Robotyka i SI”, „E-sport”, „Inteligentny dom” –  nowe kategorie w serwisie agencyjnym Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Kalendarium

21 maja
Kalendarium
Konferencja:
Instytucja: InnoEnergy
Organizator:
InnoEnergy
Miejsce: Kraków, w trakcie IMPACT '19
Kontakt:
Imię i nazwisko: Agnieszka Mrozowska
Telefon: + 48 666 300 051
E-mail: a.mrozowska|planetpartners.pl| |a.mrozowska|planetpartners.pl

PowerUp! 2019 – piąta edycja konkursu dla start-upów z dobrą energią

Największe tego typu wydarzenie w Europie Śr.-Wsch..
Konkurs PowerUp! 2019 to największe tego typu wydarzenie dla start-upów z 24 krajów Europy Środkowo-Wschodniej, pracujących nad rozwiązaniami, z obszarów takich jak: energia, mobilność, technologie czystego powietrza, ciepłownictwo, cleantech oraz technologie smart.

Informacje ogólne

PowerUp! 2019 – piąta edycja konkursu dla start-upów z dobrą energią

Konkurs organizowany przez InnoEnergy to największe tego typu wydarzenie dla start-upów z 24 krajów Europy Środkowo-Wschodniej, pracujących nad rozwiązaniami dla przemysłu, z obszarów takich jak: energia, mobilność, technologie czystego powietrza, ciepłownictwo, cleantech oraz technologie smart.

Start-upy, które przejdą przez etap zgłoszeń powalczą o główną wygraną 50 000€ oraz szansę na rozwój biznesu w skali globalnej. Prestiżowy akcelerator biznesu - program Highway® by InnoEnergy, podobnie jak w poprzednich edycjach, pomoże start-upom rozwinąć ich projekty i dostosować je do wymagań rynku. Zaproszeni do niego uczestnicy mogą liczyć na kompleksowe wsparcie, łączące w sobie mentoring i praktyczną pomoc w zakresie m.in. budowania zespołów, ochrony produktu czy dostępu do międzynarodowych klientów, a także finansowanie do wysokości €150 000.

Po raz pierwszy w historii PowerUp! przyznana zostanie nagroda specjalna Clean Air Challenge Award, do której swoją kandydaturę mogą zgłosić wszystkie start-upy, prezentujące technologie przyczyniające się do ograniczenie zanieczyszczenia powietrza.

Do udziału w konkursie mogą zgłaszać się start-upy, pracujące nad rozwiązaniami (produktami lub usługami), których maksymalny czas wejścia na rynek to 2 lata. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału jest również posiadanie zabezpieczonych praw autorskich oraz dedykowany projektowi zespół. Szczegółowe zasady uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod adresem: www.powerup.innoenergy.com.
Termin rejestracji upływa 11 marca.