Komunikaty PR

Quest Spotlight Cloud już dostępny w portalu Microsoft Azure Marketplace

2019-03-20  |  01:00
Biuro prasowe

Firma Quest udostępniła Spotlight Cloud w Microsoft Azure Marketplace - portalu, który udostępnia aplikacje i usługi onlineAdministratorzy baz danych i programiści korzystający z platformy Microsoft Azure mogą teraz w łatwy i bezpośredni sposób uzyskać dostęp do Spotlight Cloud, aby proaktywnie rozwiązywać problemy z wydajnością bazy danych i zapewnić jej wysoką dostępność.

Spotlight Cloud to rozwiązanie oparte na chmurze, które oferuje monitorowanie wydajności 24/7 i optymalizację środowiska Microsoft SQL Server. Pozwala na natychmiastową diagnostykę i zaawansowane dostrajanie, aby zapewnić stałą wydajność i wysoką dostępność w środowisku SQL Server dla organizacji każdej wielkości. Rozwiązanie dostarcza pełny obraz wszystkich komponentów i procesów, które mają wpływ na wydajność środowiska SQL Server. Aktualne przepływy danych pomiędzy poszczególnymi komponentami systemu są prezentowane w graficznym interfejsie użytkownika, który w łatwy i szybki sposób pozwala wykrywać i identyfikować elementy powodujące spadek wydajności. 

Spotlight Cloud pozwala zdalnie zarządzać wydajnością baz danych za pomocą smartfona lub tabletu. Dzięki temu administratorzy DBA i programiści w dowolnym czasie i miejscu mogą szybko zidentyfikować spadek wydajności i ustalić przyczynę problemu. Większość systemów monitorujących informuje tylko o wystąpieniu problemu. Spotlight Cloud może proaktywnie rozwiązywać problemy z wydajności i ostrzegać o potencjalnych wąskich gardłach, zanim wpłynęłyby one na działalność organizacji.

Witryna Azure Marketplaceto platforma handlowa dla aplikacji i usług online. Oferuje od zaufanych globalnych partnerów innowacyjne rozwiązania i usługi, które bezproblemowo współpracują z platformą Azure. Rozwiązanie Spotlight Cloud dostarczane jest jako usługa Software as a Service(SaaS), co dodatkowo upraszcza wdrożenie oraz wpływa na obniżenie kosztów utrzymania. Ponadto dzięki dostępności w Microsoft Azure Marketplace organizacje mogą teraz korzystać ze skalowalności i bezpieczeństwa usługi Azure. 

Rozwiązanie Spotlight Cloud jest również dostępne w ofercie Quest Dystrybucja Sp. z o.o.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Oprogramowanie Huawei AppGallery w nowej odsłonie Biuro prasowe
2020-02-27 | 10:00

Huawei AppGallery w nowej odsłonie

Podczas premiery nowych produktów w Barcelonie, Huawei zaprosił deweloperów z całego świata do współtworzenia jego sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery. Zaprezentował
Oprogramowanie 2020 będzie rokiem chmury
2020-02-26 | 11:00

2020 będzie rokiem chmury

Autorem komentarza jest Jakub Polkowski Channel Executive Poland, RamBase - Jakob Hatteland Computer AS. Miniony rok to 12 miesięcy wytężonej pracy dla RamBase i naszych klientów. Z
Oprogramowanie BRAK ZDJĘCIA
2020-01-09 | 01:00

Nowa wersja One Identity Active Roles

Firma One Identity, globalny lider IAM, udostępniła nową wersję Active Roles 7.4 - narzędzia do administrowanie środowiskiem AD zarówno on-premise, jak i cloud. Rozwiązanie Active Roles upraszcza zarządzanie

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

CES 2020

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Robotyka i SI

Transport kolejowy czekają historyczne zmiany. Powstają innowacyjne dworce, a po torach będą jeździć autonomiczne pociągi

W Polsce do użytku oddawane są już pierwsze innowacyjne dworce kolejowe, które wykorzystują do zasilania odnawialne źródła energii. Coraz bardziej ekologiczne będą także pociągi, które już wkrótce mogą przestawić się na zasilanie z wodoru. Po torach niebawem zaczną jeździć także autonomiczne pociągi. To rozwiązania oczekiwane zwłaszcza w transporcie ładunkowym. Już dziś w Chinach prowadzone są pilotażowe programy, w ramach których pociągi poruszają się bez maszynisty.

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Medycyna

Technologia druku 3D usprawni produkcję spersonalizowanych przedmiotów. Znajdzie zastosowanie na rynku motoryzacyjnym i medycznym

Z drukiem 3D eksperymentuje coraz więcej firm. Technologia wdrażana jest do fabryk samochodów, branży budowlanej czy medycznej. Drukarki wykorzystywane są zarówno do wytwarzania spersonalizowanych produktów medycznych, jak i wielkopowierzchniowych budynków. Branża technologiczna prowadzi badania, które pozwolą unowocześnić tę technologię i uczynić ją jeszcze wszechstronniejszą.