Robotyka i SI”, „E-sport”, „Inteligentny dom” –  nowe kategorie w serwisie agencyjnym Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Komunikaty PR

Globalna ekspansja Wrike trwa - nowe biuro szuka pracowników w Polsce

2019-06-26  |  12:30
Do pobrania docx ( 0.02 MB )

Wrike, platforma do zarządzania współpracą dla wysoce efektywnych zespołów, otworzyła dziś nowe biuro międzynarodowe w Pradze (Czechy) i ogłosiła inicjatywę „Work, Unleashed 2019”, czyli swój pierwszy konkurs ukierunkowany na rozwój produktu.

Celem konkursu jest zebranie pomysłów, które pozwolą poprawić wrażenia użytkowe oraz funkcjonalność platformy Wrike, a docelowo zwiększyć efektywność współpracy, podnieść produktywność i pomóc firmom osiągać więcej w krótszym czasie. Wartość puli nagród w konkursie przekracza 100 tysięcy dolarów i obejmuje m.in. nagrody pieniężne w wysokości 25, 10 i 5 tysięcy dolarów dla pierwszych trzech zespołów.

Mamy dopiero czerwiec, a już mogę powiedzieć, że rok 2019 będzie dla Wrike wspaniały, ponieważ udało nam się nie tylko udoskonalić naszą platformę, ale także otworzyć nowe biura w Tokio i Pradze – mówi Andrew Filev, założyciel i prezes Wrike. – Niezmiernie cieszymy się z otwarcia ważnego dla nas biura w Europie Środkowej. Lokalizacja ta pozwoli nam pozyskiwać uzdolnionych absolwentów uniwersytetów z regionu, w tym również z Polski. Zasilą oni prężny zespół praski, który będzie w stanie jeszcze lepiej obsługiwać istniejących i przyszłych klientów zarówno w zakresie usług wsparcia, jak i za pośrednictwem naszej wyjątkowej platformy, nad której doskonaleniem pracujemy każdego dnia.

Konkurs „Work, Unleashed 2019” rozpoczyna się dzisiaj i mogą wziąć w nim udział programiści, projektanci i menedżerowie ds. produktów z 11 europejskich krajów, w tym Polski, Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Rosji, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Ukrainy i Węgier. Wszystkie zgłoszone projekty muszą uzupełniać lub rozszerzać funkcjonalność platformy Wrike oraz jasno wskazywać zarówno problem, jak i jego rozwiązanie. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12 sierpnia 2019 r. Dziesiątka zespołów zakwalifikowanych do finału zostanie ogłoszona 20 sierpnia 2019 r. Finaliści przylecą do Pragi 19 września 2019 r. na ostateczną ocenę i ceremonię wręczenia nagród. Więcej informacji na temat konkursu i jego regulaminu oraz zasad rejestracji można znaleźć na stronie: https://learn.wrike.com/wrike-work-unleashed-contest/

Pomaganie klientom w osiąganiu wyższej produktywności jest naszą misją od 2006 r., kiedy to założyłem Wrike. Kluczowe dla realizacji tej misji są lepsze wrażenia użytkowe i doskonała funkcjonalność naszej platformy. Z tego względu wierzymy, że pozyskiwanie pomysłów od europejskich talentów będzie dla nas świetną okazją do spojrzenia na naszą platformę z zupełnie innej perspektywy i pomoże nam iść dalej ścieżką innowacji. Cały zespół Wrike z niecierpliwością czeka na to, co wyniknie z konkursu – dodaje Filev.

Praskie biuro Wrike mieści się w należącym do CA Immo nowoczesnym budynku Visionary z „zielonym” certyfikatem LEED Platinum, który znajduje się w dynamicznie rozwijającej się siódmej dzielnicy stolicy Czech. Wrike planuje zatrudnić 80 osób do końca 2019 r. i kolejnych 250 w perspektywie trzech lat. Nowe biuro będzie pełnić rolę środkowoeuropejskiej centrali dla dynamicznie rozwijającego się zespołu badawczo-rozwojowego. Zapewni ono też globalnym klientom Wrike lepszy dostęp do wysokiej jakości usług w zakresie sprzedaży i wsparcia. Firma Wrike ogłosiła też niedawno otwarcie nowego biura w Tokio, które stało się jej siódmą lokalizacją w sześciu krajach.

W 2018 r. firma Wrike po raz czwarty z rzędu zdobyła nagrodę Top Workplace przyznawaną przez organizację Bay Area News Group. W tym samym roku tygodnik San Diego Business Journal uznał ją za jednego z najlepszych pracodawców roku. Firma Wrike została także uznana za lidera w raporcie Collaborative Work Management Tools for the Enterprise organizacji Forrester Wave™, zdobyła nagrodę klientów w kategorii Project Portfolio Management Worldwide organizacji Gartner Peer Insights™, a przez cztery lata z rzędu była uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się firm w Ameryce Północnej według rankingu Technology Fast 500™ List in North America firmy Deloitte.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Oprogramowanie Asustor ADM 3.4 - premiera najnowszego oprogramowania dla NAS-ów Biuro prasowe
2019-07-26 | 01:00

Asustor ADM 3.4 - premiera najnowszego oprogramowania dla NAS-ów

Asustor wprowadza nową wersję swojego oprogramowania ADM. Wersja 3.4 będzie współpracowała z wieloma modelami tego producenta. System oparty o kernel Linuxa 4.14 ma oferować nowe
Oprogramowanie Programiści we Wrocławiu - znajdź pracę dzięki HR GO
2019-07-10 | 15:53

Programiści we Wrocławiu - znajdź pracę dzięki HR GO

Znalezienie pracy na rynku IT we Wrocławiu nie jest łatwe, bo choć ofert tu nie brak, potrzeby kandydatów i pracodawców często się rozmijają. Na pomoc branży przychodzi
Oprogramowanie Asustor: co nowego wnosi aktualizacja ADM 3.3?
2019-06-06 | 01:00

Asustor: co nowego wnosi aktualizacja ADM 3.3?

Najnowsza aktualizacja dla urządzeń NAS od ASUSTOR wprowadza funkcję o nazwie Snapshot Center, jak również wsparcie dla systemu plików Btrfs. Łatwe tworzenie i przywracanie

Kalendarium

Sprzęt i gadżety

IFA 2019 Berlin

Internet

Branża gamingowa przenosi się na smartfony i urządzenia mobilne. Pojawiają się pierwsze przenośne sprzęty do grania w wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości

Pojawienie się smartfonów projektowanych z myślą o graczach sprawiło, że deweloperzy pokładają coraz większe nadzieje w branży mobilnej. Przekłada się to nie tylko na rosnącą liczbę tytułów klasy premium, które trafiają do sklepów mobilnych. Twórcy coraz chętniej eksperymentują także z technologiami wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, które mogą zwiększyć wrażenia, jakie gracz odbiera z rozgrywki.

MSPO - Targi Obronne Zbrojeniowe 2019 - Kielce
XXIX Forum Ekonomiczne - Krynica

Robotyka i SI

W Polsce powstaje symulator uczenia autonomicznych samochodów. Sztuczna inteligencja wyszkoli pojazdy, jak mają się zachować na drodze

Wysoki poziom bezpieczeństwa, jaki zapewniają inteligentne auta, nie jest wyłącznie zasługą programistów odpowiedzialnych za stworzenie systemów rozpoznawania i analizy obrazu. Równie istotną rolę w procesie tworzenia oprogramowania dla pojazdów tego typu pełnią algorytmy uczenia maszynowego. Naukowcy tworzą specjalne programy, za pośrednictwem których uczą samochody poruszania się, zanim w ogóle wyjadą na drogi. Jeden z symulatorów do uczenia autonomicznych samochodów powstaje w Polsce.