Komunikaty PR

Wyróżnienia dla rozwiązań Quest

2018-12-14  |  12:00

Produkty firmy Quest do ochrony danych oraz do zarządzania punktami końcowymi UEM (Unified Endpoint Management) zostały pod koniec 2018 r. wyróżnione w branżowych konkursach i zestawieniach: Golden Bridge AwardsInfoSecurity Products Guide Awards American Business Awards. Ponadto program partnerski Managed Service Provider (MSP) realizowany przez Quest otrzymał wyróżnienie Best Backup Continuity Offering w konkursie Channelnomics MSP Awards

Firma Quest w swojej działalności skupia się na projektowaniu innowacyjnych rozwiązań, które dostosowywane są do zmieniających się potrzeb klientów, zapewniając zasoby i narzędzia niezbędne do ochrony i rozwoju organizacji. Produkty te są od lat doceniane zarówno przez ekspertów branży IT, jak i samych użytkowników. 

W konkursach podsumowujących 2018 r. rozwiązania Quest do ochrony danych oraz ujednoliconego zarządzania punktami końcowymi otrzymały łącznie 5 nagród:

 • 2018 Golden Bridge Awardsdoroczny konkurs, w którym wyróżnia się najlepsze firmy, produkty i usługi z całego świata.
  Quest Foglight for Virtualization - Złoty Zwycięzca w kategorii Best Virtualization Innovation
  Rozwiązanie Foglight for Virtualization przeznaczone jest do kompleksowego zarządzania środowiskiem wirtualnym. Zapewnia monitorowanie wydajności w czasie rzeczywistym, zarządzanie dostępnością, planowanie zajętości i generowanie szczegółowych raportów.
  Quest KACE SMA - Brązowy Zwycięzca w kategorii Best Endpoint Security Solution Innovation
  KACE SMA 
  to urządzenia do kompleksowego zarządzania systemami na różnych platformach. Rozwiązanie pomaga organizacjom proaktywnie zabezpieczać urządzenia podłączone do sieci oraz wydajnie zarządzać, obsługiwać i serwisować systemy użytkowników końcowych.
  Quest Rapid Recovery - Brązowy Zwycięzca w kategorii Best Backup and Recovery Innovation
  Narzędzie Rapid Recovery automatyzuje i upraszcza proces tworzenia kopii zapasowych oraz przywracania danych. 
 • 2018 InfoSecurity Products Guide Awardsnagrody wyróżniają osiągnięcia oraz wkład organizacji, produktów i osób na całym świecie w każdej dziedzinie bezpieczeństwa.
  Quest KACE SMA - Srebrny Zwycięzca w kategorii Best Endpoint Security
 • 2018 American Business Awardsprogram nagród biznesowych w USA, który docenia osiągnięcia organizacji w wielu branżach.
  Quest Rapid Recovery - Brązowy Zwycięzca w kategorii Best Cloud Storage Backup Solution
   
 • 2018 Channelnomics MSP Awardsnagrody przyznawane w USA dla najlepszych dostawców MSP (Managed Service Providers) i MSSP (Managed Security Service Providers) oraz vendorów, którzy wyróżniają się na rynku MSP. 
  Quest Managed Service Provider Program – Zwycięzca w kategorii Best Backup/Continuity Offering


Produkty Quest do ochrony danych i zarządzania punktami końcowymi pomagają organizacjom łatwo i efektywnie zarządzać, zabezpieczać i obsługiwać praktycznie wszystkie urządzenia podłączone do sieci, a także chronić aplikacje i dane bez wpływu na działalność biznesową. Otrzymane nagrody są potwierdzeniem wartości, jaką rozwiązania Quest oferują organizacjom na całym świecie, pomagając klientom sprostać najtrudniejszym wyzwaniom w zakresie ochrony danych i zarządzania punktami końcowymi.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Oprogramowanie Asustor: co nowego wnosi aktualizacja ADM 3.3? Biuro prasowe
2019-06-06 | 01:00

Asustor: co nowego wnosi aktualizacja ADM 3.3?

Najnowsza aktualizacja dla urządzeń NAS od ASUSTOR wprowadza funkcję o nazwie Snapshot Center, jak również wsparcie dla systemu plików Btrfs. Łatwe tworzenie i przywracanie
Oprogramowanie MyKronoz App - aplikacja dla pełnych możliwości nowych smartwatchy
2019-05-08 | 01:00

MyKronoz App - aplikacja dla pełnych możliwości nowych smartwatchy

MyKronoz wprowadza nową aplikację i zapowiada pojawienie się nowego systemu operacyjnego dla smartwatchy ZeTime.  Szwajcarski producent z pewnością nie narzeka na brak pracy w 2019
Oprogramowanie BRAK ZDJĘCIA
2019-04-01 | 11:00

Backup i odtwarzanie Active Directory

Firma Quest Software udostępniła nowe rozwiązanie - Quest Recovery Manager for Active Directory (RMAD) Disaster Recovery Edition. Narzędzie daje organizacjom możliwość tworzenia kopii zapasowych oraz szybkiego odzyskiwania i

Infrastruktura

Autonomiczne taksówki powietrzne zrewolucjonizują transport. Pierwsze komercyjne loty już w 2023 roku

Podróż z przedmieścia Melbourne na lotnisko może w godzinach szczytu trwać nie godzinę, a 10 minut. Niebawem ruszą testy autonomicznych taksówek Ubera. W 2023 roku firma chce uruchomić pierwsze komercyjne kursy. W rozwój autonomicznego transportu powietrznego wkład mogą mieć również Polacy, którzy opracowali układ pozwalający zwiększyć czas pracy autonomicznych dronów na jednym ładowaniu z 45 minut do co najmniej 4 godzin.

Infrastruktura

Autonomiczne taksówki powietrzne zrewolucjonizują transport. Pierwsze komercyjne loty już w 2023 roku

Podróż z przedmieścia Melbourne na lotnisko może w godzinach szczytu trwać nie godzinę, a 10 minut. Niebawem ruszą testy autonomicznych taksówek Ubera. W 2023 roku firma chce uruchomić pierwsze komercyjne kursy. W rozwój autonomicznego transportu powietrznego wkład mogą mieć również Polacy, którzy opracowali układ pozwalający zwiększyć czas pracy autonomicznych dronów na jednym ładowaniu z 45 minut do co najmniej 4 godzin.

 

Edukacja

200 tys. specjalistów pilnie poszukiwanych w dziedzinie sztucznej inteligencji. Bez nich nie uda się rozwój cyfrowej gospodarki w Polsce

Ministerstwo Cyfryzacji prognozuje, że do 2025 roku w Polsce będzie potrzebnych ok. 200 tys. specjalistów aktywnie pracujących przy budowie i wdrożeniach sztucznej inteligencji. Wykwalifikowane kadry to jedno z głównych wyzwań dla cyfrowej gospodarki. Odpowiada na nie Szkoła Doktorska TIB PAN NASK, która będzie kształcić w obszarze cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji i nowych technologii oraz inżynierii biomedycznej. Szkoła ma przygotowywać do samodzielnego prowadzenia badań naukowych, zaoferuje też program staży międzynarodowych i niemal zagwarantowane zatrudnienie po zakończeniu nauki.