Komunikaty PR

Czy pralka XXI-wieku może być interesująca?

2018-01-26  |  01:00
Biuro prasowe

W szybkim tempie i na wysokich obrotach

Nasza codzienność to ciągły kompromis pomiędzy tym, na co znajdujemy czas, a tym na co chcielibyśmy go faktycznie poświęcić. Im większą mamy rodzinę, im więcej uprawiamy sportu tym nasza  walka z czasem – i z ilością prania – jest trudniejsza. Pralka QuickDrive pochwalić się może znacznie krótszym czasem pracy, nawet do 50%. Jak to możliwe? To w dużej mierze zasługa konstrukcji bębna QuickDrum. Jak ona działa? Ten unikatowy bęben zbudowany jest z dwóch części: głównego bębna i pulsatora – niezależnie obracającej się płyty tylnej. Pranie porusza się w różnych kierunkach, dzięki temu zabrudzenia są usuwane szybciej i skuteczniej. Dodatkowo specjalnie wyprofilowana powierzchnia bębna i dodatkowa dysza natryskowa skracają czas płukania oraz wirowania, gwarantując ochronę tkanin i kolorów.

 

Oszczędnie i bez kompromisów dla czystości

Bycie „eko” to nie tylko moda, ale przede wszystkim nasz obowiązek. Problematyka ta znana jest inżynierom Samsunga, dlatego też najnowszy model pralki QuickDrive, WW90M644OPW/EO, który trafił do przedsprzedaży w sklepie Redcoon.pl, oferuje znaczną oszczędność energii w porównaniu do poprzednich modeli tego producenta. W zależności od programu prania generowane oszczędności mogą osiągać aż do 20%. 

 

Jednocześnie pralka ta posiada technologię EcuBubble. To efektywne pranie nawet w niskich temperaturach oraz ochrona tkanin i kolorów. Generator EcoBubble łączy detergent, wodę i powietrze w pianę, która trafia bezpośrednio do bębna. Bąbelki piany wnikają w tkaniny 40 razy szybciej niż detergenty w tradycyjnych pralkach i rozpuszczają zabrudzenia już na początkowym etapie prania. Piana skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia nawet w niskiej temperaturze, dzięki czemu pranie nie niszczy delikatnych ubrań. Pralka ta posiada także funkcję aktywnej piany, która pomaga pozbyć się uporczywych plam z tkanin. Przed rozpoczęciem wybranego programu, wybierając ten dodatkowy cykl, zmiękczymy intensywne zabrudzenia (cykl namaczania przed praniem). Wówczas piana aktywnie wnika we włókna tkanin i rozpuszcza nawet zaschnięty na nich brud.

 

Jakość gwarantowana

Silnik Digital Inverter, w który wyposażony jest ten produkt zużywa znacznie mniej energii niż uniwersalne silniki stosowane w innych pralkach i zapewnia cichą oraz wydajną pracę urządzenia. Zbudowany jest on z wysokiej jakości podzespołów bez wywołujących tarcia szczotek, które zwykle przyspieszają zużycie innych silników. Dzięki temu działa znacznie dłużej bez żadnych awarii, a jego jakość została potwierdzona certyfikatem jakości oraz 10-letnią gwarancją. Ten energooszczędny i wydajny silnik oznaczony jest najwyższą klasą energetyczną A+++.

 

Innowacyjny patent dla zapominalskich

Co zrobić, jeśli uruchomiliśmy już pralkę, a zapomnieliśmy dodać ubrania do bębna, które koniecznie potrzebujemy czyste? W przypadku QuickDrive WW90M644OPW/EO wystarczy… otworzyć drzwi i włożyć interesujące nas ubrania do środka. Jak to możliwe? Dzięki drzwiom AddWash™ możemy wygodnie dołożyć ubrania do pralki w dowolnym momencie cyklu. Bez ryzyka wypompowania czy wylania się wody. To rozwiązanie pozwala także selektywnie dodać odzież np. tylko do wirowania lub dołożyć dodatkowy płyn zmiękczający na etapie płukania.

 

Smart, czyli zdalnie i bez wysiłku

Jak przystało na XXI wiek, pralką QuickDrive możemy sterować zdalnie, za pomocą smartfona wyposażonego w system Android lub iOS. Smart Control (bo tak nazywa się oprogramowanie) to inteligentne, zdalne sterowanie pracą pralki z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie. Za pomocą aplikacji możemy szybko rozpocząć lub wstrzymać cykl prania, a także mieć pod kontrolą wybór odpowiedniego programu oraz czas pozostały do jego końca. Dzięki temu jedno spojrzenie na telefon sprawia, że wiemy, za ile minut skończy się pranie. Możemy także zdalnie dopasować program do czasu, jaki mamy i np. uruchomić pralkę z takim wyprzedzeniem, by pranie zakończyło się po naszym przybyciu do domu.

Jak zakupić pralkę QuickDrive

Pralka Samsung QuickDrive WW90M644OPW/EO będzie miała swoją premierę 14 lutego bieżącego roku, jednak już dziś można zamówić ją w przedsprzedaży. Szczegóły można uzyskać odwiedzając stronę Redcoon.pl.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV Wiosenne porządki – odśwież swoje ubrania z suszarką Haier Biuro prasowe
2021-02-27 | 03:00

Wiosenne porządki – odśwież swoje ubrania z suszarką Haier

Profesjonalna pielęgnacja ubrań w twoim domu Wiosna to czas porządków nie tylko w twoim domu, ale również w szafie. Zmiana sezonu wymaga zmiany garderoby i nasze sukienki,
AGD i RTV Oczyszczacz powietrza Hoover chroni nas przed smogiem
2021-02-24 | 13:00

Oczyszczacz powietrza Hoover chroni nas przed smogiem

Co to jest smog? Smog to zjawisko atmosferyczne powstałe w wyniku wymieszania się mgły z dymem i spalinami. Niestety normy smogowe są w naszym kraju średnio dwukrotnie przekroczone. W
AGD i RTV Idealnie połączone: nowe pralki i suszarki Samsung AI Control
2021-02-19 | 13:00

Idealnie połączone: nowe pralki i suszarki Samsung AI Control

Skracają czas prania, dbają o tkaniny oraz optymalizując zużycie wodę i energię elektryczną – takie są pralki i suszarki z nowej linii Samsung z innowacyjnym panelem AI Control.

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Internet

Blisko 330 warszawskich skrzyżowań automatycznie wykrywa pieszych. Radary i inteligentne czujniki zwiększają bezpieczeństwo i płynność ruchu

W stolicy jest już ponad 330 skrzyżowań wyposażonych w detekcję ruchu pieszych, a każdego roku przybywa ich kilkadziesiąt. Przejścia wyposażone w czujniki ruchu, systemy termowizyjne oraz radary sygnalizują gotowość wejścia pieszych na pasy. Dzięki temu nie muszą czekać na zielone światło, pojawia się ono w momencie, kiedy podchodzą do przejścia. System działa też z korzyścią dla kierowców, ponieważ sygnalizacja dostosowuje się do ruchu w trybie wahadłowym, przez co nie trzeba czekać na zielone światło dla kierujących, kiedy przejście dla pieszych jest puste.

Kosmos i lotnictwo

Ekspert: Misja na Księżyc przyspieszy kolonizację Marsa. Już w 2035 roku na Czerwonej Planecie mogą wylądować pierwsi astronauci

Dzięki programowi Artemis NASA do 2024 roku na Księżycu wyląduje pierwsza kobieta i kolejny mężczyzna. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii możliwa ma być eksploracja większej powierzchni Księżyca niż kiedykolwiek wcześniej. Wiedza zdobyta podczas misji na Księżyc zostanie wykorzystana, aby wykonać kolejny gigantyczny skok – wysłanie astronautów na Marsa.  – Po misji na Księżyc będzie taki zakres technologii związanych z lotami w kosmos, zamieszkaniem czy możliwościami produkcyjnymi w kosmosie, że już w 2035–3036 roku spodziewam się pierwszych lotów na Marsa – ocenia Leszek Orzechowski, architekt Space is More.