Komunikaty PR

Dzień Otwarty w krakowskim oddziale Motoroli Solutions

2019-10-16  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Magdalena Zybała
PR Inspiration

Pl. Wolnica 13/14
31-060 Kraków
magdalena.zybala|prinspiration.pl| |magdalena.zybala|prinspiration.pl
790 770 220
prinspiration.pl/

Już w najbliższą sobotę, 19 października swoje drzwi dla wszystkich sympatyków otworzy krakowski oddział Motoroli Solutions. Wszystko za sprawą Dnia Otwartego, w ramach którego przewidziano cały szereg warsztatów, test laby, meet upy, testy z codility i gry terenowe.

Nad czym na co dzień pracuje światowy lider branży komunikacji krytycznej? Odpowiedź na to pytanie już w najbliższą sobotę poznają wszyscy, którzy odwiedzą krakowski oddział Motoroli Solutions. Dość powiedzieć, że jest to drugie największe na świecie centrum badawcze amerykańskiego giganta telekomunikacyjnego. To m.in. tutaj powstają najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania dedykowane służbom publicznym na całym świecie. Rozszerzona rzeczywistość, sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, pozyskiwanie danych. Brzmi jak film science – fiction? Nie, to codzienna rzeczywistość krakowskich programistów.

Na Dzień Otwarty Motoroli Solutions niech czują się zaproszeni ci wszyscy, którzy chcą poznać czym na co dzień zajmuje się jeden z największych pracodawców w Krakowie – firma zatrudnia bowiem ponad 1800 osób, w tym inżynierów, finansistów, specjalistów od logistyki, czy od zarządzania personelem. Podczas wydarzenia będzie można spotkać przedstawicieli wszystkich działów pracujących w polskim oddziale Motoroli Solutions. Opowiedzą oni o swojej pracy, rozwiązaniach, które powstają w Krakowie oraz o możliwościach zatrudnienia.

Na ten dzień przygotowany został bogaty program, obejmujący m.in. wykłady na temat rozwiązań chmurowych, warsztaty z tworzenia dokumentacji i szkoleń, grę wprowadzająca w tematykę Agile, zwiedzanie nowoczesnych laboratoriów technologicznych, czy szkolenie Randori. Osoby myślące o rozpoczęciu kariery w Motoroli Solutions będą miały także możliwość przystąpienia do 30 minutowych testów z codility weryfikujących znajomość m.in. C++, C#, Java, FrontEnd. Ponadto, specjalnie pod kątem tych, którzy myślą o rekrutacji do firmy przewidziano warsztaty CV szyte na miarę.

Już po raz dziewiąty nasz krakowski oddział otwiera się na wszystkich gości z zewnątrz. Do tej pory nasze laboratoria i tajniki pracy miało okazję poznać ponad 5 000 osób. Wielu odwiedzających na tyle zaintrygowaliśmy, że teraz są naszymi pracownikami, m.in. w Dziale Programistycznym, Finansowym, czy Supply Chain. Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do poznania naszego świata najbardziej innowacyjnych rozwiązań z zakresu komunikacji o znaczeniu krytycznym – mówi Jacek Drabik, country manager Motoroli Solutions.

Dzień Otwarty potrwa od 10.00 do 16.00 w siedzibie Motoroli Solutions przy ul. Czerwone Maki 82 w Krakowie. Pełen program wydarzenia dostępny jest na specjalnym profilu na Facebooku  9. Dzień Otwarty Motorola Solutions


Dodatkowych informacji udziela:

Dagmara Kaczmarek, Motorola Solutions

e-mail: dagmara.kaczmarek@motorolasolutions.com

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Oprogramowanie Polskie trendy nauki online - wady i zalety tego rozwiązania Biuro prasowe
2020-05-26 | 01:00

Polskie trendy nauki online - wady i zalety tego rozwiązania

. Są jednak funkcjonalności pozwalające na bezpieczne prowadzenie zajęć o których  informowało Ministerstwo Cyfryzacji . Co ciekawe na polskiej platformie webinarowej
Oprogramowanie Polski startup pomoże przetrwać biznesom z komunikacją w czasie pandemii!
2020-04-01 | 10:55

Polski startup pomoże przetrwać biznesom z komunikacją w czasie pandemii!

Meetbit, polski startup, specjalizujący się w tworzeniu aplikacji biznesowych oraz systemach rozwiązań dla branży MICE (turystyka biznesowa), opracowuje aplikację, która ma być
Oprogramowanie Huawei AppGallery w nowej odsłonie
2020-02-27 | 10:00

Huawei AppGallery w nowej odsłonie

Podczas premiery nowych produktów w Barcelonie, Huawei zaprosił deweloperów z całego świata do współtworzenia jego sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery. Zaprezentował

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

IT i technologie

Druk 3D niezastąpiony w czasie pandemii. Mimo to wiele mniejszych firm może nie przetrwać kryzysu

Trudności z logistyką i dostawami do klientów, ograniczenie dostępności komponentów produkowanych w Azji – to problemy, które branża technologiczna odczuła w związku z rozwojem pandemii. – Niektóre firmy mogą tego nie przetrwać – mówi Mariusza Babula z firmy Zortrax. W długim terminie kryzys związany z koronawirusem może mieć jednak dobroczynny wpływ na rynek. Drukarki 3D w czasie pandemii okazały się niezastąpione w produkcji środków ochrony osobistej dla personelu medycznego z uwagi na krótki czas realizacji zamówień. Wzrosła więc świadomość roli druku 3D w produkcji.

Robotyka i SI

Pandemia spowolni sprzedaż aut elektrycznych i autonomicznych. Technologie będą jednak nadal rozwijane ze względu na stosowanie ich do dezynfekcji i zaopatrzenia szpitali

Eksperci przewidują, że zarówno rynek aut elektrycznych, jak i autonomicznych zanotuje w tym roku spadek. Po krótkotrwałym załamaniu oba jednak wrócą na tor stałego rozwoju. W efekcie, według najnowszych prognoz, do 2040 roku 31 proc. samochodów jeżdżących po drogach stanowić będą auta elektryczne. Tymczasem już dziś w Chinach pojazdy autonomiczne stają się ważnym środkiem transportu w dobie ograniczeń wynikających z panującej pandemii SARS-CoV-2.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.