Komunikaty PR

Pay Express - #TOTALNIEnajszybsi w płatnościach

2019-01-28  |  10:00
Biuro prasowe

TOTALbet reklamuje się jako innowacyjny bukmacher i promocja Pay Express to potwierdza. Standardem w Polsce są wypłaty realizowane przelewem tradycyjnym, co zazwyczaj zajmuje 1-2 dni robocze. TOTALbet sięgnął po nowoczesne rozwiązanie: wypłatę można zrealizować przez Przelewy24, co oznacza, że wygrana znajdzie się na koncie bankowym w 8 minut po zleceniu! Usługa obejmuje ponad 30 banków, co pokrywa około 99% rynku.


- Ekspresowa wypłata to kolejna usługa, którą wprowadziliśmy z myślą o wygodzie Klientów. Wcześniej wdrożyliśmy szybką rejestrację, czy w pełni funkcjonalny cashout. Cieszę się, że udało nam się uzyskać średni czas wypłaty 8 minut, co jest obecnie najlepszym wynikiem w Polsce – mówi dyrektor marketingu TOTALbet Adrian Furmańczyk.


W TOTALbet funkcjonują też błyskawiczne wpłaty, ale one są standardem na rynku. Natomiast ekspresowe wypłaty stosują tylko trzy firmy. Usługa ma swoje ograniczenia, zależne od pracy banków. Na przykład niektóre banki nie zaksięgują ekspresowej wypłaty w weekendy. 


- Jako innowacyjny bukmacher nie zamierzamy spoczywać na laurach. Wkrótce wprowadzimy kolejne nowoczesne udogodnienia dla naszych Klientów – zapewnia dyrektor Furmańczyk. 


***

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie. Ambasadorem marki jest Andrzej Twarowski, komentator nc+ i jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w kraju.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport BMC prezentuje nowe rowery elektryczne z aluminiowymi ramami Biuro prasowe
2019-02-25 | 21:06

BMC prezentuje nowe rowery elektryczne z aluminiowymi ramami

Szwajcarska marka BMC rozszerzyła swoją ofertę elektrycznych rowerów górskich o kolejne modele – BMC Speedfox AMP FOUR oraz BMC Speedfox AMP FIVE. Rowery wyróżniają
Sport Dziennikarze odwiedzili enel-sport
2019-01-16 | 01:00

Dziennikarze odwiedzili enel-sport

 Klinika ortopedii  i rehabilitacji zorganizowała dla nich spotkanie, podczas którego mogli przejść specjalistyczne badania i poddać się próbie
Sport BMC Timemachine Road – nowe rowery szosowe aero
2018-12-22 | 19:11

BMC Timemachine Road – nowe rowery szosowe aero

BMC Switzerland wprowadza do swojej oferty nowe rowery aero – BMC Timemachine Road. Jak wskazuje producent, te modele szosowe wyróżniają się znakomitą wydajnością oraz

Kalendarium

Kosmos

Nanosatelity pozwolą przetestować innowacyjne panele słoneczne w kosmosie. W planach jest też budowa konstelacji nanosatelitarnej do monitorowania poziomu zanieczyszczeń

Rośnie liczba polskich projektów realizowanych z wykorzystaniem nanosatelitów. Pierwsze jednostki pozwolą przeprowadzić obserwacje powierzchni Ziemi i przetestować nowatorskie systemy zasilania pojazdów kosmicznych. Za kilka lat powstanie pierwsza polska konstelacja nanosatelitarna. Dzięki budżetowej i stosunkowo nieskomplikowanej konstrukcji po miniaturowe satelity sięgają duże firmy, urzędy czy uniwersyteckie zespoły naukowe.

Handel

Geoblockchain z nieograniczoną liczbą zastosowań. Może być wykorzystywany do śledzenia drogi produktów czy zawierania umów na odległość

Największe firmy na świecie inwestują w geoblockchain. Ze względu na zdolność do natychmiastowego rejestrowania transakcji oraz do pomocy w weryfikacji autentyczności produktu technologię stosują obecnie przede wszystkim firmy związane z handlem i e-commerce. Francuski supermarket Carrefour śledzi już kilkadziesiąt produktów w całym łańcuchu dostaw. Walmart wykorzystuje technologię blockchain do śledzenia przesyłek od swoich dostawców. Zdaniem ekspertów to jednak dopiero początek możliwości tej technologii. 

MWC19

Telekomunikacja

Wdrożenie 5G będzie wymagać dużej dbałości o cyberbezpieczeństwo. Operatorzy muszą wypracować odpowiednie standardy

Wielkimi krokami zbliża się wdrożenie sieci 5G, która ma zapoczątkować nową rewolucję technologiczną i stworzyć możliwości ultraszybkiej komunikacji. Eksperci podkreślają jednak, że fundamentalną kwestią w kontekście 5G jest cyberbezpieczeństwo i na każdym etapie wdrażania nowej technologii operatorzy muszą zadbać o najwyższe standardy. Bardzo ważne jest też budowanie świadomości użytkowników końcowych oraz efektywna współpraca firm technologicznych z administracją publiczną. – W przypadku 5G trzeba najpierw wypracować standardy, a dopiero potem wdrażać całą sieć – podkreśla Ryszard Hordyński z Huawei Polska.