Komunikaty PR

Kup bezprzewodowy Samsung Jet™ i wybierz prezent nawet za 799zł

2021-04-14  |  12:00
Biuro prasowe

Utrzymywanie domu czy mieszkania w czystości nie musi być zajęciem żmudnym i męczącym. Efektywne wykorzystanie czasu na sprzątanie gwarantują technologie, w które wyposażony jest odkurzacz Samsung Jet™. Od 12 kwietnia do 23 maja br. przy zakupie odkurzacza bezprzewodowego z serii Jet 70, Jet 75 lub Jet 90 oraz pozostawieniu opinii klienci otrzymają prezent o wartości do 799 zł, w ramach trwającej promocji Samsung.

Potęga dodatków

Rozumiejąc konsumentów oraz ich potrzeby w zakresie czystości Samsung przedstawia promocję obejmującą 3 serie bezprzewodowych odkurzaczy, przy zakupie których można otrzymać upominki wspomagające dbanie o porządek.

 

Przy zakupie modelu z serii Jet 75 lub Jet 90 oraz pozostawieniu opinii (wraz ze spełnieniem innych wymogów określonych przez regulamin promocji) klient może otrzymać jeden z następujących prezentów (do wyboru):

  • Stację czyszczącą o wartości do 799 zł, umożliwiającą łatwe i higieniczne opróżnianie pojemnika na kurz;
  • Dodatkową baterię o wartości do 799 zł, wydłużającą czas pracy do 120 minut;
  • Precyzyjne akcesoria o wartości do 399 zł, dostosowane do różnych potrzeb.

 

Przy zakupie modelu z serii Jet 70 oraz pozostawieniu opinii klient otrzyma:

  • Precyzyjne akcesoria o wartości do 399 zł, dostosowane do różnych potrzeb.

 

Odkurzanie jeszcze sprawniejsze

Potrzeba utrzymania najbliższego otoczenia w czystości jest niezmienna, a w ostatnich czasach – kiedy nasze mieszkania pełnią także funkcje przedszkoli, szkół, firm a nawet miejsc urlopowych, nabrała jeszcze większego znaczenia.

Poręczny, bo ważący maksymalnie 2,8 kg odkurzacz bezprzewodowy Samsung Jet™ to sposób na łatwe, przyjemne i skuteczne posprzątanie wszystkich pomieszczeń w domu. Wygodną teleskopową rurę możemy dopasować do swojego wzrostu, co wpływa na lekkość i komfort prowadzenia. Stację ładującą 2 w 1 można postawić w dowolnym miejscu w domu, nie musi być przymocowana do ściany.

Moc sprzątania

Bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet™️ wyposażony jest w silnik Digital Inverter o wysokiej mocy do 550 W*, który zapewnia skuteczne sprzątanie każdej powierzchni, niezależnie od tego czy są to grube dywany czy twarde podłogi. Silnik Digital Inverter w połączeniu z technologią Jet Cyclone optymalizującą przepływ powietrza zapewniają stale wysoką moc ssącą jak w odkurzaczu tradycyjnym.

Dodatkowo, 5-warstwowy system filtracji HEPA wyłapuje aż do 99,999%** mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Dlatego masz pewność, że powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste. System filtracji HEPA zastosowany w bezprzewodowym odkurzaczu Samsung Jet™️ posiada certyfikaty SLG oraz BAF potwierdzające jego skuteczność w usuwaniu cząsteczek o wielkości 0,3~10 mikrometrów***.

Skorzystaj z promocji Samsung i odbierz prezent!

Trwająca promocja to doskonała okazja do tego, aby zdecydować się na zakup bezprzewodowego odkurzacza Samsung Jet™. Dodatkową korzyścią będzie wyjątkowy prezent od marki: stacja czyszcząca, umożliwiające sprawne i higieniczne opróżnianie pojemnika na śmieci, dodatkowa bateria wydłużająca czas pracy nawet o kolejne 60 minut, lub zestaw akcesoriów, które idealnie sprawdzą się przy sprzątaniu samochodu lub trudno dostępnych zakamarków w domu.

 

Warunkiem przystąpienia do promocji jest rejestracja produktu w ciągu 14 dni od zakupu z załączeniem dowodu zakupu, zdjęcia opakowania i numeru seryjnego oraz zdjęcia wyciętego kodu (tabliczki znamionowej) z opakowania, a także pozostawienie opinii o produkcie.

 

Promocja trwa od 12 kwietnia do 23 maja 2021 r. lub do wyczerpania puli nagród.

 

Szczegółowe informacje na temat promocji (w tym regulamin) dostępne są na www.jet.samsung.pl

 

 

*Na podstawie testów wewnętrznych (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.)

** Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 62885-2, paragraf 5.11, w trybie maksymalny. Testy przeprowadzone przez SLG (Schubert Leiter Geratesicherheit)

*** Na podstawie testów wewnętrznych (zgodnie z normą IEC 62885-2, Cl. 5.11.).

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV Zmywarkowy tetris, czyli jak optymalnie zapełnić zmywarkę Biuro prasowe
2021-04-20 | 12:00

Zmywarkowy tetris, czyli jak optymalnie zapełnić zmywarkę

Próby zmieszczenia wszystkich naczyń w zmywarce przypominają czasem grę tetris. Niewymiarowe garnki, miski czy pojemniki na żywność, gdy zostaną ułożone nieodpowiednio, nie tylko
AGD i RTV Wygoda i oszczędność: nowe pralki Samsung AI Control
2021-04-19 | 12:00

Wygoda i oszczędność: nowe pralki Samsung AI Control

Coraz częściej szukamy rozwiązań, które ułatwią i przyspieszą codzienne obowiązki, na które nie chcemy tracić czasu. Oczekujemy, że dzięki wsparciu technologii ich
AGD i RTV Jabra Elite 85t w nowym wydaniu już w Polsce
2021-04-15 | 12:05

Jabra Elite 85t w nowym wydaniu już w Polsce

Firma Jabra, lider na rynku osobistych i biurowych rozwiązań audio, wydała nową aktualizację oprogramowania dla swoich najnowszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych Jabra Elite

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Technologie

W ciągu ostatnich kilku lat powstało 2,5 tys. aplikacji do medytacji. W czasie pandemii cyfrowe rozwiązania do walki ze stresem opracowują także Polacy

Od 2015 roku na świecie powstało ponad 2,5 tys. aplikacji do medytacji. Dwie najpopularniejsze zostały już pobrane ponad 170 mln razy. Także w Polsce, zwłaszcza w czasie pandemii, rośnie zainteresowanie aplikacjami, które pozwalają się wyciszyć – liczba wyszukiwań podcastów o medytacji wzrosła o 665 proc. Niedawno powstała również aplikacja Mindy do wzmacniania kondycji mentalnej i trenowania umysłu, która oferuje m.in. praktyki medytacyjne, kursy mindfulness, bazę ćwiczeń i muzyki. Wyróżnikiem Mindy są elementy gamifikujące, które pomagają budować trwały nawyk.

Transport

Sztuczna inteligencja pomoże zapobiegać wypadkom kolejowym i zwiększy punktualność pociągów. Nad takimi rozwiązaniami pracują polscy inżynierowie

Do wprowadzenia całkowicie autonomicznych pociągów szykują się już zarówno koleje pasażerskie, jak i towarowe. W tej chwili pociągi bez maszynisty funkcjonują tylko na wyodrębnionych liniach, a systemy autonomicznego kierowania są wykorzystywane w metrze m.in. w Paryżu, Sydney czy Szanghaju. Rozwiązania te są rozwijane dzięki sztucznej inteligencji, która dziś wykorzystywana jest na świecie w kolejach dużych prędkości. Chociaż w Polsce są one dopiero na etapie planowania, technologie z zakresu SI są już rozwijane i wdrażane przez polskich przewoźników oraz inżynierów. Wśród korzyści inteligentnych rozwiązań są m.in. większe bezpieczeństwo i zapobieganie awariom, ograniczenie kosztów, większa punktualność pociągów i komfort podróżnych.

Technologie

Pandemia wstrzymała rozwój elektromobilnej infrastuktury. Przyszłością rynku superszybkie ładowarki o dużej mocy i ładowanie indukcyjne np. na parkingach

Prywatni inwestorzy wstrzymują decyzje o budowie infrastruktury ładowania elektryków. Z jednej strony wynika to z zahamowania gospodarki w związku z pandemią, z drugiej wiąże się z oczekiwaniem na zapowiadany system dotacji. Nie oznacza to jednak zupełnego przestoju w elektromobilności. W ubiegłym roku w Polsce nastąpił dynamiczny wzrost liczby zarejestrowanych autobusów elektrycznych i rekordowy wzrost liczby aut elektrycznych ogółem. Zdaniem ekspertów przyszłość transportu elektrycznego będzie należała do ładowania indukcyjnego.