Komunikaty PR

Tenda – nowy kontrakt w dystrybucji ACTION S.A.

2019-06-18  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Dominika Przewoźnik
Projekt Zero2

Kunickiego 5/214
30-134 Kraków
dominika|projektzero2.pl| |dominika|projektzero2.pl
739033040
www.projektzero2.pl

ACTION S.A., a dokładnie jej struktura odpowiedzialna za dystrybucję z wartością dodaną, czyli Action Business Center rozpoczęła współpracę z firmą Tenda - wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań sieciowych. Obie firmy łączy ponad 20-letnia historia na rynku, a przede wszystkim chęć dostarczenia klientom innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają codzienność.

 

Firma Tenda z jednej strony skupia się na rynku konsumenckim, z drugiej - będąc jednym z największych producentów sprzętu sieciowego na świecie - mocno współpracuje z rynkiem B2B w całej gamie produktów, gdzie oferuje wysokiej klasy rozwiązania. Przykładem może być oferta ponad 60 modeli przełączników, w tym przełączników PoE, na które firma udziela 5 lat gwarancji oraz najnowszy produkt router LTE4G - TENDA 4G680 (300Mbps), którego premiera będzie jeszcze z tym miesiącu.

 

- Marka Tenda ma już silną i ustabilizowaną pozycję na całym świecie. Dlatego dziś firma mocno inwestuje w rynek Europy Środkowej, w tym i w Polsce, gdzie ma nadzieję konkurować z najlepszymi w swojej kategorii - powiedział Sebastian Sierzpowski, Dyrektor Sprzedaży w Tenda Polska. – Mocną stroną naszych produktów jest ich jakość, cena, dostępność, a przede wszystkim innowacyjność. To parametry, które doceniają już klienci w Europie Zachodniej czy USA i mam nadzieję, że wkrótce będą je doceniać również w naszym kraju. Aby się tak stało, potrzebujemy takich doświadczonych i liczących się na rynku partnerów jak Action – podkreśla Sebastian Sierzpowski.

 

Aktualnie Tenda największy nacisk kładzie na systemy WiFi w technologii Mesh (linia Tenda Nova), które bardzo dynamicznie wchodzą na rynki na całym świecie i są określane jako przyszłość WiFi oraz przyszłość nowoczesnych domów (Smart Home). Tenda wprowadziła systemy WIFI dla użytkowników o zróżnicowanych potrzebach od małych mieszkań, poprzez apartamenty, aż po duże powierzchnie domów i biur. Co najważniejsze produkty te pod względem ceny stanowią poważną alternatywę dla tradycyjnych routerów.

 

- Jestem bardzo zadowolony z nawiązanej współpracy, gdyż produkty marki Tenda będą doskonałym dopełnieniem oferty rozwiązań sieciowych, którą mamy w Action Business Center. Filozofia marki, stawianie potrzeb klienta w centrum uwagi i szukanie odpowiedzi na jego potrzeby z zakresu inteligentnych rozwiązań to założenia, które są zbieżne z naszą polityką. W związku z tym, liczę na owocną współpracę – dodaje Piotr Głydziak, ekspert ds. VAD, Action Business Center w ACTION S.A.

 

Umowa dystrybucyjna dotyczy całego asortymentu marki Tenda, która jest w ofercie ACTION S.A. od czerwca br. Opiekunem produktu po stronie Action Business Center jest Dariusz Figarski.

 

***

 

Tenda to jeden z największych dostawców sprzętu sieciowego dla rynku konsumenckiego, SoHo i ISP na całym świecie, działa od 20 lat. Mocno inwestuje w Europie, a za cel stawia sobie dostarczanie łatwych w instalacji i niedrogich rozwiązań sieciowych, oferując innowacyjne i nowatorskie produkty, aby lepiej wdrażać inteligentne technologie, które ułatwiają życie. Siedziba firmy w Polsce pełni funkcję regionalnego biura oraz centralnego magazynu obsługującego kraje Europy Środkowej i Wschodniej. Produkty Tenda obejmują systemy WiFi, domowe sieci, sieci biznesowe, przełączniki, szerokopasmowe CPE, bramy, linie energetyczne, mobilne łącza szerokopasmowe, kamery IP.

Więcej na: tendacn.com

 

ACTION Business Center to struktura działająca w ramach Grupy Kapitałowej ACTION S.A. – grupy kapitałowej notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Celem jej działalności jest realizacja dystrybucji z wartością dodaną. W swojej ofercie ACTION Business Center posiada kompleksowe usługi wdrożeniowe oraz doradcze z zakresu m.in. serwerów i sieci, monitoringu wizyjnego czy automatyki budynków. Realizuje również liczne szkolenia skierowane do resellerów, integratorów i innych specjalistów IT. Współpracuje z topowymi producentami z segmentu rozwiązań biznesowych.

Więcej na: business-center.action.pl/

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie Pułapki na złodzieja, które możesz zrobić sam Biuro prasowe
2019-10-10 | 10:00

Pułapki na złodzieja, które możesz zrobić sam

Poczuć się jak Kevin z kultowego już filmu świątecznego, to marzenie nie tylko niejednego dziecka, ale także dorosłego. Wielu chciałoby mieć możliwość zastawienia tych wszystkich
Technologie Polska technologia wspiera turystykę w Abu Zabi
2019-10-07 | 14:00

Polska technologia wspiera turystykę w Abu Zabi

Kraje Bliskiego Wschodu, w tym Zjednoczone Emiraty Arabskie, w ostatnich latach intensywnie rozwijają swoją turystykę. By sprostać zaostrzanym normom, konkurencji oraz rosnącym wymaganiom
Technologie Które filmy pamiątkowe są najlepsze?
2019-10-07 | 09:00

Które filmy pamiątkowe są najlepsze?

Każdy w swoim życiu choć raz przeżył taki moment, który chciałby zatrzymać na zawsze lub przeżyć jeszcze raz, a na pewno w jakiś sposób zarejestrować. Mogą być to chwile

Internet

Internet rzeczy i cyfryzacja obniżą koszty życia. Najnowsze technologie wciąż jednak są droższe niż analogowe odpowiedniki

W przyszłości lodówki same będą zamawiać jedzenie, a żelazka automatycznie dostosują temperaturę do rodzaju prasowanej tkaniny. To będzie możliwe dzięki rozwojowi internetu rzeczy, czyli podłączeniu urządzeń codziennego użytku do sieci. Cyfryzacja przyspieszy w Polsce dzięki wprowadzeniu chmury krajowej oraz budowie infrastruktury sieci 5G. – To może obniżyć koszty życia – uważa Józef Orzeł, przewodniczący Rady Cyfryzacji przy ministrze cyfryzacji. Jednocześnie najnowsze rozwiązania technologiczne wciąż są droższe od ich analogowych odpowiedników. 

Internet

Po smartfon sięgamy coraz częściej, nawet w intymnych sytuacjach. Na silny lęk przed odstawieniem cyfrowych urządzeń cierpi 14 proc. Polaków

Przeciętny internauta korzysta w ciągu dnia z social mediów  średnio 2 godziny i 16 minut, a na jednego użytkownika internetu przypada 8,9 kont w mediach społecznościowych. Z internetu korzystamy coraz częściej, w każdym miejscu, niemal w każdej, nawet intymnej sytuacji. W efekcie już 14 proc. Polaków cierpi na najwyższe FOMO, czyli strach przed odłączeniem. Uzależnienie od smartfonów może negatywnie wpływać na relacje międzyludzkie, a nawet prowadzić do depresji. Z FOMO nie tylko można, ale i trzeba walczyć. Pomocny może okazać się cyfrowy detoks.

 

Robotyka i SI

Nowa, polska platforma ze sztuczną inteligencją może wykrywać nowotwory już na wczesnym etapie. W przyszłości może znacznie skrócić kolejki do lekarzy specjalistów

Diagnozowanie na bardzo wczesnym etapie nowotworów kości czy choroby Gauchera stanie się łatwiejsze dzięki platformie wykorzystującej pracę algorytmów sztucznej inteligencji do przetwarzania danych bioinformatycznych. Sztuczna inteligencja już dziś ułatwia pracę lekarzy dzięki rozwiązaniom analizującym również zdigitalizowane wyniki badań obrazowych. Dzięki temu zwiększają się szanse pacjentów na całkowite wyleczenie, a systemy opieki zdrowotnej mogą skutecznie walczyć z problemem kolejek do specjalistów.