Robotyka i SI”, „E-sport”, „Inteligentny dom” –  nowe kategorie w serwisie agencyjnym Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Kalendarium

13 kwietnia
Konferencja: 09:45 do 15:00
Instytucja: Transition Technologies PSC
Organizator:
Śledzimy trendy, kreujemy nowe rozwiązania i wprowadzamy je w życie; na co dzień zajmujemy się takimi obszarami, jak: IoT, AR, PLM, Data Science, Cloud i oprogramowanie do zarządzania biznesem
Miejsce: Hala Odlewnia, ul. Piotrkowska 217, ŁÓDŹ
Kontakt:
Imię i nazwisko: Łucja Cymkiewicz
Funkcja: Specjalista ds. marketingu
Firma: Transition Technologies PSC
Telefon: 661 780 590
E-mail: lucja.cymkiewicz|ttpsc.pl| |lucja.cymkiewicz|ttpsc.pl

DevForge - kuźnia praktyków nowych technologii

Konferencja IT
4 prelekcje: Czy sam mógłbyś wymyślić GIT?/ Spock vs JUnit 5 - starcie tytanów/ Types in Frontend world /Serverless design w praktyce + smaczki z obszaru Rozszerzonej Rzeczywistości (AR) / darmowa kawa, ciacho i pizza / wstęp: cegiełka na rzecz Fundacji Słonie na Balkonie.

Informacje ogólne

Celem konferencji DevForge jest zachęcanie, inspirowanie i motywowanie do rozwoju w branży nowoczesnych technologii. Tworzymy wydarzenie, które ma stanowić platformę wymiany wiedzy i przestrzeń networkingową. DevForge to „kuźnia praktyków nowych technologii” – największy nacisk kładziemy na praktyczne zastosowanie zaprezentowanych tematów. Do współpracy zapraszamy specjalistów, którzy na co dzień realizują projekty biznesowe wykorzystując umiejętności deweloperskie. Prelekcje adresujemy do osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności.

Strona wydarzenia: https://www.devforge.it/

FB: https://www.facebook.com/KonferencjaDevForge/