Komunikaty PR

Globalna ekspansja Wrike trwa - nowe biuro szuka pracowników w Polsce

2019-06-26  |  12:30
Do pobrania docx ( 0.02 MB )

Wrike, platforma do zarządzania współpracą dla wysoce efektywnych zespołów, otworzyła dziś nowe biuro międzynarodowe w Pradze (Czechy) i ogłosiła inicjatywę „Work, Unleashed 2019”, czyli swój pierwszy konkurs ukierunkowany na rozwój produktu.

Celem konkursu jest zebranie pomysłów, które pozwolą poprawić wrażenia użytkowe oraz funkcjonalność platformy Wrike, a docelowo zwiększyć efektywność współpracy, podnieść produktywność i pomóc firmom osiągać więcej w krótszym czasie. Wartość puli nagród w konkursie przekracza 100 tysięcy dolarów i obejmuje m.in. nagrody pieniężne w wysokości 25, 10 i 5 tysięcy dolarów dla pierwszych trzech zespołów.

Mamy dopiero czerwiec, a już mogę powiedzieć, że rok 2019 będzie dla Wrike wspaniały, ponieważ udało nam się nie tylko udoskonalić naszą platformę, ale także otworzyć nowe biura w Tokio i Pradze – mówi Andrew Filev, założyciel i prezes Wrike. – Niezmiernie cieszymy się z otwarcia ważnego dla nas biura w Europie Środkowej. Lokalizacja ta pozwoli nam pozyskiwać uzdolnionych absolwentów uniwersytetów z regionu, w tym również z Polski. Zasilą oni prężny zespół praski, który będzie w stanie jeszcze lepiej obsługiwać istniejących i przyszłych klientów zarówno w zakresie usług wsparcia, jak i za pośrednictwem naszej wyjątkowej platformy, nad której doskonaleniem pracujemy każdego dnia.

Konkurs „Work, Unleashed 2019” rozpoczyna się dzisiaj i mogą wziąć w nim udział programiści, projektanci i menedżerowie ds. produktów z 11 europejskich krajów, w tym Polski, Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Rosji, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Ukrainy i Węgier. Wszystkie zgłoszone projekty muszą uzupełniać lub rozszerzać funkcjonalność platformy Wrike oraz jasno wskazywać zarówno problem, jak i jego rozwiązanie. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12 sierpnia 2019 r. Dziesiątka zespołów zakwalifikowanych do finału zostanie ogłoszona 20 sierpnia 2019 r. Finaliści przylecą do Pragi 19 września 2019 r. na ostateczną ocenę i ceremonię wręczenia nagród. Więcej informacji na temat konkursu i jego regulaminu oraz zasad rejestracji można znaleźć na stronie: https://learn.wrike.com/wrike-work-unleashed-contest/

Pomaganie klientom w osiąganiu wyższej produktywności jest naszą misją od 2006 r., kiedy to założyłem Wrike. Kluczowe dla realizacji tej misji są lepsze wrażenia użytkowe i doskonała funkcjonalność naszej platformy. Z tego względu wierzymy, że pozyskiwanie pomysłów od europejskich talentów będzie dla nas świetną okazją do spojrzenia na naszą platformę z zupełnie innej perspektywy i pomoże nam iść dalej ścieżką innowacji. Cały zespół Wrike z niecierpliwością czeka na to, co wyniknie z konkursu – dodaje Filev.

Praskie biuro Wrike mieści się w należącym do CA Immo nowoczesnym budynku Visionary z „zielonym” certyfikatem LEED Platinum, który znajduje się w dynamicznie rozwijającej się siódmej dzielnicy stolicy Czech. Wrike planuje zatrudnić 80 osób do końca 2019 r. i kolejnych 250 w perspektywie trzech lat. Nowe biuro będzie pełnić rolę środkowoeuropejskiej centrali dla dynamicznie rozwijającego się zespołu badawczo-rozwojowego. Zapewni ono też globalnym klientom Wrike lepszy dostęp do wysokiej jakości usług w zakresie sprzedaży i wsparcia. Firma Wrike ogłosiła też niedawno otwarcie nowego biura w Tokio, które stało się jej siódmą lokalizacją w sześciu krajach.

W 2018 r. firma Wrike po raz czwarty z rzędu zdobyła nagrodę Top Workplace przyznawaną przez organizację Bay Area News Group. W tym samym roku tygodnik San Diego Business Journal uznał ją za jednego z najlepszych pracodawców roku. Firma Wrike została także uznana za lidera w raporcie Collaborative Work Management Tools for the Enterprise organizacji Forrester Wave™, zdobyła nagrodę klientów w kategorii Project Portfolio Management Worldwide organizacji Gartner Peer Insights™, a przez cztery lata z rzędu była uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się firm w Ameryce Północnej według rankingu Technology Fast 500™ List in North America firmy Deloitte.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Oprogramowanie Technologiczna rewolucja w polskich uczelniach Biuro prasowe
2019-12-18 | 10:20

Technologiczna rewolucja w polskich uczelniach

Fundusze Unijne w ramach rozstrzygnięcia konkursu 3.5 – Programy dla Uczelni Wyższych przewidują wsparcie polskich uczelni i instytutów badawczych kwotą przekraczającą 1,4 mld
Oprogramowanie Huawei rozpoczął serię konferencji promujących własny ekosystem marki
2019-11-27 | 09:40

Huawei rozpoczął serię konferencji promujących własny ekosystem marki

Huawei ruszył w Polskę z serią konferencji poświęconych rozwojowi własnego ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS). To kontynuacja komunikacji, którą Huawei rozpoczął
Oprogramowanie SIMPLE SA Z CERTYFIKATEM POLSKIEJ NAGRODY INNOWACYJNOŚCI 2019!
2019-10-31 | 12:00

SIMPLE SA Z CERTYFIKATEM POLSKIEJ NAGRODY INNOWACYJNOŚCI 2019!

Simple SA została wyróżniona za innowacyjność i wielowymiarowość oferowanych produktów. Kapituła programu szczególnie doceniła najnowsze rozwiązania Simple:

Więcej ważnych informacji

CES 2020

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Firma

97 proc. firm chroni dane, najczęściej przechowując je w chmurze. Przyszłością mogą być jednak mniej narażone na ataki i wycieki danych inteligentne urządzenia pamięci

Ponad 65 proc. osób straciło dane w wyniku przypadkowego usunięcia, awarii sprzętu lub problemów z oprogramowaniem. Jednocześnie tylko 7 proc. twierdzi, że nigdy nie tworzy kopii zapasowych. Także 97 proc. firm chroni swoje dane, a najczęściej wykorzystuje do tego rozwiązania chmurowe. W zarządzaniu nimi pomaga platforma zarządzania danymi NAS. To rozwiązanie, bezpieczniejsze niż przechowywanie danych wyłącznie w chmurze, pozwala uniknąć konsekwencji ataków hakerskich wymuszających okup za odblokowanie dostępu do danych.

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media@newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Robotyka i SI

Sztuczna inteligencja zoptymalizuje ładowanie samochodów elektrycznych. Polskie firmy ważnymi graczami na tym rynku

Polacy opracowują wspierane przez sztuczną inteligencję systemy optymalizacji wykorzystania ładowarek dla samochodów elektrycznych. To obecnie jedna z większych barier dla rozwoju elektromobilności. Algorytmy uczenia maszynowego doradzą kierowcy, kiedy i jak najlepiej ma ładować swoje auto. Już dziś sieci neuronowe są natomiast wykorzystywane w uczeniu samochodów autonomicznych zachowania na drodze.