Komunikaty PR

Idealnie połączone: nowe pralki i suszarki Samsung AI Control

2021-02-19  |  13:00
Biuro prasowe

Skracają czas prania, dbają o tkaniny oraz optymalizując zużycie wodę i energię elektryczną – takie są pralki i suszarki z nowej linii Samsung z innowacyjnym panelem AI Control. Dzięki intuicyjnej obsłudze, możliwości współpracy, a także wykorzystaniu sztucznej inteligencji urządzenia zapewniają zupełnie nowy wymiar prania i suszenia.

Nowe pralki i suszarki Samsung wyposażone są w technologie, które adresują wszystkie potrzeby użytkowników poszukujących funkcjonalnych urządzeń ułatwiających życie. Poznaj je wszystkie.

Postaw na inteligencję
Obowiązki domowe dają się lubić pod warunkiem, że posiadamy urządzenia, które nas w nich odciążają. Jak sprawić, aby codzienne pranie i suszenie było prostsze i przyjemniejsze? Nowe pralki Samsung AI Control zapamiętują najczęściej wybierane programy, aby później rekomendować je automatycznie – nie musimy więc za każdym razem ustawiać parametrów od nowa*. Wygodnej automatyzacji podlega także wybór programu suszenia, ponieważ panel AI Control umożliwia współpracę pralki z suszarką. Tym sposobem suszarka, na podstawie wybranego programu prania, dopasowuje właściwy program suszenia. Aby uczynić pranie jeszcze prostszym panel AI został połączony z aplikacją SmartThings za pomocą której możemy zdalnie włączyć i wyłączyć urządzenia oraz dostosować odpowiednie ustawienia, co pozwala lepiej zarządzać naszym czasem w ciągu dnia i odpowiednio planować nasze domowe obowiązki**. Problem odpowiedniego doboru programu prania rozwiąże Program Pranie Optymalne AI, który za pomocą specjalnych czujników dostosuje długość programu, potrzebną ilość wody oraz detergentu do wagi i stopnia zabrudzenia pranych rzeczy.  My już nie musimy się martwić o to, czy wybraliśmy odpowiedni program i zastanawiać się, czy odpowiednio odmierzyliśmy ilość płynu do prania. Program Pranie Optymalne AI pozwala zoptymalizować zużycie detergentów, wody i energii elektrycznej.

Dbaj o to, co ważne
Czy można połączyć skuteczność, dbanie o tkaniny z troską o środowisko? Wybierając pralkę Samsung z technologią EcoBubble™ mamy gwarancję, że pranie będzie idealnie czyste, przy zastosowaniu niskiej temperatury, co przekłada się na mniejsze zużycie energii****. To ekologiczne rozwiązanie doskonale nadaje się do prania każdego rodzaju tkanin – od delikatnych po bawełniane. Technologia EcoBubble™ chroni kolor i strukturę tkanin, przedłużając ich życie oraz skutecznie usuwa zabrudzenia nawet w niskiej temperaturze*****. Jest to możliwe dzięki połączeniu detergentu, powietrza i wody w specjalnym generatorze. Powstała w ten sposób aktywna piana dokładniej niż proszek wnika w głąb tkaniny, rozpuszczając zanieczyszczenia i pozostawiając ubrania w idealnej czystości.  To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy przykładają wagę do jakości ubrań i chcą, aby służyły im jak najdłużej.

Suszenie prostsze niż kiedykolwiek
Dzięki suszarkom Samsung AI Control możemy zapomnieć o uciążliwym rozstawianiu suszarki, która zajmuje sporo miejsca, a proces schnięcia ubrań trwa o wiele za długo. Inteligentny system Optimal Dry w nowych suszarkach Samsung AI Control wykorzystuje trzy czujniki: wilgoci, temperatury i wymiany ciepła. By zapewnić najlepsze rezultaty, na bieżąco dostosowuje czas suszenia, chroniąc ubrania przed zniszczeniem i oszczędzając energię. Natomiast technologia Air Wash w nowych pralkach i pralko-suszarkach Samsung to świetne rozwiązanie dla rzeczy, które chcemy tylko odświeżyć.  Działa za pomocą samego podgrzanego powietrza, bez wody, detergentów czy środków chemicznych. Air Wash usunie zapachy i bezpiecznie odświeży m.in. z odzież sportową, puchowe kurtki czy dziecięce pluszaki.

Sprawdzone technologie
Od zawsze szukamy sposobów na to, aby obowiązki domowe przebiegały szybciej i efektywniej, dlatego wysoko cenimy sobie technologie, które nam to umożliwiają. Oszczędność czasu zapewnia technologia Samsung QuickDrive™, która pozwala na skrócenie całego cyklu prania nawet o 50% przy zachowaniu takiej samej skuteczności. Oznacza to, że w czasie, w którym zwykła pralka wykonuje jeden cykl, w pralce Samsung z technologią QuickDrive™ możemy wyprać nawet dwa razy więcej ubrań. Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem w pralkach Samsung, która zdążyła podbić serca użytkowników, są dodatkowe drzwi AddWash™. Dzięki nim już nigdy nie będziemy musieli czekać na zakończenie cyklu prania, jeżeli zdarzy nam się zapomnieć o umieszczeniu w pralce jakiejś części garderoby. To co odróżnia pralki Samsung z drzwiami AddWash™ od standardowych rozwiązań to brak konieczności czekania na odpompowanie wody, aby móc dodać zapomniany element odzieży.  Oznacza to także sporą oszczędność wody i energii, ponieważ nie musimy nastawiać dodatkowego cyklu, gdy szczególnie zależy nam na wypraniu jakiegoś elementu garderoby.

 

Najnowsze pralki i suszarki Samsung to urządzenia odpowiadające na potrzeby użytkowników, którzy szukają rozwiązań pozwalających prać i suszyć dokładniej oraz szybciej.

 

 

* W oparciu o uczenie maszynowe rozwijającej się bazy danych użytkowników zawierającej prawie 28 milionów cykli prania. Dane dotyczące liczby skumulowanych cykli, które są wykorzystywane do sugerowania cykli, będą stale ewoluować w czasie w oparciu o wzorce użytkowania użytkownika i innych podobnych użytkowników.
** Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android 8.0 oraz iOS 6.0 lub nowszej). Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung.
*** Jednorazowe napełnienie zbiornika na detergenty wystarczy na okres do 1 miesiąca (4 cykle prania tygodniowo). Wyniki mogą się różnić w zależności od ustawień i załadunku prania.
**** Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić, w zależności od cyklu prania.
****** Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV Jabra Elite 85t w nowym wydaniu już w Polsce Biuro prasowe
2021-04-15 | 12:05

Jabra Elite 85t w nowym wydaniu już w Polsce

Firma Jabra, lider na rynku osobistych i biurowych rozwiązań audio, wydała nową aktualizację oprogramowania dla swoich najnowszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych Jabra Elite
AGD i RTV Kup bezprzewodowy Samsung Jet™ i wybierz prezent nawet za 799zł
2021-04-14 | 12:00

Kup bezprzewodowy Samsung Jet™ i wybierz prezent nawet za 799zł

Utrzymywanie domu czy mieszkania w czystości nie musi być zajęciem żmudnym i męczącym. Efektywne wykorzystanie czasu na sprzątanie gwarantują technologie, w które wyposażony jest
AGD i RTV Czy suszarki automatyczne będą wkrótce tak popularne jak zmywarki?
2021-04-13 | 15:00

Czy suszarki automatyczne będą wkrótce tak popularne jak zmywarki?

Zmywarka to dziś tak samo powszechne urządzenie, jak lodówka czy pralka. Jednak nie zawsze tak było. Od sprzętu, na który mogą pozwolić sobie nieliczni po domowego asystenta,

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Biotechnologia

Koronawirusy atakowały już 25 tys. lat temu. Za sprawą postępujących zmian klimatycznych pradawne wirusy mogą znów zagrażać ludzkości

Pradawne wirusy mogą zagrażać ludzkości. Naukowcy są w stanie ożywić drobnoustroje sprzed dziesiątków tysięcy lat. Topienie się wiecznej zmarzliny w wyniku postępujących zmian klimatycznych może uwalniać długo ukryte choroby i wirusy do środowiska, zagrażając zdrowiu zarówno ludzi, jak i zwierząt. Naukowcy byli w stanie ożywić drobnoustroje sprzed dziesiątków tysięcy lat. Najnowsze badania DNA potwierdzają, że starożytny koronawirus lub blisko spokrewniony patogen wywołał epidemię na terenie Azji około 25 tys. lat temu.

Kosmos i lotnictwo

Przełom w obserwacji czarnych dziur. Dane z 19 obserwatoriów mogą pomóc testować ogólną teorię względności Einsteina [DEPESZA]

Kilka z najpotężniejszych teleskopów na świecie jednocześnie obserwowało supermasywną czarną dziurę w galaktyce M87. To pierwsza czarna dziura, która została bezpośrednio sfotografowana przed dwoma laty. Teraz naukowcy ujawnili dane z 19 obserwatoriów – zarówno na Ziemi, jak również tych w kosmosie, które pozwalają  na głębszy wgląd w czarną dziurę. Nowe obserwacje mogą m.in. pomóc ulepszyć testy ogólnej teorii względności Einsteina.