym, jednak w ostatnim czasie staliśmy się ich bardziej świadomi. Wiemy też coraz lepiej, jak w tej walce wspomóc nasze organizmy, aby nie były narażone na ich skomasowany atak. Szczególnie ważne jest to w domu, gdzie spędzamy dużo czasu i chcemy, aby pozostał on bezpiecznym miejscem wypoczynku. Dlatego chętnie korzystamy z rozwiązań, które nam to ułatwią. Jednym z tych najprostszych, a za razem najbardziej skutecznych jest sucha para. Pozwala ona praktycznie całkowicie pozbyć się roztoczy, wirusów czy bakterii z ubrań oraz powszechnie używanych powierzchni lub przedmiotów.

Laurastar jest marką globalną, która powstała w Szwajcarii. To tam czterdzieści lat temu ludzie, którzy fascynują się pięknymi tkaninami, stworzyli generatory pary oraz systemy do prasowania, które przenoszą profesjonalne rozwiązania do naszych domów. Laurastar posiada w ofercie szereg efektywnych rozwiązań, które pomogą jeszcze skuteczniej zadbać o pielęgnację każdej tkaniny.

Każdy z generatorów pary oraz systemów do prasowania Laurastar generuje ultradelikatną suchą parę, znaną pod anglojęzycznym skrótem DMS (Dry Microfine Steam). Jej właściwości sprawiają, że swobodnie przenika przez tkaninę, ale pozwala również efektywnie odkazić w naszych domach przedmioty i powierzchnie codziennego użytku, jak blaty, dziecięce zabawki czy poduszki. 

Wnikająca dogłębnie w tkaniny para jest gwarancją czystości, higieny i pozwala na usunięcie 99,9% drobnoustrojów, bakterii i wirusów, w tym koronawirusów. Potwierdzeniem tego faktu są przeprowadzone w latach 2017-2020 niezależne badania, którym poddane zostały urządzenia marki Laurastar. Para w przeciwieństwie do samego prania, które w wysokiej temperaturze niszczy tkaniny, zapewnia delikatne wniknięcie w struktury materiału. Pomimo tego, że temperatura suchej pary sięga 180 stopni Celsjusza nie uszkadza włókien materiału, a wręcz przeciwnie – przywraca ich dawną sprężystość.

Oferta produktowa Laurastar to nie tylko wysokiej jakości generatory pary czy kompletne systemy do prasowania, ale również higienizująca podręczna parownica - Iggi. Ona również umożliwia operowanie suchą parą, która pozowali nam zdezynfekować w ekologiczny sposób – bez użycia jakichkolwiek detergentów - powierzchnie takie jak chociażby klamki, zasłony, koce czy narzuty. Dodatkowo Iggi potrafi w szybki sposób odświeżyć ubrania i rozprostować powstałe np. w walizce podróżnej zagniecenia. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom mieści się w bagażu podręcznym. Całkowicie napełniony wodą destylowaną zbiornik pozwala na aż 7 minut nieprzerwanej pracy. To starczy na odświeżenie nawet 4 koszul. Oprócz udowodnionej naukowo podczas szeregu badań skuteczności usuwania do 99,9% wirusów, bakterii oraz roztoczy, generatory pary serii Lift oraz systemy do prasowania z serii S oraz Smart, posiadają Atest Higieniczny polskiego PZH.

O Laurastar

Marka Laurastar to rodzinna firma ze Szwajcarii będąca producentem sprzętu do prasowania. Obecna jest na rynku od prawie 40 lat. Nowoczesne sprzęty sygnowane logiem Laurastar to synonim szwajcarskiej precyzji i niepowtarzalnych kształtów o idealnym wykończeniu. Produkty marki dostępne są na rynku w ponad 40 krajach na całym świecie.

O DLF Sp. z o.o.

Autoryzowany dystrybutor urządzeń Laurastar w Polsce. DLF sp. z o.o. z Gdyni istnieje na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych i specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych produktów z zakresu Hi-tech, robotyki i AGD. Celem DLF jest dostarczenie klientom najwyższej jakości urządzeń, które poprawiają jakość życia. Obecnie firma jest autoryzowanym importerem lub dystrybutorem m.in. marek takich jak: iRobot, Stadler Form, Crock-Pot, Breville, FoodSaver.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV Jabra Elite 85t w nowym wydaniu już w Polsce Biuro prasowe
2021-04-15 | 12:05

Jabra Elite 85t w nowym wydaniu już w Polsce

Firma Jabra, lider na rynku osobistych i biurowych rozwiązań audio, wydała nową aktualizację oprogramowania dla swoich najnowszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych Jabra Elite
AGD i RTV Kup bezprzewodowy Samsung Jet™ i wybierz prezent nawet za 799zł
2021-04-14 | 12:00

Kup bezprzewodowy Samsung Jet™ i wybierz prezent nawet za 799zł

Utrzymywanie domu czy mieszkania w czystości nie musi być zajęciem żmudnym i męczącym. Efektywne wykorzystanie czasu na sprzątanie gwarantują technologie, w które wyposażony jest
AGD i RTV Czy suszarki automatyczne będą wkrótce tak popularne jak zmywarki?
2021-04-13 | 15:00

Czy suszarki automatyczne będą wkrótce tak popularne jak zmywarki?

Zmywarka to dziś tak samo powszechne urządzenie, jak lodówka czy pralka. Jednak nie zawsze tak było. Od sprzętu, na który mogą pozwolić sobie nieliczni po domowego asystenta,

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Biotechnologia

Koronawirusy atakowały już 25 tys. lat temu. Za sprawą postępujących zmian klimatycznych pradawne wirusy mogą znów zagrażać ludzkości

Pradawne wirusy mogą zagrażać ludzkości. Naukowcy są w stanie ożywić drobnoustroje sprzed dziesiątków tysięcy lat. Topienie się wiecznej zmarzliny w wyniku postępujących zmian klimatycznych może uwalniać długo ukryte choroby i wirusy do środowiska, zagrażając zdrowiu zarówno ludzi, jak i zwierząt. Naukowcy byli w stanie ożywić drobnoustroje sprzed dziesiątków tysięcy lat. Najnowsze badania DNA potwierdzają, że starożytny koronawirus lub blisko spokrewniony patogen wywołał epidemię na terenie Azji około 25 tys. lat temu.

Kosmos i lotnictwo

Przełom w obserwacji czarnych dziur. Dane z 19 obserwatoriów mogą pomóc testować ogólną teorię względności Einsteina [DEPESZA]

Kilka z najpotężniejszych teleskopów na świecie jednocześnie obserwowało supermasywną czarną dziurę w galaktyce M87. To pierwsza czarna dziura, która została bezpośrednio sfotografowana przed dwoma laty. Teraz naukowcy ujawnili dane z 19 obserwatoriów – zarówno na Ziemi, jak również tych w kosmosie, które pozwalają  na głębszy wgląd w czarną dziurę. Nowe obserwacje mogą m.in. pomóc ulepszyć testy ogólnej teorii względności Einsteina.