Komunikaty PR

Panasonic wprowadza usługę Toughbook-As-A-Service

2018-12-06  |  13:00
Biuro prasowe

Panasonic ogłosił nową usługę TOUGHBOOK-as-a-Service (TaaS), czyli abonament miesięczny na urządzenia TOUGHBOOK. Jest to rodzaj subskrypcji, która pozwoli firmom korzystać ze wzmocnionych notebooków i tabletów Panasonic bez ponoszenia wysokich kosztów początkowych. Abonament obejmie też usługi dodatkowe, takie jak akcesoria, oprogramowanie czy aktualizacje.

TaaS jest formą subskrypcji obsługiwanej przez europejskiego dostawcę usług cyfrowych, Econocom. Pozwala firmom płacić za urządzenia TOUGHBOOK co miesiąc przez trzy lata. Co ważne, subskrybenci TaaS płacą tyle samo co przy zakupie gotówkowym, mimo że płatności są rozłożone na dłuższy okres. Jednocześnie firmy nie ponoszą dużych kosztów początkowych i mogą korzystać z rozwiązania opartego na OPEX, a nie CAPEX.

Usługa TaaS obejmuje dostęp do urządzeń Panasonic TOUGHBOOK, dostawę, 3-letnią gwarancję, pomoc techniczną i usługi poeksploatacyjne, takie jak odbiór sprzętu, recykling i czyszczenie danych. Oprócz samych urządzeń klienci w ramach miesięcznej opłaty z oprocentowaniem 0% mogą wybrać dodatkowe akcesoria i usługi, w tym uchwyty do zamocowania w pojeździe i stacje dokujące, specjalistyczne aplikacje oraz gwarancje.

Subskrypcja TaaS jest indywidualnie dostosowywana do użytkownika pod względem: okresu obowiązywania umowy, zawartości pakietu, częstotliwości opłat czy też czasu aktywności usługi. Można skorzystać też z opcji zarządzania urządzeniami mobilnymi czy analizy danych, a także z programu wymiany urządzeń, który umożliwia korzystanie z najnowszych modeli i regularną modernizację technologii. 

- Wytrzymałe urządzenia mobilne Panasonic poprawiają wydajność i komfort pracy praktycznie w każdej branży, od handlu i hotelarstwa, poprzez produkcję i logistykę, aż po opiekę zdrowotną i służby ratunkowe. Teraz dzięki usłudze TaaS również mniejsze organizacje będą mogły korzystać z wiodących na rynku rozwiązań Panasonic, wybierając usługi dopasowane do swoich potrzeb i bez ponoszenia wysokich kosztów początkowych – mówi Kevin Jones, Managing Director w Panasonic Mobile Solution Business.

- Wytrzymałe rozwiązania Panasonic są niezwykle popularne wśród pracowników mobilnych oraz pracodawców. Oferując usługę TaaS Panasonic, jesteśmy w stanie udostępnić urządzenia TOUGHBOOK większej liczbie firm w przystępnej cenie. Nasz model subskrypcji zapewnia przedsiębiorcom sprzęt bez wysokich nakładów inwestycyjnych. Jednocześnie umożliwia aktualizację i odświeżanie zasobów IT firmy w zależności od potrzeb – mówi Chris Labrey, Managing Director w Econocom UK i IRL.

Usługa Panasonic TaaS jest już dostępna w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Do końca 2018 roku zostanie wprowadzona w całej Europie. Więcej informacji na temat TaaS można znaleźć na stronie: https://business.panasonic.pl/produkty-komputerowe/nowoczesna-technologia-teraz-na-ka-d-kiesze.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie Mastercard i eService testują nową technologię przyjmowania płatności Biuro prasowe
2018-12-13 | 17:54

Mastercard i eService testują nową technologię przyjmowania płatności

Mastercard i eService ogłosiły pilotażowe wdrożenie rozwiązania LitePOS, które sprawia, że smartfon może pełnić funkcje zastrzeżone dotąd wyłącznie dla terminali płatniczych.
Technologie Sztuczna inteligencja: przełom w przemyśle hotelarskim
2018-12-13 | 11:50

Sztuczna inteligencja: przełom w przemyśle hotelarskim

Zrealizowany przez międzynarodową firmę audytorsko-doradczą  Mazars raport podkreśla (1) ogromny potencjał zastosowań sztucznej inteligencji na całym świecie, który
Technologie Pamięć masowa Huawei FusionStorage wspiera migrację przedsiębiorstw do chmury
2018-12-13 | 10:30

Pamięć masowa Huawei FusionStorage wspiera migrację przedsiębiorstw do chmury

[Warszawa, 12 grudnia 2018 r.] Podczas odbywającego się w Szanghaju HUAWEI CONNECT 2018 Huawei zaprezentował najnowszą aktualizację dla pamięci masowej w chmurze nowej generacji –

Firma

Nowe technologie usprawniają przeprowadzanie badań rynkowych. Przyszłością branży rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji i analizie emocji

Metody przeprowadzania badań rynkowych stają się coraz bardziej innowacyjne. Nawet te tradycyjne, polegające na fizycznym zbieraniu informacji z rynku, mogą być znacznie przyspieszone dzięki platformom online. Tymczasem analizą reakcji i emocji konsumentów oraz ich wzorców zachowań zajmują się coraz częściej algorytmy uczenia maszynowego. Taka forma analityki rynkowej – zdaniem specjalistów – osiągnie w najbliższych latach bardzo dynamiczny wzrost.

Medycyna

Nanoroboty zaaplikują lek bezpośrednio do chorej tkanki i wyleczą raka. Przeszkodą w ich wdrożeniu może być jednak wysoki koszt operacji z ich udziałem

Nanotechnologia może zrewolucjonizować rynek medyczny i systemy ochrony zdrowia. Szczególnie duże nadzieje wiązane są z pracami nad nanorobotami, które zdolne byłyby aplikować substancje lecznicze bezpośrednio do chorej tkanki i skutecznie walczyć np. z nowotworami. Problemem we wdrożeniu tego typu technologii może być jednak początkowo bardzo wysoki koszt związany z ich użyciem w procedurach medycznych. Inżynierowie i naukowcy coraz częściej wybierają materiały już dostępne, by innowacje medyczny mogły się pojawić na rynku jak najszybciej.

Technologie

Wraz z rozwojem sztucznej inteligencji rodzi się nowa gospodarka. Automatyzacja zmieni rynek pracy, zlikwiduje część zawodów i przyczyni się do powstania nowych

W chwili obecnej powstają pierwsze zalążki nowej gospodarki opartej na sztucznej inteligencji, automatyce oraz robotyce. Zautomatyzowane maszyny powoli wkraczają na rynek pracy, zmieniając jego oblicze. Roboty mogą zastąpić człowieka przy wykonywaniu najprostszych prac związanych z magazynowaniem czy transportem. Z drugiej strony popularyzacja rozwiązań automatycznych przyczynia się do ewolucji współczesnych zawodów i profesjonalizacji personelu.