Komunikaty PR

Soczewki progresywne firmy Hoya – sposób na prezbiopię

2018-10-04  |  23:00
Biuro prasowe
Kontakt
Kamila Nowakowska
Tok Tok

Wierzyńskiego
52 317 Wrocław
kamila|toktok.com.pl| |kamila|toktok.com.pl
+ 48 aaa bbb ccc
www.toktok.com.pl

 

 

Prezbiopia to nieunikniony proces wynikający z naturalnego starzenia się narządu wzroku i utraty elastyczności przez soczewkę oka. Rozwija się u każdego człowieka ok. 40. roku życia. Prezbiopia objawia się niewyraźnym widzeniem z bliska, szczególnie przy słabym oświetleniu lub podczas nadmiernego wysiłku wzrokowego. Pierwszą oznaką prezbiopii jest potrzeba odsuwania tekstu, który chcemy przeczytać na coraz dalszą odległość od oczu. Prezbiopię można z powodzeniem skorygować okularami najlepiej z wykorzystaniem soczewek progresywnych.

Soczewki progresywne Hoya dopasowywane są do indywidualnych potrzeb użytkownika.  Dzięki temu gwarantują idealną ostrość i perfekcyjną głębię widzenia oraz naturalne i wyjątkowo komfortowe widzenie.  Łagodne przejścia pomiędzy strefą do dali i  strefą do bliży eliminują efekt „pływania obrazu”, co przekłada się na poczucie pewności podczas poruszania się w każdej sytuacji. Soczewki progresywne Hoya wykonane są z lekkich i wytrzymałych materiałów. Wszystkim użytkownikom gwarantują komfort oraz szerokie pole widzenia przy każdej odległości.

Oferta soczewek progresywnych Hoya obejmuje różne konstrukcje dopasowane do indywidulanych potrzeb użytkownika -  MyStyle V+, Balansis, LifeStyle 3.  Soczewki mogą być uszlachetnione najwyższej jakości powłoką antyrefleksyjną zwiększającą odporność na zarysowania oraz ułatwiającą czyszczenie.   

Hoya Lens Poland jest wiodącym producentem soczewek okularowych oraz produktów optycznych, opartych na innowacyjnych rozwiązaniach.

 

Firma: Hoya Lens Poland

Produkt: Soczewki progresywne

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Medycyna BRAK ZDJĘCIA
2020-07-08 | 11:00

Algorytmy AI mogą pomóc przewidzieć nasilenie się choroby COVID-19

GE Healthcare rozpoczęło współpracę z Narodowym Konsorcjum Inteligentnego Obrazowania Medycznego (NCIMI) w Wielkiej Brytanii prowadzonym przez Uniwersytet Oksfordzki. Celem partnerstwa jest opracowanie i przetestowanie
Medycyna Czy wiesz gdzie kryje się źródło energii Twoich komórek?
2020-06-30 | 01:00

Czy wiesz gdzie kryje się źródło energii Twoich komórek?

Choć mają mikroskopijne rozmiary, pełnią ogromną rolę w naszym organizmie. Mowa o mitochondriach. Jak ich praca wpływa na nasze zdrowie, samopoczucie oraz proces starzenia? Dlaczego i w
Medycyna Zapytaj stomatologa - Nie daj się próchnicy! Dowiedz się jak jej zapobiec.
2020-06-10 | 15:20

Zapytaj stomatologa - Nie daj się próchnicy! Dowiedz się jak jej zapobiec.

Cierpi na nią co trzecia osoba na świecie, czyli 2,3 miliarda ludzi. Próchnica to choroba powszechna, która nie oszczędza ani dzieci, ani dorosłych. Częściej występuje w

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Internet

W czasie pandemii liczba ataków DDoS wzrosła o ponad 500 proc. Cyberprzestępcy wzięli na celownik zarówno wielkie korporacje, jak i małe firmy [DEPESZA]

Pandemia koronawirusa zwiększyła aktywność cyberprzestępców. Specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa zanotowali nie tylko wzmożoną aktywność przestępców wymierzoną w użytkowników świadczących pracę zdalną, na celowniku znalazła się także infrastruktura sieciowa dużych i małych firm. Z analiz przeprowadzonych przez ekspertów Nexusguard Research wynika, że w pierwszym kwartale liczba ataków DDoS wzrosła o  278 proc. względem analogicznego okresu w roku ubiegłym i aż o 542 proc. w porównaniu do czwartego kwartału 2019 roku.

Robotyka i SI

Ekspert rynku: Polacy powinni skupić się na tworzeniu oprogramowania i aplikacji dla dronów, a nie samych maszyn

Drony sprawdzają infrastrukturę, badają place budowy, pomagają ratownikom, monitorują populacje dzikiej przyrody i analizują parkingi. Od szybkich dostaw w godzinach szczytu do skanowania nieosiągalnej bazy wojskowej – okazują się niezwykle przydatne w miejscach, do których człowiek nie może dotrzeć. Do tego potrzebują jednak coraz bardziej zaawansowanych technologii.  – Drony to nie lotnictwo, drony to Przemysł 4.0, informatyka. I w tym kierunku powinna pójść Polska – przekonuje Sławomir Kosieliński, prezes Fundacji Instytut Mikromakro.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.