Komunikaty PR

Powłoka antyrefleksyjna Hi-Vision LongLife firmy Hoya – najwyższy komfort

2018-04-06  |  03:00
Biuro prasowe
Kontakt
Kamila Nowakowska
Tok Tok

Wierzyńskiego
52 317 Wrocław
kamila|toktok.com.pl| |kamila|toktok.com.pl
+ 48 aaa bbb ccc
www.toktok.com.pl

 

 

Hoya Lens Poland to wiodący producent najwyższej jakości organicznych soczewek okularowych. Od ponad 75 lat eksperci japońskiego koncernu opracowują i wdrażają innowacyjne rozwiązania i produkty optyczne m.in. soczewki okularowe opierające się na zaawansowanych technologicznie materiałach, konstrukcjach i uszlachetnieniach.   

Powłoka antyrefleksyjna to jedno z niezwykle ważnych uszlachetnień soczewek okularowych gwarantujących użytkownikom okularów najwyższy komfort widzenia. Jej podstawowym zadaniem jest eliminacja refleksów świetlnych z powierzchni soczewek. Powłoka antyrefleksyjna zwiększa ilość światła przechodzącego przez soczewkę, poprawia kontrast i komfort widzenia oraz chroni oczy. Wpływa również na estetykę i elegancki wygląd samych okularów.

Na szczególną uwagę zasługuje powłoka antyrefleksyjna Hoya Hi-Vision LongLife. Powłoka ta, w wyniku badania przez niezależne laboratorium testowe NSL Analytical ESWT, została uznana za najbardziej wytrzymałą powłokę antyrefleksyjną na świecie.
Hi-Vision LongLife charakteryzuje się zwiększoną odpornością na zarysowania, dzięki czemu chroni powierzchnię soczewek przed uszkodzeniem i zmniejsza ryzyko powstawania rys. Posiada też właściwości antystatyczne, które zabezpieczają soczewki przed przyciąganiem kurzu do ich powierzchni, a także właściwości hydrofobowe i oleofobowe. Zapobiegają one osadzaniu się wody na powierzchni soczewek oraz ułatwiają usuwanie brudu i tłuszczu z ich powierzchni.

Dzięki zaawansowanej technologii i swoim właściwościom powłoka Hoya Hi-Vision LongLife gwarantuje wyraźniejsze i bardziej naturalne widzenie w każdym świetle. Ułatwia codzienną pielęgnację soczewek i zwiększa ich żywotność.  Najwyższą jakość produktu oraz jego wyjątkową wytrzymałość potwierdza trzyletnia gwarancja producenta.

               

Firma: Hoya Lens Polska

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Medycyna ANESTEZJOLOG TO NIE TYLKO LEKARZ „OD USYPIANIA” Biuro prasowe
2021-04-15 | 15:15

ANESTEZJOLOG TO NIE TYLKO LEKARZ „OD USYPIANIA”

Większość z nas kojarzy go jedynie z salą operacyjną oraz podaniem znieczulenia ogólnego, potocznie zwanego narkozą. Tymczasem zakres jego działań i rola w procesie leczenia są
Medycyna Nagła utrata smaku? Powodem wcale nie musi być Covid!
2021-04-09 | 08:00

Nagła utrata smaku? Powodem wcale nie musi być Covid!

  Na przestrzeni ostatniego roku nagła utrata smaku stała się jednym z najbardziej niepokojących objawów, który przez trwającą pandemię, raczej wszystkim kojarzy się
Medycyna NOWE OBLICZE FUNDACJI SPEŁNIONYCH MARZEŃ
2021-03-19 | 11:20

NOWE OBLICZE FUNDACJI SPEŁNIONYCH MARZEŃ

W obliczu choroby nikt z nas nie powinien być obojętny. Takim przykładem jest Fundacja Spełnionych Marzeń, która od 2002 roku działa na rzecz dzieci i młodzieży chorej na nowotwory.

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Biotechnologia

Koronawirusy atakowały już 25 tys. lat temu. Za sprawą postępujących zmian klimatycznych pradawne wirusy mogą znów zagrażać ludzkości

Pradawne wirusy mogą zagrażać ludzkości. Naukowcy są w stanie ożywić drobnoustroje sprzed dziesiątków tysięcy lat. Topienie się wiecznej zmarzliny w wyniku postępujących zmian klimatycznych może uwalniać długo ukryte choroby i wirusy do środowiska, zagrażając zdrowiu zarówno ludzi, jak i zwierząt. Naukowcy byli w stanie ożywić drobnoustroje sprzed dziesiątków tysięcy lat. Najnowsze badania DNA potwierdzają, że starożytny koronawirus lub blisko spokrewniony patogen wywołał epidemię na terenie Azji około 25 tys. lat temu.

Kosmos i lotnictwo

Przełom w obserwacji czarnych dziur. Dane z 19 obserwatoriów mogą pomóc testować ogólną teorię względności Einsteina [DEPESZA]

Kilka z najpotężniejszych teleskopów na świecie jednocześnie obserwowało supermasywną czarną dziurę w galaktyce M87. To pierwsza czarna dziura, która została bezpośrednio sfotografowana przed dwoma laty. Teraz naukowcy ujawnili dane z 19 obserwatoriów – zarówno na Ziemi, jak również tych w kosmosie, które pozwalają  na głębszy wgląd w czarną dziurę. Nowe obserwacje mogą m.in. pomóc ulepszyć testy ogólnej teorii względności Einsteina.