Komunikaty PR

Scott Guthrie, Executive Vice-President firmy Microsoft, po raz pierwszy w Polsc

2019-08-24  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Paweł Żurawski
Solpin

ul. Gazowa 27
58-321 Wrocław / Jugowice
pawel.zurawski|solpin.pl| |pawel.zurawski|solpin.pl
48 600 509 073
www.solpin.pl

W dniach 23-25 października 2019 r. w Warszawie odbędzie się szósta edycja konferencji .NET DeveloperDays. W tym roku po raz pierwszy w Polsce wystąpi Scott Guthrie, Executive Vice-President z firmy Microsoft. Prowadzącymi będą Richard Campbell i Carl Franklin, twórcy popularnego podcastu .NET Rocks!

.NET DeveloperDays to wyjątkowe wydarzenie poświęcone tworzeniu aplikacji na platformie .NET. Jest przeznaczone dla architektów, programistów, testerów i kierowników projektów korzystających z .NET w swojej pracy oraz dla tych, którzy chcą poprawić swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Konferencja jest idealną okazją do wymiany doświadczeń i poglądów w międzynarodowym gronie specjalistów.

Tegoroczną edycję otworzy swoim wystąpieniem Scott Guthrie odpowiedzialny w Microsoft za takie produkty, jak .NET Platform, Visual Studio, Microsoft Azure, Windows Server, Microsoft SQL Server, Active Directory czy System Center. To będzie pierwsze w historii wystąpienie Scotta w Polsce i niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć go w naszym kraju.

Szykuje się wiele inspirujących i wartościowych sesji. Noelle LaCharite (Principal Program Manager, Microsoft) poruszy temat sztucznej inteligencji, Carl Franklin (Senior Executive Vice President, App vNext, .NET Rocks!) omówi zagadnienie obsługi błędów, Christophe Nasarre (Staff Software Engineer, Criteo) powie o debugowaniu w środowisku asynchronicznym. Gill Cleeren (Development Technologies Microsoft MVP) przybliży temat czystej architektury i opowie o najnowszej wersji XAMARIN Forms, a Kendra Havens (Program Manager, Microsoft) podejmie temat produktywności w Visual Studio. Wieczorny keynote należeć będzie do Richarda Campbella z .NET Rocks!, który przedstawi historię .NET.

To tylko część zagadnień, które zostaną omówione podczas konferencji. W sumie ponad 30 prelegentów przez 2 dni poprowadzi ponad 40 sesji.

Natomiast w przeddzień głównej konferencji odbędą się całodniowe sesje szkoleniowe. Tu w rolach głównych wystąpią: Elton Stoneman, Gill Cleeren, Noelle LaCharite oraz Christophe Nasarre i Kevin Gosse.

Organizatorem wydarzenia jest firma Data Master, która przez ostatnie 6 lat przygotowała wiele uznanych konferencji w branży IT, jak np. Cloud DeveloperDays czy JOIN! The Database Conference. Gwarantuje to, że .NET DeveloperDays 2019 będzie wydarzeniem o wysokim poziomie merytorycznym.

Udział jest płatny, a rejestracja dostępna na stronie konferencji https://net.developerdays.pl 

Oficjalnym językiem konferencji jest język angielski.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie OKI na targach FestiwalDruku.pl 2019 Biuro prasowe
2019-09-13 | 12:15

OKI na targach FestiwalDruku.pl 2019

Najmniejsza na rynku kolorowa drukarka A3 z serii C800, najnowsza pięciotonerowa cyfrowa drukarka etykiet LED OKI Pro1050 (CMYK + biały), pokaz druku na kopertach z wykorzystaniem innowacyjnej
Technologie ADATA SE800 – zewnętrzny SSD w odpornej obudowie z transferami do 1000 MB/s
2019-09-12 | 14:00

ADATA SE800 – zewnętrzny SSD w odpornej obudowie z transferami do 1000 MB/s

ADATA prezentuje nowy zewnętrzny dysk SSD, model SE800, wyposażony w złącze USB typu C oraz obudowę odporną na wodę, pył i upadki. Nowość jest obecnie najszybszym nośnikiem zewnętrznym
Technologie RTB sponsorem drużyny RTB Warsaw MIMotaurs w międzynarodowych wyścigach dronów
2019-09-11 | 10:00

RTB sponsorem drużyny RTB Warsaw MIMotaurs w międzynarodowych wyścigach dronów

 RTB House, globalna spółka dostarczająca innowacyjne rozwiązania marketingowe dla największych marek z całego świata, sponsoruje polską drużynę programistów

Kalendarium

Targi IFA 2019

Robotyka i SI

Przyszłość kardiochirurgii to roboty wykonujące operacje. Medycyna czeka też na urządzenia ograniczające komplikacje w trakcie i po zabiegach

W ciągu ostatnich lat tylko kilka innowacyjnych urządzeń kardiochirurgicznych trafiło na sale operacyjne. Większość z nich pojawia się na rynku po kilku lub nawet kilkunastu latach ze względu na długi proces certyfikacji, obejmujący m.in. szereg badań klinicznych. Przyszłością kardiochirurgii są zdalne operacje wykonywane przez roboty, jednak do tej pory ich obsługą zajmuje się jedynie kilkunastu lekarzy na całym świecie.

Zdrowie

Coraz większe wsparcie dla innowacji medycznych w Polsce. Ich rozwój przyspieszy także dzięki zaangażowaniu prywatnych firm

Na rozwój medycyny w najbliższych latach największy wpływ będą mieć technologie m.in. z obszaru immunoterapii i leczenia biologicznego, a także nowoczesny sprzęt medyczny – podkreśla minister zdrowia Łukasz Szumowski. Wiele z tych innowacji będzie opartych na danych i ich analizie. Praca nad usprawnianiem i unowocześnianiem systemu ochrony zdrowia wymaga jednak ścisłej współpracy państwowych instytucji, przemysłu i środowiska naukowego.