Komunikaty PR

Wdrażanie rozwiązań mobilnych w bankowości

2019-07-11  |  16:00
Biuro prasowe
Kontakt
Katarzyna Langer
Grupa FLPR

ul Powstańców Śląskich 50
53-333 Wrocław
katarzyna.langer|flpr.pl| |katarzyna.langer|flpr.pl
690 000 722
www.flpr.pl
Do pobrania Innergo ( 0.41 MB )

Sukcesem rozwoju firm w dzisiejszych czasach jest dobranie odpowiednich narzędzi, które pozwolą na osiągnięcie i realizację założonych celów. Do ich wyboru potrzebna jest dobra znajomość przedsiębiorstwa, a także otwartość na innowacyjne rozwiązania. Sektor bankowości jest dobrym przykładem na to, że łączenie tradycji z innowacyjnością może być kluczem do sukcesu.

Banki ponoszą bardzo dużą odpowiedzialność wobec klientów. Ich konkurencyjność na rynku wciąż wzrasta, głównie przez wprowadzanie nowych, dogodnych ofert. Według przedsiębiorców indywidualna oferta staje się maximum tego, co bank może zaoferować konsumentowi. Innowacyjne rozwiązania, odpowiednio zastosowane w przedsiębiorstwie, mogą okazać się kluczem w budowaniu zaufania wśród swoich klientów. Od niedawna Alior Bank jest przykładem ewolucji związanej z wprowadzeniem nowych urządzeń mobilnych wykorzystywanych w firmie. Bank przez wykorzystanie nowych technologii jest w stanie usprawnić zachodzące procesy komunikacji. Cały przebieg transformacji cyfrowej wspiera wyspecjalizowany integrator telekomunikacji — Innergo. Do celów wdrożenia rozwiązań mobilnych przede wszystkim zalicza się ułatwienie pracy pracownikom, a także współpracy między firmą a klientem, m.in. za pomocą intuicyjnych aplikacji i łatwego dostępu do danych. Warto zwrócić uwagę również na funkcję Handoff, która pozwala na rozpoczęcie pracy na jednym urządzeniu i kontynuowanie jej z tego samego miejsca na innym.
Wszystko dzięki symbiozie systemów operacyjnych iOS i macOS. Apple tworzy sprzęt i oprogramowanie, dzięki czemu macOS jest idealnym i stabilnym środowiskiem do wykonywania codziennej pracy. - tłumaczy Rafał Mazur, Apple Technical Engineer Innergo Systems.

Sposób wprowadzenia rozwiązań mobilnych wynika z indywidualnych potrzeb firmy. Dlatego każdy proces transformacji przebiega inaczej. Zadaniem Integratora jest poznanie organizacji, która decyduje się na wykorzystanie mobilności do realizacji projektów. Wdrożenia przede wszystkim rozpoczynają się od przeszkolenia pracowników oraz udostępnieniu im narzędzi (tj. tablety/ telefony) i systemów zarządzania (aplikacji). W ten sposób zapewnia się pracownikom pełny dostęp do istotnych dla nich informacji, danych firmowych lub kontaktu z innymi. Dopiero kiedy system jest zrozumiały przez pracowników, może być on wykorzystany przy pracy z Klientem. Ma to wpływ na lepszą relację z podopiecznym, a także na przejrzystym pokazaniu działań firmy, z której usług korzysta.

Coraz częściej można przekonywać się o tym, jak ważna w relacjach z klientem jest otwarta współpraca. Przekazywanie pełnych informacji, a także ułatwiony kontakt rozwiewają wszelkie wątpliwości. Szczególnie ważne jest to w sektorze bankowości, gdzie ludzie powierzają bankom swoje dane, a przede wszystkim pieniądze. Dlatego Innergo kieruje się oczekiwaniami firm, czekającymi na technologiczną pomoc. To wszystko za sprawą dostosowania się do ich indywidualnych potrzeb, sposobu finansowania, udostępnienia urządzeń, prowadzeniu szkoleń, a także przez późniejsze zarządzanie urządzeniami.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie OKI Europe wprowadza nowy pakiet oprogramowania SENDYS Explorer Biuro prasowe
2019-07-17 | 11:30

OKI Europe wprowadza nowy pakiet oprogramowania SENDYS Explorer

OKI Europe Ltd ogłosiła uruchomienie nowego pakietu oprogramowania SENDYS Explorer. Kompletne oprogramowanie, dostępne wyłącznie dla OKI, pozwala użytkownikom z dowolnej branży i
Technologie ADATA Premier Pro High Endurance – karty pamięci dla najbardziej wymagających
2019-07-17 | 08:00

ADATA Premier Pro High Endurance – karty pamięci dla najbardziej wymagających

W portfolio marki ADATA pojawił się nowy model kart pamięci o podwyższonej wytrzymałości, dedykowany do kamer monitoringu oraz rejestratorów samochodowych. ADATA Premier Pro
Technologie Jak sieć WWW dała początek Internetowi rzeczy
2019-07-11 | 14:00

Jak sieć WWW dała początek Internetowi rzeczy

Jak sieć WWW dała początek Internetowi rzeczy (IoT) [Przemyslaw Mazurkiewicz, EMEA EAST Technical Services Director, Commvault]   Sieć World Wide Web  ma już ponad 30 lat.

Kalendarium

IFA 2019 Berlin

MSPO - Targi Obronne Zbrojeniowe 2019 - Kielce

Medycyna

Zamiast borowania i plomb wystarczą komórki macierzyste. Już wkrótce będzie można wyhodować nowy, zdrowy ząb w zaledwie 9 tygodni

Niemal połowa osób po 35 roku życia nie ma pełnego uzębienia. Większość Polaków ma też problem z próchnicą. Protezy nie zawsze się sprawdzają, są niewygodne, implanty dentystyczne mogą natomiast zawieść i nie mają możliwości „przebudowy”, ponieważ otaczająca kość szczęki zmienia się z wiekiem. Rozwiązaniem może być hodowla zębów z komórek macierzystych. Naukowcom udało się już stworzyć tzw. pąki zębowe, które po wszczepieniu mogłyby rosnąć i wyglądać jak zwykłe zęby. Dzięki wykorzystaniu komórek można będzie też zregenerować zęby dotknięte próchnicą.

XXIX Forum Ekonomiczne - Krynica

Infrastruktura

Cyfryzacja w Polsce przyspiesza. Rząd zapowiada internet światłowodowy dla każdego i jedną rządową platformę z e-usługami w chmurze

Administracja rządowa uruchomi kolejne e-usługi. Według zapowiedzi Ministerstwa Cyfryzacji każde gospodarstwo domowe ma uzyskać możliwość podłączenia internetu światłowodowego. Powstaje także jedna, rządowa platforma ze wszystkimi e-usługami, przeniesionymi do chmury. Jak oceniają eksperci, wzrost ilości i jakości administracyjnych usług dostępnych przez internet zwiększa zaufanie obywateli do Państwa.