Komunikaty PR

Osiedle przy Arkadii – 284 mieszkania czwartego etapu już w sprzedaży!

2017-04-24  |  13:00
Biuro prasowe
Do pobrania jpg ( 0.43 MB )

Dantex wprowadził do swojej oferty sprzedaży lokale realizowane w ramach nowego etapu Osiedla przy Arkadii. W czwartej fazie nowoczesnego projektu, usytuowanego w doskonale skomunikowanym rejonie Warszawy – na pograniczu Woli, Centrum i Żoliborza, powstaną 284 funkcjonalne mieszkania o metrażach od 25 do 105 m kw. Rozpoczęcie budowy tego etapu inwestycji deweloper zaplanował na III kw. 2017 r. 

Osiedle przy Arkadii cechuje wysoki standard wykończenia i dbałość o każdy detal. Architektura budynków z elewacją wykończoną płytką klinkierową nawiązuje do zabudowy słynnej Fabryki Koronek i stanowi kontynuację koncepcji architektonicznej sąsiadującej inwestycji Dantex – Burakowska16. W czwartym, wprowadzonym właśnie do sprzedaży, etapie projektu powstanie dwunastokondygnacyjny budynek (Budynek D), w którym znajdą się zarówno funkcjonalne kawalerki, jak i przestronne apartamenty. Wszystkie lokale wyposażono w eleganckie, drewniane i panoramiczne okna, a także w zależności od kondygnacji – balkony, loggie, tarasy lub ogródki. Dodatkowo, w garażu podziemnym przewidziano parking, komórki lokatorskie i rowerownie. Dla komfortu i bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców na parterze budynku będzie znajdowała się recepcja, a cały kompleks wyposażony zostanie w system ochrony 24/7.

Realizując nasze projekty przykładamy szczególną wagę nie tylko do jakości wykończenia, ale również do wyjątkowości ich koncepcji architektonicznych. Zależy nam, aby spełniały oczekiwania Klientów, były wygodne, przestronne oraz komponowały się otaczającą tkanką miejską. Dbamy zarówno o funkcjonalne planowanie powierzchni poszczególnych mieszkań, jak i aranżowanie atrakcyjnych przestrzeni wspólnych, tak aby spełniały one wysokie standardy i zapewniały komfort przyszłym mieszkańcom. Zastosowanie tych zasad przy projektowaniu Osiedla przy Arkadii wraz z doskonałą lokalizacją inwestycji sprawiły, że Klienci widzą w tym kompleksie swój potencjalny dom. Jak pokazują dotychczasowe wyniki sprzedaży i bardzo duże zainteresowanie pierwszymi trzema etapami, jest to również osiedle chętnie wybierane pod kątem lokowania kapitału i zakupu mieszkań pod wynajem – powiedział Przemysław Sacha, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu spółki Dantex.

Cena m kw. mieszkania w czwartym etapie Osiedla przy Arkadii rozpoczyna się od 8 800 zł brutto. Wśród 284 mieszkań zaplanowanych w tej fazie projektu Klienci znajdą lokale o bardzo zróżnicowanych metrażach i rozkładach – poczynając od funkcjonalnych kawalerek, a kończąc na przestronnych 5-pokojowych apartamentach.

Osiedle przy Arkadii stanowi doskonały wybór dla osób aktywnych, ceniących oszczędność czasu i miejski styl życia. Sąsiedztwo Centrum Handlowego Arkadia i Domu Mody KLIF, bliskość biznesowego centrum stolicy, placówek oświatowych i terenów rekreacyjnych oraz dogodny dostęp do różnorodnej infrastruktury komunikacyjnej sprawiają, że inwestycja cieszy się dużą popularnością wśród osób poszukujących mieszkania. W pierwszym etapie Osiedla przy Arkadii wszystkie mieszkania zostały już sprzedane, z kolei w drugiej i trzeciej fazie odpowiednio 95 i 88 proc. lokali znalazło swoich nabywców. 

Docelowo, we wszystkich etapach inwestycji powstanie 1000 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, a zakończenie realizacji całego projektu zaplanowano na II kw. 2019 r. Za stworzenie koncepcji architektonicznej osiedla odpowiada firma DAP Projekt, a generalnym wykonawcą jest Dantex.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Leśne Tarasy w podpoznańskim Zalasewie Biuro prasowe
2021-03-03 | 15:00

Leśne Tarasy w podpoznańskim Zalasewie

Trwa budowa kolejnego projektu mieszkaniowego dewelopera Fludra Development - Leśne Tarasy. W podpoznańskim Zalasewie powstaje nowoczesny budynek wielorodzinny z atrakcyjną fasadą, tarasami
Dom Innowacyjne membrany dachowe – zaoszczędź czas i pieniądze
2021-03-03 | 07:00

Innowacyjne membrany dachowe – zaoszczędź czas i pieniądze

Wydajne materiały przy budowie domu to nie tylko mniejsze koszty. Minimalizując odpady i wybierając bezpieczne produkty, dbamy o środowisko. Będąc na etapie kładzenia dachu, warto
Dom II etap projektu Nadolnik zyskuje na popularności
2021-03-02 | 15:30

II etap projektu Nadolnik zyskuje na popularności

Inwestycja Nadolnik Compact Apartments cieszy się dużym zainteresowaniem. Do zakończenia prac pozostało blisko półtora roku, a już ponad 50 smart apartamentów znalazło swoich

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Energetyka

Udział węgla w polskiej energetyce spadł do rekordowo niskich poziomów. Odejście od niego wymaga jednak budowy niskoemisyjnego miksu energetycznego

Choć Unia Europejska przeznaczyła 2 mld euro na pomoc Polsce w dekarbonizacji, to jesteśmy jedynym krajem w Europie, który obecnie zużywa do ogrzewania więcej węgla niż jeszcze w 1990 roku. W wyniku pandemii koronawirusa globalne zapotrzebowanie na energię w całym 2020 roku spadło o kilka procent, jednak wraz z upływem czasu będzie ono znacznie większe. Przyszłością są niskoemisyjne źródła energii – fotowoltaika, farmy wiatrowe i energetyka jądrowa. – Potrzebna jest nie tylko szybka przemiana energetyki w stronę pozyskiwania ze źródeł nieemisyjnych, ale i magazynowanie energii – przekonuje prof. dr hab. Szymon Malinowski, dyrektor Instytutu Geofizyki na Uniwersytecie Warszawskim.

Biotechnologia

Sztuczna inteligencja pozwala szybko opracowywać nowe linie leczenia chorób. Przyszłością medycyny mogą być też biokomputery

Wykorzystanie algorytmów uczenia maszynowego umożliwia wprowadzenie badań nad DNA na nieosiągalny dotychczas poziom. Dzięki rozwiązaniom bioinformatycznym można było w mniej niż dwa dni wytypować potencjalne leki na koronawirusa, a także zwiększyć wiedzę o wirusach zasiedlających ludzkie jelita. Naukowcy testują już nawet komputery bazujące na przesyłaniu informacji z wykorzystaniem ludzkich komórek. Światowy rynek bioinformatyki do 2027 roku zwiększy swoją wartość prawie trzykrotnie.