Komunikaty PR

Programiści we Wrocławiu - znajdź pracę dzięki HR GO

2019-07-10  |  15:53
Biuro prasowe
Kontakt
Dominik Kostecki
HR GO Recruitment

Business Garden, Legnicka 48G
54-202 Wrocław
wroclaw|hrgo.co.uk| |wroclaw|hrgo.co.uk
+48505465430
www.hrgorecruitment.pl/?fbclid=IwAR07VjtRmiE4C8ouacEy-uRJI6ZPNj4evDmKBx8BtfmtaT-krt5JBXLiuno

Znalezienie pracy na rynku IT we Wrocławiu nie jest łatwe, bo choć ofert tu nie brak, potrzeby kandydatów i pracodawców często się rozmijają. Na pomoc branży przychodzi agencja rekrutacyjna HR GO, która specjalizuje się w obsłudze firm z sektora IT i doskonale wie jak połączyć wolne stanowiska z najlepiej pasującymi do nich kandydatami.

Programiści we Wrocławiu – kogo poszukują rekruterzy?

Wrocław nie bez powodu nazywany jest polską Doliną Krzemową. Duża popularność kierunków IT i pojawiające się na rynku małe i średnie firmy budujące ciągłe zapotrzebowanie na nowych kandydatów sprawiają, że to właśnie we Wrocławiu pojawia się najwięcej ofert rekrutacyjnych. Kto ma największe szanse na znalezienie propozycji dla siebie? Zarówno juniorzy, jak i seniorzy w praktycznie każdym języku programowania. Najpopularniejsze obecnie technologie Spring, Angular, Java, React, .NET, czy Python przewijają się przez większość ofert IT i są podstawą w tworzeniu sprawnych aplikacji webowych, dlatego wielu programistów to na nich opiera swoją wiedzę.

Znajdź pracę we Wrocławiu dzięki HR GO

Czujesz się dobrze we wspomnianych technologiach programowania, ale nie radzisz sobie ze znalezieniem oferty dla siebie? Poszukiwanie pracy w IT nie musi być uciążliwe ani dla początkującego programisty bez doświadczenia, ani dla seniora chcącego zmienić swój kierunek rozwoju. Wchodząca na wrocławski rynek agencja HR GO specjalizuje się w prowadzeniu rekrutacji dla firm IT, skupiając się na potrzebach zarówno pracodawców jak i kandydatów. Teraz może pomóc również Tobie.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Oprogramowanie Technologiczna rewolucja w polskich uczelniach Biuro prasowe
2019-12-18 | 10:20

Technologiczna rewolucja w polskich uczelniach

Fundusze Unijne w ramach rozstrzygnięcia konkursu 3.5 – Programy dla Uczelni Wyższych przewidują wsparcie polskich uczelni i instytutów badawczych kwotą przekraczającą 1,4 mld
Oprogramowanie Huawei rozpoczął serię konferencji promujących własny ekosystem marki
2019-11-27 | 09:40

Huawei rozpoczął serię konferencji promujących własny ekosystem marki

Huawei ruszył w Polskę z serią konferencji poświęconych rozwojowi własnego ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS). To kontynuacja komunikacji, którą Huawei rozpoczął
Oprogramowanie SIMPLE SA Z CERTYFIKATEM POLSKIEJ NAGRODY INNOWACYJNOŚCI 2019!
2019-10-31 | 12:00

SIMPLE SA Z CERTYFIKATEM POLSKIEJ NAGRODY INNOWACYJNOŚCI 2019!

Simple SA została wyróżniona za innowacyjność i wielowymiarowość oferowanych produktów. Kapituła programu szczególnie doceniła najnowsze rozwiązania Simple:

Więcej ważnych informacji

CES 2020

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Firma

97 proc. firm chroni dane, najczęściej przechowując je w chmurze. Przyszłością mogą być jednak mniej narażone na ataki i wycieki danych inteligentne urządzenia pamięci

Ponad 65 proc. osób straciło dane w wyniku przypadkowego usunięcia, awarii sprzętu lub problemów z oprogramowaniem. Jednocześnie tylko 7 proc. twierdzi, że nigdy nie tworzy kopii zapasowych. Także 97 proc. firm chroni swoje dane, a najczęściej wykorzystuje do tego rozwiązania chmurowe. W zarządzaniu nimi pomaga platforma zarządzania danymi NAS. To rozwiązanie, bezpieczniejsze niż przechowywanie danych wyłącznie w chmurze, pozwala uniknąć konsekwencji ataków hakerskich wymuszających okup za odblokowanie dostępu do danych.

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Robotyka i SI

Sztuczna inteligencja zoptymalizuje ładowanie samochodów elektrycznych. Polskie firmy ważnymi graczami na tym rynku

Polacy opracowują wspierane przez sztuczną inteligencję systemy optymalizacji wykorzystania ładowarek dla samochodów elektrycznych. To obecnie jedna z większych barier dla rozwoju elektromobilności. Algorytmy uczenia maszynowego doradzą kierowcy, kiedy i jak najlepiej ma ładować swoje auto. Już dziś sieci neuronowe są natomiast wykorzystywane w uczeniu samochodów autonomicznych zachowania na drodze.