Komunikaty PR

Tenda – nowy kontrakt w dystrybucji ACTION S.A.

2019-06-18  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Dominika Przewoźnik
Projekt Zero2

Kunickiego 5/214
30-134 Kraków
dominika|projektzero2.pl| |dominika|projektzero2.pl
739033040
www.projektzero2.pl

ACTION S.A., a dokładnie jej struktura odpowiedzialna za dystrybucję z wartością dodaną, czyli Action Business Center rozpoczęła współpracę z firmą Tenda - wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań sieciowych. Obie firmy łączy ponad 20-letnia historia na rynku, a przede wszystkim chęć dostarczenia klientom innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają codzienność.

 

Firma Tenda z jednej strony skupia się na rynku konsumenckim, z drugiej - będąc jednym z największych producentów sprzętu sieciowego na świecie - mocno współpracuje z rynkiem B2B w całej gamie produktów, gdzie oferuje wysokiej klasy rozwiązania. Przykładem może być oferta ponad 60 modeli przełączników, w tym przełączników PoE, na które firma udziela 5 lat gwarancji oraz najnowszy produkt router LTE4G - TENDA 4G680 (300Mbps), którego premiera będzie jeszcze z tym miesiącu.

 

- Marka Tenda ma już silną i ustabilizowaną pozycję na całym świecie. Dlatego dziś firma mocno inwestuje w rynek Europy Środkowej, w tym i w Polsce, gdzie ma nadzieję konkurować z najlepszymi w swojej kategorii - powiedział Sebastian Sierzpowski, Dyrektor Sprzedaży w Tenda Polska. – Mocną stroną naszych produktów jest ich jakość, cena, dostępność, a przede wszystkim innowacyjność. To parametry, które doceniają już klienci w Europie Zachodniej czy USA i mam nadzieję, że wkrótce będą je doceniać również w naszym kraju. Aby się tak stało, potrzebujemy takich doświadczonych i liczących się na rynku partnerów jak Action – podkreśla Sebastian Sierzpowski.

 

Aktualnie Tenda największy nacisk kładzie na systemy WiFi w technologii Mesh (linia Tenda Nova), które bardzo dynamicznie wchodzą na rynki na całym świecie i są określane jako przyszłość WiFi oraz przyszłość nowoczesnych domów (Smart Home). Tenda wprowadziła systemy WIFI dla użytkowników o zróżnicowanych potrzebach od małych mieszkań, poprzez apartamenty, aż po duże powierzchnie domów i biur. Co najważniejsze produkty te pod względem ceny stanowią poważną alternatywę dla tradycyjnych routerów.

 

- Jestem bardzo zadowolony z nawiązanej współpracy, gdyż produkty marki Tenda będą doskonałym dopełnieniem oferty rozwiązań sieciowych, którą mamy w Action Business Center. Filozofia marki, stawianie potrzeb klienta w centrum uwagi i szukanie odpowiedzi na jego potrzeby z zakresu inteligentnych rozwiązań to założenia, które są zbieżne z naszą polityką. W związku z tym, liczę na owocną współpracę – dodaje Piotr Głydziak, ekspert ds. VAD, Action Business Center w ACTION S.A.

 

Umowa dystrybucyjna dotyczy całego asortymentu marki Tenda, która jest w ofercie ACTION S.A. od czerwca br. Opiekunem produktu po stronie Action Business Center jest Dariusz Figarski.

 

***

 

Tenda to jeden z największych dostawców sprzętu sieciowego dla rynku konsumenckiego, SoHo i ISP na całym świecie, działa od 20 lat. Mocno inwestuje w Europie, a za cel stawia sobie dostarczanie łatwych w instalacji i niedrogich rozwiązań sieciowych, oferując innowacyjne i nowatorskie produkty, aby lepiej wdrażać inteligentne technologie, które ułatwiają życie. Siedziba firmy w Polsce pełni funkcję regionalnego biura oraz centralnego magazynu obsługującego kraje Europy Środkowej i Wschodniej. Produkty Tenda obejmują systemy WiFi, domowe sieci, sieci biznesowe, przełączniki, szerokopasmowe CPE, bramy, linie energetyczne, mobilne łącza szerokopasmowe, kamery IP.

Więcej na: tendacn.com

 

ACTION Business Center to struktura działająca w ramach Grupy Kapitałowej ACTION S.A. – grupy kapitałowej notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Celem jej działalności jest realizacja dystrybucji z wartością dodaną. W swojej ofercie ACTION Business Center posiada kompleksowe usługi wdrożeniowe oraz doradcze z zakresu m.in. serwerów i sieci, monitoringu wizyjnego czy automatyki budynków. Realizuje również liczne szkolenia skierowane do resellerów, integratorów i innych specjalistów IT. Współpracuje z topowymi producentami z segmentu rozwiązań biznesowych.

Więcej na: business-center.action.pl/

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie OKI Europe wprowadza nowy pakiet oprogramowania SENDYS Explorer Biuro prasowe
2019-07-17 | 11:30

OKI Europe wprowadza nowy pakiet oprogramowania SENDYS Explorer

OKI Europe Ltd ogłosiła uruchomienie nowego pakietu oprogramowania SENDYS Explorer. Kompletne oprogramowanie, dostępne wyłącznie dla OKI, pozwala użytkownikom z dowolnej branży i
Technologie ADATA Premier Pro High Endurance – karty pamięci dla najbardziej wymagających
2019-07-17 | 08:00

ADATA Premier Pro High Endurance – karty pamięci dla najbardziej wymagających

W portfolio marki ADATA pojawił się nowy model kart pamięci o podwyższonej wytrzymałości, dedykowany do kamer monitoringu oraz rejestratorów samochodowych. ADATA Premier Pro
Technologie Wdrażanie rozwiązań mobilnych w bankowości
2019-07-11 | 16:00

Wdrażanie rozwiązań mobilnych w bankowości

Sukcesem rozwoju firm w dzisiejszych czasach jest dobranie odpowiednich narzędzi, które pozwolą na osiągnięcie i realizację założonych celów. Do ich wyboru potrzebna jest

Kalendarium

IFA 2019 Berlin

MSPO - Targi Obronne Zbrojeniowe 2019 - Kielce

Medycyna

Zamiast borowania i plomb wystarczą komórki macierzyste. Już wkrótce będzie można wyhodować nowy, zdrowy ząb w zaledwie 9 tygodni

Niemal połowa osób po 35 roku życia nie ma pełnego uzębienia. Większość Polaków ma też problem z próchnicą. Protezy nie zawsze się sprawdzają, są niewygodne, implanty dentystyczne mogą natomiast zawieść i nie mają możliwości „przebudowy”, ponieważ otaczająca kość szczęki zmienia się z wiekiem. Rozwiązaniem może być hodowla zębów z komórek macierzystych. Naukowcom udało się już stworzyć tzw. pąki zębowe, które po wszczepieniu mogłyby rosnąć i wyglądać jak zwykłe zęby. Dzięki wykorzystaniu komórek można będzie też zregenerować zęby dotknięte próchnicą.

XXIX Forum Ekonomiczne - Krynica

Infrastruktura

Cyfryzacja w Polsce przyspiesza. Rząd zapowiada internet światłowodowy dla każdego i jedną rządową platformę z e-usługami w chmurze

Administracja rządowa uruchomi kolejne e-usługi. Według zapowiedzi Ministerstwa Cyfryzacji każde gospodarstwo domowe ma uzyskać możliwość podłączenia internetu światłowodowego. Powstaje także jedna, rządowa platforma ze wszystkimi e-usługami, przeniesionymi do chmury. Jak oceniają eksperci, wzrost ilości i jakości administracyjnych usług dostępnych przez internet zwiększa zaufanie obywateli do Państwa.