Robotyka i SI”, „E-sport”, „Inteligentny dom” –  nowe kategorie w serwisie agencyjnym Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Kalendarium

13 lutego
Kalendarium
Konferencja: 09:00 do 2019-02-15 17:00
Instytucja: Nowe Media Poland Sp. z o.o. sp.k.
Organizator:
GJC International Sp. z o.o. sp. k.
Miejsce: PTAK WARSAW EXPO AL. KATOWICKA 62, 05-830 NADARZYN, WOLICA 114D
Kontakt:
Imię i nazwisko: Justyna Prochniewska
Funkcja: Asystent Działu Marketingu i Obsługi Klienta
Firma: NOWE MEDIA POLAND Sp. z o.o. sp. k.
Telefon: 684190999
E-mail: justyna.prochniewska|nowemedia.pl| |justyna.prochniewska|nowemedia.pl

NOWE MEDIA NA TARGACH REMADAYS WARSAW

13-15 luty RemaDays Warsaw.
Jako oficjalny dystrybutor marki PRIMERA w Polsce zaprezentujemy na nich najnowszą drukarkę do kolorowych etykiet firmy PRIMERA. LX910e jest najbardziej zaawansowaną i najbardziej profesjonalną kolorową drukarką etykiet.

Informacje ogólne

Miło nam poinformować, że w dniach 13-15 luty weźmiemy udział w Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku RemaDays Warsaw.

Jako oficjalny dystrybutor marki PRIMERA w Polsce zaprezentujemy na nich najnowszą drukarkę do kolorowych etykiet firmy PRIMERA. LX910e jest najbardziej zaawansowaną i najbardziej profesjonalną kolorową drukarką etykiet.

Co jeszcze będzie można u nas zobaczyć?

Zupełną nowość na polskim rynku – drukarkę do wstążek PIY RibbonsDrukarka do wstążek to urządzenie,  które pozwala Klientom w sklepie drukować wstążki z dedykacją dla swoich bliskich. Aktualnie jest to najnowszy trend w dziedzinie pakowania prezentów.

Z bliska będzie można również zobaczyć system FX500e firmy PRIMERA do foliowania i metalizacji etykiet.

Targi RemaDays to jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie. Targi organizowane są od 2005 r. i stale się rozwijają, rokrocznie przyciągając coraz większą ilość wystawców i zwiedzających. Ostatnia edycja przyciągnęła ponad 800 wystawców i 20 800 zwiedzających, w tym około 3000 z zagranicy, dzięki czemu impreza osiągnęła status kluczowej i największej pod kątem liczby zwiedzających imprezy targowej w Europie.

Targi RemaDays Warsaw to 11 sektorów kompleksowo opisujących rynek reklamy i druku:

 

W ramach powyższych sektorów uczestnicy targów zapoznają się z najnowszymi rozwiązaniami, topowymi produktami oraz światowymi trendami, co pozwala czerpać inspirację i zdobywać kompleksową wiedzę na temat dynamicznie rozwijającej się branży.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH NA NASZE STOISKO! Znajdziecie nas w hali F stoisko R20.

PTAK WARSAW EXPO AL. KATOWICKA 62, 05-830 NADARZYN, WOLICA 114D

Zespół Nowe Media