Komunikaty PR

Pobierz jedną z trzech aplikacji z Huawei AppGallery i odbierz atrakcyjne bonusy

2020-02-13  |  13:30

Huawei przygotował atrakcyjne promocje za pobranie jednej z trzech aplikacji z Huawei AppGallery. Każdy, kto zainstaluje na swoim urządzeniu aplikację Legimi, otrzyma kod na darmowego e-booka i audiobooka. Za pobranie z AppGallery aplikacji Multikino, użytkownik otrzyma 50% zniżki na zestaw kinowy z colą i popcornem, a za ściągnięcie Podcast Go – 30 dni dostępu premium za darmo.

 

Jak skorzystać z oferty?

Aby skorzystać z promocji, wystarczy zalogować się na urządzeniu mobilnym Huawei przy pomocy ID Huawei. Użytkownicy, którzy nie posiadają jeszcze swojego ID Huawei, mogą je założyć wchodząc w ustawienia telefonu lub tabletu.

 

Następnie, każdy, kto wejdzie do sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery i do 30 czerwca ściągnie z AppGallery aplikację Legimi, otrzyma kod na darmowego e-booka i audiobooka. Do wyboru jest 20 tytułów, z czego aż 19 pozycji to pakiet e-book i audiobook, którego wartość wynosi 50 zł. Aby odebrać kod rabatowy należy kliknąć w sekcję „Prezenty”, która znajduje się na karcie aplikacji, tam sprawdzić swój kod, a potem wpisać go na stronie www.legimi.pl/huawei. Następnie należy wybrać jeden z tytułów objętych promocją i zalogować się lub zarejestrować w Legimi – pobrany e-book i audiobook pojawi się na koncie w momencie ponownego zalogowania do Legimi już z poziomu ściągniętej aplikacji.

 

Wśród tytułów objętych promocją znalazł się „Sezon burz” Andrzeja Sapkowskiego (w tym przypadku promocją objęty jest wyłącznie e-book) czy „Prowadź swój pług przez kości umarłych” Olgi Tokarczuk. Promocja potrwa do 30 czerwca lub do wyczerpania kodów.

 

Użytkownicy, którzy ściągną z Huawei AppGallery aplikację Multikino, otrzymają kod zniżkowy upoważniający do zakupu zestawu Oscar (cola + popcorn) 50% taniej. Aby odebrać swój zestaw, wystarczy odebrać kod wchodząc w sekcję „Prezenty” na karcie produktu w AppGallery, a następnie pokazać ten kod przy kasie, przy zakupie zestawu. Promocja trwa do 29 lutego – do tego dnia można również wykorzystać kod na zakup promocyjnego zestawu.

 

Osoby, które pobiorą z Huawei AppGallery aplikację Podcast Go, otrzymają 30-dniowy darmowy dostęp do wersji premium aplikacji. Wersja premium aktywuje się automatycznie po otwarciu aplikacji, nie jest wymagany kod aktywacyjny. Jedynym warunkiem udziału w promocji jest posiadanie urządzenia Huawei i pobranie aplikacji Podcast Go z Huawei AppGallery. Oferta jest ważna do 31 marca.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie Ładowarki Webasto Live kompatybilne z Systemami Zarządzania Energią (EMS) Biuro prasowe
2020-02-14 | 16:00

Ładowarki Webasto Live kompatybilne z Systemami Zarządzania Energią (EMS)

Dostawca systemów i rozwiązań dla motoryzacji zaprezentował na wystawie E-world koncepcję zarządzania dostaw energii do inteligentnych ładowarek samochodów
Technologie OKI Europe wprowadza inteligentne urządzenie wielofunkcyjne MC883
2020-02-12 | 15:30

OKI Europe wprowadza inteligentne urządzenie wielofunkcyjne MC883

Firma OKI Europe wprowadziła na rynek nowe, uniwersalne i łatwe w obsłudze inteligentne kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3 MC883 o niesamowitej wydajności kopiowania i druku w kolorze, z
Technologie M.Zuiko Digital ED 12-45 mm F4.0 PRO - nowy obiektyw Olympusa
2020-02-12 | 13:00

M.Zuiko Digital ED 12-45 mm F4.0 PRO - nowy obiektyw Olympusa

Średnica - 63,4 mm, długość - 70 mm i waga - ok 254 gram to cechy najmniejszego i najlżejszego na świecie standardowego obiektywu zoom ze stałą wartością przysłony1. M.Zuiko Digital ED

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

CES 2020

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Firma

Czeka nas druga rewolucja w elektromobilności. Wodór ma być przyszłością transportu, a Polska jest jednym z liderów tego rynku w Europie

Popularyzacja ogniw wodorowych będzie symbolem drugiej rewolucji w elektromobilności – twierdzą eksperci rynku. W pierwszej kolejności wodór posłuży do zasilania ciężarówek i autobusów, ale już dziś testowane są też auta osobowe o takim zasilaniu. Polska jest jednym z głównych graczy na tym rynku w Europie, a w ciągu kilku najbliższych lat rynek ogniw wodorowych zanotuje spektakularny, ponad 60-krotny wzrost.

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Medycyna

Polacy opracowali nowoczesną technologię namnażania komórek odpowiedzialnych za młody wygląd. Nowe rozwiązanie trafi na rynek jeszcze w 2020 roku

Przybywa rozwiązań, które mają wygładzić, odmłodzić i poprawić koloryt skóry. Coraz więcej kobiet decyduje się na zabiegi medycyny estetycznej. Polacy opracowali bezpieczną i naturalną metodę, której efekty mogą utrzymywać się około siedmiu lat. Dzięki pobranym od pacjenta fibroblastom, czyli komórkom odpowiedzialnym za młody wygląd, naukowcy stworzyli preparaty ze 100120 mln fibroblastów na milimetr. Produkt, który zrewolucjonizuje medycynę estetyczną, może trafić na rynek w drugiej połowie 2020 roku.