Komunikaty PR

Quest jako Reprezentatywny Dostawca rozwiązań do migracji w chmurze wg Gartnera

2019-03-14  |  10:00
Biuro prasowe

Firma Quest została wyróżniona jako Reprezentatywny Dostawca (ang. Representative Vendor) w opublikowanym w lutym br. przewodniku rynkowym Gartnera „Market Guide for Cloud Office Migration Tools”*. Poddane ocenie narzędzia Quest, jako jedyne posiadają wszystkie z 40 cech i funkcjonalności określonych przez Gartnera, które powinny mieć narzędzia do migracji na platformy chmurowe.

 W przewodniku rynkowym Gartnera Market Guide for Cloud Office Migration Tools” poddano analizie ofertę produktową dostawców rozwiązań do migracji do biura w chmurze oraz przedstawiono zalecenia dotyczące oceny tych narzędzi. Według Gartnera migracja do biura w chmurze (ang. cloud office migration) to proces konsolidacji i przenoszenia zbioru obciążeń z systemów źródłowych na platformę biurową opartą na chmurze. Korzystanie z narzędzi do migracji do chmury staje się bardzo ważne, ponieważ organizacje w coraz większym stopniu przenoszą swoje zasoby i obciążenia do chmury. Gartner przewiduje również, że do 2021 roku ponad 70% użytkowników biznesowych będzie w znacznym stopniu korzystać z funkcji biura w chmurze.

W publikacji Market Guide for Cloud Office Migration Tools” firma Quest została wyróżniona jako jedyny dostawca oprogramowania, którego oferta produktowa spełnia wszystkie kryteria funkcjonalności określone przez Gartnera dla narzędzi do migracji. Produkty Quest eliminują złożoność związaną z zarządzaniem i zabezpieczaniem platform Microsoft w chmurze, w tym Office 365, Azure AD i Exchange Online. A rozwiązania takie, jak np. Migration Manager, On Demand Migration czy Migrator for Notes ułatwiają przeprowadzanie nawet najbardziej złożonych projektów migracyjnych w chmurze. 

Quest od lat posiada pozycję lidera rynku rozwiązań do zarządzania środowiskami Microsoft - lokalnie, w chmurze oraz w środowiskach hybrydowych. Ubiegłoroczne przejęcie firmy Metalogix wzmocniło ofertę rozwiązań Quest, rozszerzając ich możliwości o obsługę SharePoint, SharePoint Online i OneDrive dla Firm. Quest jako jeden z wiodących niezależnych dostawców oprogramowania Microsoft (Microsoft ISV) posiada aktualnie najbardziej kompletny na rynku zestaw narzędzi informatycznych, które pomagają organizacjom w bezpiecznym i wydajnym zarządzaniu platformami Microsoft. Narzędzia te są wykorzystywane na całym świecie przez ponad 336 milionów użytkowników w środowiskach lokalnych, chmurowych i hybrydowych.

 


[*] Gartner, Market Guide for Cloud Office Migration Tools, Gavin Tay, Adam Preset, Joe Mariano, 28.02.2019

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Oprogramowanie Huawei AppGallery w nowej odsłonie Biuro prasowe
2020-02-27 | 10:00

Huawei AppGallery w nowej odsłonie

Podczas premiery nowych produktów w Barcelonie, Huawei zaprosił deweloperów z całego świata do współtworzenia jego sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery. Zaprezentował
Oprogramowanie 2020 będzie rokiem chmury
2020-02-26 | 11:00

2020 będzie rokiem chmury

Autorem komentarza jest Jakub Polkowski Channel Executive Poland, RamBase - Jakob Hatteland Computer AS. Miniony rok to 12 miesięcy wytężonej pracy dla RamBase i naszych klientów. Z
Oprogramowanie BRAK ZDJĘCIA
2020-01-09 | 01:00

Nowa wersja One Identity Active Roles

Firma One Identity, globalny lider IAM, udostępniła nową wersję Active Roles 7.4 - narzędzia do administrowanie środowiskiem AD zarówno on-premise, jak i cloud. Rozwiązanie Active Roles upraszcza zarządzanie

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

CES 2020

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Robotyka i SI

Transport kolejowy czekają historyczne zmiany. Powstają innowacyjne dworce, a po torach będą jeździć autonomiczne pociągi

W Polsce do użytku oddawane są już pierwsze innowacyjne dworce kolejowe, które wykorzystują do zasilania odnawialne źródła energii. Coraz bardziej ekologiczne będą także pociągi, które już wkrótce mogą przestawić się na zasilanie z wodoru. Po torach niebawem zaczną jeździć także autonomiczne pociągi. To rozwiązania oczekiwane zwłaszcza w transporcie ładunkowym. Już dziś w Chinach prowadzone są pilotażowe programy, w ramach których pociągi poruszają się bez maszynisty.

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Medycyna

Technologia druku 3D usprawni produkcję spersonalizowanych przedmiotów. Znajdzie zastosowanie na rynku motoryzacyjnym i medycznym

Z drukiem 3D eksperymentuje coraz więcej firm. Technologia wdrażana jest do fabryk samochodów, branży budowlanej czy medycznej. Drukarki wykorzystywane są zarówno do wytwarzania spersonalizowanych produktów medycznych, jak i wielkopowierzchniowych budynków. Branża technologiczna prowadzi badania, które pozwolą unowocześnić tę technologię i uczynić ją jeszcze wszechstronniejszą.