Komunikaty PR

Scott Guthrie, Executive Vice-President firmy Microsoft, po raz pierwszy w Polsc

2019-08-24  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Paweł Żurawski
Solpin

ul. Gazowa 27
58-321 Wrocław / Jugowice
pawel.zurawski|solpin.pl| |pawel.zurawski|solpin.pl
48 600 509 073
www.solpin.pl

W dniach 23-25 października 2019 r. w Warszawie odbędzie się szósta edycja konferencji .NET DeveloperDays. W tym roku po raz pierwszy w Polsce wystąpi Scott Guthrie, Executive Vice-President z firmy Microsoft. Prowadzącymi będą Richard Campbell i Carl Franklin, twórcy popularnego podcastu .NET Rocks!

.NET DeveloperDays to wyjątkowe wydarzenie poświęcone tworzeniu aplikacji na platformie .NET. Jest przeznaczone dla architektów, programistów, testerów i kierowników projektów korzystających z .NET w swojej pracy oraz dla tych, którzy chcą poprawić swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Konferencja jest idealną okazją do wymiany doświadczeń i poglądów w międzynarodowym gronie specjalistów.

Tegoroczną edycję otworzy swoim wystąpieniem Scott Guthrie odpowiedzialny w Microsoft za takie produkty, jak .NET Platform, Visual Studio, Microsoft Azure, Windows Server, Microsoft SQL Server, Active Directory czy System Center. To będzie pierwsze w historii wystąpienie Scotta w Polsce i niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć go w naszym kraju.

Szykuje się wiele inspirujących i wartościowych sesji. Noelle LaCharite (Principal Program Manager, Microsoft) poruszy temat sztucznej inteligencji, Carl Franklin (Senior Executive Vice President, App vNext, .NET Rocks!) omówi zagadnienie obsługi błędów, Christophe Nasarre (Staff Software Engineer, Criteo) powie o debugowaniu w środowisku asynchronicznym. Gill Cleeren (Development Technologies Microsoft MVP) przybliży temat czystej architektury i opowie o najnowszej wersji XAMARIN Forms, a Kendra Havens (Program Manager, Microsoft) podejmie temat produktywności w Visual Studio. Wieczorny keynote należeć będzie do Richarda Campbella z .NET Rocks!, który przedstawi historię .NET.

To tylko część zagadnień, które zostaną omówione podczas konferencji. W sumie ponad 30 prelegentów przez 2 dni poprowadzi ponad 40 sesji.

Natomiast w przeddzień głównej konferencji odbędą się całodniowe sesje szkoleniowe. Tu w rolach głównych wystąpią: Elton Stoneman, Gill Cleeren, Noelle LaCharite oraz Christophe Nasarre i Kevin Gosse.

Organizatorem wydarzenia jest firma Data Master, która przez ostatnie 6 lat przygotowała wiele uznanych konferencji w branży IT, jak np. Cloud DeveloperDays czy JOIN! The Database Conference. Gwarantuje to, że .NET DeveloperDays 2019 będzie wydarzeniem o wysokim poziomie merytorycznym.

Udział jest płatny, a rejestracja dostępna na stronie konferencji https://net.developerdays.pl 

Oficjalnym językiem konferencji jest język angielski.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie Jaką etykietę wybrać do oznaczenia skrzynek wielokrotnego użytku? Biuro prasowe
2020-01-23 | 14:00

Jaką etykietę wybrać do oznaczenia skrzynek wielokrotnego użytku?

Etykiety są nośnikiem informacji i wspierają procesy logistyczne, pakowania, kompletacji i magazynowania.  Właśnie dlatego skrzynki plastikowe oznaczone etykietami jako opakowania
Technologie Robotyka mobilna - w jaki sposób wspiera zadania logistyczne w przemyśle ?
2020-01-23 | 14:00

Robotyka mobilna - w jaki sposób wspiera zadania logistyczne w przemyśle ?

Międzynarodowa Federacja Robotyki wykazała, że globalna sprzedaż robotów przemysłowych, w porównaniu z rokiem 2018, wzrosła o 6%. W samej Polsce zaś aż o 40%. Prognozy
Technologie QNAP prezentuje model TS-251D—multimedialny NAS ze złączem PCIe
2020-01-23 | 11:00

QNAP prezentuje model TS-251D—multimedialny NAS ze złączem PCIe

QNAP® Systems, Inc. oficjalnie wprowadził dziś do oferty 2-zatokowy model TS-251D NAS. Wyposażony w dwurdzeniowy procesor Intel J4005 QNAP TS-251D może zostać wykorzystany m.in. do

Więcej ważnych informacji

CES 2020

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Firma

Cyberataki groźniejsze niż zmiany klimatyczne. Już w 2020 roku możemy się spodziewać wojny komputerów wywołanej przez sztuczną inteligencję

Dynamiczny rozwój technologii uczenia maszynowego przyczynił się do ewolucji narzędzi wykorzystywanych przez cyberprzestępców. Ataki ransomware coraz rzadziej kierowane są w stronę przypadkowych użytkowników, a na popularności zyskują systemy inteligentne. Specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa przygotowują się na wdrożenie nowych metod zabezpieczeń, które będą odpowiedzią na rosnące zagrożenie ze strony hakerów wspieranych sztuczną inteligencją.

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Start-upy

Polska firma chce produkować biodegradowalny plastik z fusów po kawie. Z kawowych odpadów już powstaje ekologiczny brykiet do grilla i kominków

W obliczu zmian klimatycznych gospodarka obiegu zamkniętego stanowi jedno z największych wyzwań. Z plastikowych butelek powstają zabawki, produkuje się też buty. Odpady spożywcze mogą służyć jako baza do produkcji tkanin, a ze starych opon można stworzyć wytrzymały asfalt. Do 2030 roku globalna populacja zbliży się do 9 mld ludzi, a już teraz zużywamy więcej zasobów, niż może zapewnić Ziemia. Przyszłość zależy więc od ich ponownego wykorzystania w zrównoważony sposób. Polska firma wykorzystuje fusy po kawie, by stworzyć wydajne brykiety, a w przyszłości technologia posłuży do produkcji  biodegradowalnego plastiku.