Komunikaty PR

Quest Spotlight Cloud już dostępny w portalu Microsoft Azure Marketplace

2019-03-20  |  01:00
Biuro prasowe

Firma Quest udostępniła Spotlight Cloud w Microsoft Azure Marketplace - portalu, który udostępnia aplikacje i usługi onlineAdministratorzy baz danych i programiści korzystający z platformy Microsoft Azure mogą teraz w łatwy i bezpośredni sposób uzyskać dostęp do Spotlight Cloud, aby proaktywnie rozwiązywać problemy z wydajnością bazy danych i zapewnić jej wysoką dostępność.

Spotlight Cloud to rozwiązanie oparte na chmurze, które oferuje monitorowanie wydajności 24/7 i optymalizację środowiska Microsoft SQL Server. Pozwala na natychmiastową diagnostykę i zaawansowane dostrajanie, aby zapewnić stałą wydajność i wysoką dostępność w środowisku SQL Server dla organizacji każdej wielkości. Rozwiązanie dostarcza pełny obraz wszystkich komponentów i procesów, które mają wpływ na wydajność środowiska SQL Server. Aktualne przepływy danych pomiędzy poszczególnymi komponentami systemu są prezentowane w graficznym interfejsie użytkownika, który w łatwy i szybki sposób pozwala wykrywać i identyfikować elementy powodujące spadek wydajności. 

Spotlight Cloud pozwala zdalnie zarządzać wydajnością baz danych za pomocą smartfona lub tabletu. Dzięki temu administratorzy DBA i programiści w dowolnym czasie i miejscu mogą szybko zidentyfikować spadek wydajności i ustalić przyczynę problemu. Większość systemów monitorujących informuje tylko o wystąpieniu problemu. Spotlight Cloud może proaktywnie rozwiązywać problemy z wydajności i ostrzegać o potencjalnych wąskich gardłach, zanim wpłynęłyby one na działalność organizacji.

Witryna Azure Marketplaceto platforma handlowa dla aplikacji i usług online. Oferuje od zaufanych globalnych partnerów innowacyjne rozwiązania i usługi, które bezproblemowo współpracują z platformą Azure. Rozwiązanie Spotlight Cloud dostarczane jest jako usługa Software as a Service(SaaS), co dodatkowo upraszcza wdrożenie oraz wpływa na obniżenie kosztów utrzymania. Ponadto dzięki dostępności w Microsoft Azure Marketplace organizacje mogą teraz korzystać ze skalowalności i bezpieczeństwa usługi Azure. 

Rozwiązanie Spotlight Cloud jest również dostępne w ofercie Quest Dystrybucja Sp. z o.o.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Oprogramowanie Huawei AppGallery w nowej odsłonie Biuro prasowe
2020-02-27 | 10:00

Huawei AppGallery w nowej odsłonie

Podczas premiery nowych produktów w Barcelonie, Huawei zaprosił deweloperów z całego świata do współtworzenia jego sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery. Zaprezentował
Oprogramowanie 2020 będzie rokiem chmury
2020-02-26 | 11:00

2020 będzie rokiem chmury

Autorem komentarza jest Jakub Polkowski Channel Executive Poland, RamBase - Jakob Hatteland Computer AS. Miniony rok to 12 miesięcy wytężonej pracy dla RamBase i naszych klientów. Z
Oprogramowanie BRAK ZDJĘCIA
2020-01-09 | 01:00

Nowa wersja One Identity Active Roles

Firma One Identity, globalny lider IAM, udostępniła nową wersję Active Roles 7.4 - narzędzia do administrowanie środowiskiem AD zarówno on-premise, jak i cloud. Rozwiązanie Active Roles upraszcza zarządzanie

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Finanse

Technologie szansą na odbicie gospodarcze w czasie kryzysu. Tą drogą poszły też Chiny

W obszarze cyfryzacji Polska wciąż ma dużo do nadrobienia względem bardziej rozwiniętych zachodnich gospodarek. W ubiegłorocznym rankingu DESI zajęła dopiero 25. miejsce wśród 28 państw w Unii Europejskiej, a według raportu McKinsey gospodarka cyfrowa stanowi w niej tylko nieco ponad 6 proc. krajowego PKB. Prezes Fundacji Digital Poland podkreśla, że konieczne są wzrost wydatków w tym obszarze i większa adaptacja cyfrowych technologii w sektorze MŚP. W obliczu spodziewanego spowolnienia wywołanego pandemią koronawirusa to może być szansa na wzrost. Taki plan mają też Chiny.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Start-upy

Opracowano pierwszą na świecie metodę odzyskiwania sadzy z opon. Polskie rozwiązanie pozwoli uniknąć spalania paliw kopalnych i emisji CO2

Co roku na świecie zużywa się ponad miliard opon. Większość trafia na wysypiska. Dzięki polskiej firmie zużyte opony można niemal w 100 proc. przywracać do obiegu. Pojedyncza instalacja Syntoilu uzdatnia sadzę z 6 tys. opon do parametrów sadzy technicznej, która zazwyczaj powstaje z gazu ziemnego czy ropy naftowej. Aby wyprodukować tradycyjną drogą tonę sadzy, trzeba wyemitować do atmosfery tony CO2. To pierwsza na świecie metoda oczyszczania sadzy.