Aria – przełomowe rozwiązanie, które chroni przed wirusami
Przełomowa i klasyczna technologia czerpiąca z siły natury
W klasycznej technologii oczyszczacza powietrza Aria wykorzystuje bakteriobójcze światło UV-C, trójwarstwowy filtr z węglem aktywnym, najnowszej generacji filtr HEPA H13, mechaniczny filtr wstępny oraz generator jonów. Skuteczność takiego rozwiązania została wielokrotnie udowodniona i potwierdzona badaniami. Aria udoskonala technologię zwiększając CADR (współczynnik dostarczania czystego powietrza) dzięki zastosowaniu Air Boostera (patent Mateko), który wykorzystuje turbinę, by przyspieszyć naturalny ruch powietrza w urządzeniu. Powietrze, dodatkowo zasysane jest do kanału w części roślinnej. To właśnie w korzeniu rośliny następuje proces oczyszczania powietrza, co często jest zaskoczeniem dla wielu z nas, bo dla większości pierwszym skojarzeniem z powietrzem i jego jakością jest część zielona rośliny. Kwiat i jego korzenie, które odpowiedzialne są za proces oczyszczania powietrza, stanowią o wyjątkowości Arii i wyróżniają ją spośród innych oczyszczaczy powietrza na rynku i dodatkowo są elementem dekoracyjnym urządzenia.
Fitoremediacja
Sam proces fitoremediacji oznacza nic innego jak oczyszczanie środowiska za pomocą roślin. Możemy w ten sposób polepszać jakość wody, gleb gruntowych i powierzchniowych, osadów ściekowych czy powietrza. Do każdego z powyższych potrzebujemy innych gatunków roślin. W przypadku oczyszczania powietrza, w naszym najbliższym otoczeniu (dom, biuro czy inne przestrzenie użytkowe), do którego służy Aria, również potrzebujemy specjalnych gatunków kwiatów. Tu z pomocą przychodzi aplikacja Tuya. Twórcy urządzenia wzbogacili ją o bardzo innowacyjny autorski pomysł, oparty na badaniach NASA – bibliotekę różnorodnych roślin, definiującą je jako najbardziej kompatybilne do całego systemu i posiadające najlepsze właściwości oczyszczające.
To właśnie dzięki zastosowaniu fitoremediacji przy procesie oczyszczania powietrza, Aria zdobywa przewagę wśród innych urządzeń na rynku. Połączenie klasycznej technologii i siły natury, pozwala na najbardziej wydajną walkę z zanieczyszczeniami i wirusami, które znajdują się w powietrzu.
Link do pobrania multimediów: https://we.tl/t-dnTs5ndYer
Kontakt dla mediów:
Tomasz Brzęcki
kom. 509 825 050

Święta coraz bliżej! To idealny moment, aby pomyśleć o prezentach.

EZVIZ ogłasza wyjątkowe promocje na Black Week. Produkty nawet o 500 zł tańsze!

Atrakcyjne promocje od Jabra na Black Friday i Cyber Monday 2024
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Konsument

Krakowska fabryka Philip Morris przestawia się na produkcję wkładów tytoniowych do nowych podgrzewaczy. Amerykański koncern ogłosił zakończenie inwestycji o wartości blisko 1 mld zł
Koncern Philip Morris International (PMI) zakończył wartą niemal 1 mld zł modernizację fabryki w Krakowie. Nowe linie produkcyjne są w stanie wyprodukować w skali roku do 11 mld sztuk wkładów tytoniowych do podgrzewania, w tym do najnowszego systemu podgrzewania tytoniu, który właśnie trafił do sprzedaży w Polsce. To część globalnego planu firmy dotyczącego stopniowego wygaszania papierosów. W ciągu dekady PMI wprowadził blisko 30 proc. mniej papierosów na rynek. Zgodnie z planami do 2030 roku 2/3 globalnych przychodów PMI ma pochodzić z wyrobów bezdymnych, w tym z tytoniu do podgrzewania.
Transport
Eksperci apelują o przyspieszenie wdrożenia ETCS na polskiej kolei. Można to zrobić taniej i szybciej

Tylko w 2024 roku doszło na polskiej kolei do niemal 200 tzw. zdarzeń SPAD, czyli najczęściej przejechania przez pociąg sygnału „Stój”. Liczba takich incydentów z roku na rok rośnie, co może prowadzić do poważnych zagrożeń. Ograniczeniu konsekwencji ludzkich błędów ma służyć Europejski System Sterowania Ruchem Kolejowym (ETCS). Obecnie jest on wdrożony na zaledwie 1 tys. km linii kolejowych w Polsce, mimo że pierwotne plany zakładały zakończenie wdrożenia do 2023 roku.
Bankowość
Cyfrowa transformacja wymaga od liderów biznesu nowych kompetencji. Wśród nich kluczowe są otwartość na zmianę i empatia

Empatia, elastyczność i gotowość do eksperymentowania to dziś kluczowe cechy skutecznego przywództwa – szczególnie w świecie zdominowanym przez technologię i sztuczną inteligencję. Transformacja cyfrowa stawia przed liderami wiele nowych wyzwań i wymusza nowy model zarządzania – oparty na zaufaniu, adaptacyjności i rozumieniu potrzeb zespołu. Od 15 lat kobiety na kierowniczych stanowiskach w rozwijaniu kompetencji liderskich wspiera Program Santander W50. Uczestniczki z kilkunastu krajów zdobywają wiedzę i narzędzia do zarządzania zmianą, które pozwalają im skuteczniej funkcjonować w dynamicznym otoczeniu rynkowym.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.