Hisense na CES 2022 - pierwszy na świecie Laser TV 8K i nowy mini-LED U9H
Hisense, globalna marka TV i AGD zaprezentowała na targach CES w Las Vegas najnowszą serię telewizorów ULED 8K Mini-LED oraz pierwszy na świecie, innowacyjny Laser TV o niespotykanej dotąd rozdzielczości 8K!
„Technologia może zmienić życie. A marka Hisense skupiła się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów, które przekraczają oczekiwania konsumentów" - powiedział Douglas Kern, Senior Director of Marketing Hisense USA - na konferencji CES 2022. Szeroka ekspansja produktowa oraz wiodące w branży innowacje pozwoliły firmie na zwiększenie dynamiki wzrostu. Przychody grupy Hisense przekroczyły
27 miliardów dolarów w 2021 roku, co stanowi znaczący wzrost o ponad 20% rok do roku – dodał.
Unikalne połączenie technologii ULED oraz Mini-LED, jeszcze wyższa jakość obrazu oraz jasność
Wyróżnikiem telewizorów Hisense jest niespotykana dotąd w branży wydajność oraz jakość obrazu.
W rozpoczynającym się 2022 roku, firma odsłania swój najnowszy telewizor z linii premium
85-calowy ULED U9H z technologią Mini-LED. Połączone innowacje zapewniają oszałamiający efekt HDR z jeszcze lepszym kontrastem, jasnością i imponującymi kolorami.
Telewizor Hisense 85U9H 8K zdobył najwyższą w branży nagrodę uznania CES® 2022 Innovation Award Honoree, co potwierdza wysiłki firmy w tworzeniu najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów.
Kolejny przełom technologiczny w telewizorach laserowych
Hisense jako lider rynku w kategorii Laser TV z innowacyjną technologią TriChroma robi kolejny, przełomowy już krok po technologii 1080P, 2K i 4K, wprowadzając rozdzielczość 8K i odkrywając po raz pierwszy na rynku 120-calowy Laser TV 8K. Zapewnia on niespotykaną dotychczas głębię i szczegółowość obrazu w wielkoformatowym wymiarze, nieosiągalnym dotychczas dla telewizorów.
„Najnowsze propozycje telewizorów Hisense pokazują, jak wiele wysiłków firma wkłada w dostarczenie najbardziej zaawansowanej technologii oraz innowacyjnych rozwiązań. Doskonale widać to także na rynku polskim, gdzie klienci coraz częściej doceniają nie tylko doskonałą jakość obrazu telewizorów Hisense, ale również technologię dźwięku Dolby Atmos i system smart TV – VIDAA z polskim sterowaniem głosowym” – skomentował Konrad Arseniuk, Head of Sales TV, Hisense Polska.

Święta coraz bliżej! To idealny moment, aby pomyśleć o prezentach.

EZVIZ ogłasza wyjątkowe promocje na Black Week. Produkty nawet o 500 zł tańsze!

Atrakcyjne promocje od Jabra na Black Friday i Cyber Monday 2024
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Wyśrubowane cele polityki klimatycznej krytykowane przez sektor rolnictwa i producentów żywności. Za mało środków i za dużo obciążeń
Rolnictwo może odegrać znaczącą rolę w niwelowaniu skutków zmian klimatu, jednak potrzebuje na to więcej środków i wsparcia – oceniają eksperci i przedstawiciele producentów żywności. Stawiane dzisiaj rolnikom cele związane z polityką klimatyczną pozostają szeroko negowane w różnych krajach UE jako te, które przyczyniają się do wzrostu kosztów i spadku konkurencyjności. Komisja Europejska w ramach trwającego procesu upraszczania prawa proponuje złagodzenie części obciążeń i przejście na elastyczniejsze wdrażanie wspólnej polityki rolnej, ale nie oznacza to rezygnacji z ambitnych celów.
Konsument
Rynek gier mobilnych w Polsce może być wart prawie 0,5 mld dol. do 2030 roku. Za tym idzie rozwój smartfonów dla graczy

W 2030 roku liczba użytkowników gier mobilnych w Polsce może przekroczyć 7,1 mln, a przychody z rynku będą bliskie 470 mln dol. – wynika z danych Statista. Wraz ze wzrostem liczby graczy rozwija się także rynek urządzeń do gamingu mobilnego. Zdaniem przedstawicieli ZTE Polska, producentów smartfonów nubia, których dwa nowe modele miały właśnie swoją premierę w Polsce, ten segment krajowego rynku wciąż jest słabo zagospodarowany, a do tej pory dominowały na nim głównie urządzenia zaawansowane i drogie. Dużą rolę w udoskonalaniu sprzętu dla graczy odgrywa sztuczna inteligencja.
Infrastruktura
Branża budowlana przygotowuje się na boom w inwestycjach infrastrukturalnych. Wyzwaniem może być dostęp do kadr i materiałów

W najbliższych miesiącach mogą ruszyć duże inwestycje publiczne w drogownictwie, kolei, energetyce i obronności. To efekt aktywizacji KPO i przesunięcia części środków z komponentu klimatyczno-energetycznego do tzw. Funduszu Bezpieczeństwa i Obronności. Dla branży wyzwaniem będzie nie tylko dostęp do materiałów i ich sprawne dostawy, ale także kwestie kadrowe, które już dziś sprawiają problemy w realizacji zadań.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.