Komunikaty PR

Panasonic wprowadza usługę Toughbook-As-A-Service

2018-12-06  |  13:00
Biuro prasowe

Panasonic ogłosił nową usługę TOUGHBOOK-as-a-Service (TaaS), czyli abonament miesięczny na urządzenia TOUGHBOOK. Jest to rodzaj subskrypcji, która pozwoli firmom korzystać ze wzmocnionych notebooków i tabletów Panasonic bez ponoszenia wysokich kosztów początkowych. Abonament obejmie też usługi dodatkowe, takie jak akcesoria, oprogramowanie czy aktualizacje.

TaaS jest formą subskrypcji obsługiwanej przez europejskiego dostawcę usług cyfrowych, Econocom. Pozwala firmom płacić za urządzenia TOUGHBOOK co miesiąc przez trzy lata. Co ważne, subskrybenci TaaS płacą tyle samo co przy zakupie gotówkowym, mimo że płatności są rozłożone na dłuższy okres. Jednocześnie firmy nie ponoszą dużych kosztów początkowych i mogą korzystać z rozwiązania opartego na OPEX, a nie CAPEX.

Usługa TaaS obejmuje dostęp do urządzeń Panasonic TOUGHBOOK, dostawę, 3-letnią gwarancję, pomoc techniczną i usługi poeksploatacyjne, takie jak odbiór sprzętu, recykling i czyszczenie danych. Oprócz samych urządzeń klienci w ramach miesięcznej opłaty z oprocentowaniem 0% mogą wybrać dodatkowe akcesoria i usługi, w tym uchwyty do zamocowania w pojeździe i stacje dokujące, specjalistyczne aplikacje oraz gwarancje.

Subskrypcja TaaS jest indywidualnie dostosowywana do użytkownika pod względem: okresu obowiązywania umowy, zawartości pakietu, częstotliwości opłat czy też czasu aktywności usługi. Można skorzystać też z opcji zarządzania urządzeniami mobilnymi czy analizy danych, a także z programu wymiany urządzeń, który umożliwia korzystanie z najnowszych modeli i regularną modernizację technologii. 

- Wytrzymałe urządzenia mobilne Panasonic poprawiają wydajność i komfort pracy praktycznie w każdej branży, od handlu i hotelarstwa, poprzez produkcję i logistykę, aż po opiekę zdrowotną i służby ratunkowe. Teraz dzięki usłudze TaaS również mniejsze organizacje będą mogły korzystać z wiodących na rynku rozwiązań Panasonic, wybierając usługi dopasowane do swoich potrzeb i bez ponoszenia wysokich kosztów początkowych – mówi Kevin Jones, Managing Director w Panasonic Mobile Solution Business.

- Wytrzymałe rozwiązania Panasonic są niezwykle popularne wśród pracowników mobilnych oraz pracodawców. Oferując usługę TaaS Panasonic, jesteśmy w stanie udostępnić urządzenia TOUGHBOOK większej liczbie firm w przystępnej cenie. Nasz model subskrypcji zapewnia przedsiębiorcom sprzęt bez wysokich nakładów inwestycyjnych. Jednocześnie umożliwia aktualizację i odświeżanie zasobów IT firmy w zależności od potrzeb – mówi Chris Labrey, Managing Director w Econocom UK i IRL.

Usługa Panasonic TaaS jest już dostępna w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Do końca 2018 roku zostanie wprowadzona w całej Europie. Więcej informacji na temat TaaS można znaleźć na stronie: https://business.panasonic.pl/produkty-komputerowe/nowoczesna-technologia-teraz-na-ka-d-kiesze.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie SISSDEN - system wczesnego ostrzegania w internecie działa w ponad 100 krajach. Biuro prasowe
2019-04-24 | 09:05

SISSDEN - system wczesnego ostrzegania w internecie działa w ponad 100 krajach.

Prawie 250 sensorów w ponad 100 krajach na całym świecie – ponad dwukrotnie więcej niż zakładano – działa w ramach sieci pozyskiwania i wymiany informacji o
Technologie Kierowcy Mio uzyskują dostęp do najnowszej technologii firmy Inzura Tech.
2019-04-23 | 14:45

Kierowcy Mio uzyskują dostęp do najnowszej technologii firmy Inzura Tech.

Brytyjska firma Inzura Tech została partnerem MiTAC Digital Technology Corporation. Firma będzie dostarczać globalnemu gigantowi z branży ubezpieczeń komunikacyjnych rozwiązania z zakresu
Technologie Czemu branża eCommerce powinna zwrócić uwagę na zarządzanie ruchem sieciowym
2019-04-18 | 13:19

Czemu branża eCommerce powinna zwrócić uwagę na zarządzanie ruchem sieciowym

Większość polskich firm całkowicie zaniedbuje kwestię zarządzania ruchem sieciowym lub zajmuje się nim samodzielnie w minimalnym zakresie. Tymczasem, jak pokazują doświadczenia rynku

Kalendarium

Handel

Obozy dla uchodźców naszpikowane nowymi technologiami. Blockchain i systemy biometryczne wyeliminują problem z wyłudzeniami przez nich pieniędzy

Nowe technologie, jak blockchain czy biometria, są wykorzystywane nie tylko w najbardziej rozwiniętych krajach. Mogą też pomóc uchodźcom. Dzięki specjalnym skanerom, po zeskanowaniu tęczówki oka, system automatycznie łączy się z bazą i po potwierdzeniu tożsamości pieniądze są pobierane z konta klienta – bez karty płatniczej, czy bonów. System EyePay jest już używany w kilku obozach dla uchodźców i przetwarza transakcje, pomagając blisko 200 tys. uchodźców. Jednocześnie eliminuje też przypadki wyłudzenia pieniędzy.

Kosmos

Pierwsze zdjęcie czarnej dziury potwierdza teorie Einsteina. Planowane są już publikacje kolejnych fotografii

Niedawno opublikowane zdjęcie czarnej dziury może się okazać przełomowym dla ludzkości, gdyż potwierdza dotychczasowe teorie, m.in. Einsteina. To jednak pierwszy krok, a naukowcy już planują publikację kolejnych zdjęć supermasywanych czarnych dziur, w tym tej znajdującej się w centrum naszej galaktyki. Choć powszechnie mówi się, że sfotografowano czarną dziurę, ekspert Centrum Nauki Kopernika w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Innowacje wyjaśnia, że na zdjęciu widać tak naprawdę cień czarnej dziury. Tłumaczy także, dlaczego zdjęcie jest „rozmazane”.

MWC19

Firma

Służbowe smartfony coraz częściej na celowniku cyberprzestępców. Ich atakom potrafi zapobiec nowa aplikacja mobilna

Ataki hakerskie na smartfony stanowią jedną czwartą wszystkich cyberataków. Dzięki przejęciu kontroli nad służbowym smartfonem pracownika hakerzy mogą uzyskać dostęp do cennych i poufnych danych korporacyjnych. Eksperci apelują o zabezpieczanie smartfonów przed atakami i rozsądne korzystanie z tych urządzeń. Powstała już aplikacja mobilna, która potrafi przewidzieć zagrożenie, jeszcze zanim cyberprzestępca uzyska dostęp do smartfona.