Komunikaty PR

Ecolab uruchamia specjalny program dla placówek opiekuńczych i szkół

2019-01-29  |  14:00
Biuro prasowe
Kontakt

Tomasz Banaś
Open Media

Obozowa 42A/2
30-383 Kraków
tomek|openmedia.pl| |tomek|openmedia.pl
606501415
openmedia.pl

Ecolab, światowy lider w dziedzinie rozwiązań z zakresu higieny i zapobiegania infekcjom, uruchomił Care Program, który pomaga zapewnić czyste i bezpieczne środowisko w placówkach opiekuńczych, szkołach i obiektach użyteczności publicznej w Polsce.

Według danych Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób, infekcje kosztują Europę 5,5 mld euro rocznie. Dlatego niezwykle ważne jest zapewnienie czystego i bezpiecznego środowiska w obiektach publicznych, takich jak szkoły czy Domy Pomocy Społecznej.

- Stały ruch i ogromna liczba powierzchni wymagających czyszczenia i odkażania, stanowi spore wyzwanie dla personelu sprzątającego. Utrzymanie czystości w wielu salach i toaletach publicznych wymaga działania w sposób sprawny i dyskretny, a niewłaściwie dobrane środki i techniki mycia mogą wręcz przyczynić się do rozpowszechniania patogenów – mówi Andrzej Piotrowski, dyrektor Dywizji Institutional w Ecolab Polska.

Odpowiedzią na te wyzwania jest opracowany przez Ecolab Care Program. Zapewnia on kompleksowe podejście do higieny i czystości, które personel może łatwo wdrożyć i zintegrować z codziennymi działaniami. Dzięki profesjonalnym szkoleniom i wydajnym produktom, placówki będą w stanie zapewnić czyste, bezpieczne i zdrowe środowisko dla gości oraz personelu i zmniejszyć ryzyko infekcji.

- Naszą siłą zawsze było technologiczne know-how, poparte profesjonalnymi szkoleniami, indywidualną obsługą każdego klienta i wsparciem serwisowym na miejscu. Stawiamy na szkolenia, ponieważ odpowiednio wykwalifikowanemu personelowi łatwiej jest wdrożyć właściwe procesy i procedury postępowania. Warto też zaznaczyć, że koszty pracy stanowią 85% kosztów utrzymania czystości w obiektach, koszt środków chemicznych i systemów to zaledwie 2% - mówi Andrzej Piotrowski, dyrektor Dywizji Institutional w Ecolab Polska.

Care Program Ecolab to, oprócz szkoleń i kompleksowej obsługi serwisowej, szereg rozwiązań dla placówek opiekuńczych, obejmujących m.in. opartą na technologii HighSpeed H2O2 formułę do dezynfekcji powierzchni Drysan Oxy, której składnik aktywny rozkłada się na tlen i wodę; szeroką gamę środków do polerowania podłóg; specjalnie zaprojektowanę mopy, pozwalające obniżyć zużycie wody nawet o 85%; programy higieny rąk i zmywania w kuchni.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Medycyna Poly prezentuje bezprzewodowy telefon z technologią antybakteryjną Biuro prasowe
2021-02-17 | 10:00

Poly prezentuje bezprzewodowy telefon z technologią antybakteryjną

Poly (NYSE: PLT) wprowadziło do swojej oferty Poly Rove DECT IP – pierwszy na rynku telefon bezprzewodowy, który jest pokryty powłoką antybakteryjną firmy Microban, światowego
Medycyna Jaka szczoteczka jest najlepsza - tradycyjna, elektryczna czy soniczna?
2021-02-11 | 19:35

Jaka szczoteczka jest najlepsza - tradycyjna, elektryczna czy soniczna?

  Piękne, czyste i zdrowe zęby – każdy chce takie mieć. Nie jest to jednak tylko współczesna potrzeba, gdyż od bardzo dawna ludzie starali się uzyskać piękny
Medycyna Nowa inwestycja Leaps by Bayer
2021-02-03 | 19:42

Nowa inwestycja Leaps by Bayer

Liderzy branży i firmy venture capital jednoczą siły z Ukko, aby wyeliminować obciążenia związane z alergią na orzeszki ziemne, celiakią i innymi rodzajami

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Robotyka i SI

Roboty i skanery 3D przyszłością edukacji. Już dziś pozwalają uczyć programowania i mogą stworzyć model ciała człowieka

Nowe technologie coraz mocniej zaznaczają swoją obecność w dziedzinie edukacji. Roboty edukacyjne uczą programowania nawet najmłodsze dzieci, roboty społeczne potrafią czytać książki i uczyć języków, a skanery 3D ułatwią naukę ludzkiej anatomii. Choć pandemia utrudniła prowadzenie warsztatów edukacyjnych dla dzieci, to tempo tworzenia nowych rozwiązań nie maleje. – Sztuczna inteligencja i robotyzacja to zdecydowanie właściwe kierunki dla rozwoju edukacji – mówi Maciej Trojnacki, prezes zarządu Eduroco.

Robotyka i SI

Neuromarketing coraz silniejszym narzędziem sprzedaży. Coraz silniej wpływa na nasze decyzje zakupowe

Analiza reakcji mózgu klienta na bodziec wizualny jest coraz częściej wykorzystywana w procesie projektowania produktów i opakowań. Znajduje również zastosowanie przy budowaniu stron internetowych, etykiet cenowych czy ekspozycji w sklepach. W przyszłości neuromarketing będzie się prawdopodobnie posiłkował innymi technologiami, jak wirtualna rzeczywistość czy analiza Big Data. – Neuromarketing zbiera całą wiedzę o mózgu i próbuje te procesy wytłumaczyć i przełożyć na skuteczniejsze mechanizmy rynkowe – tłumaczy Wojciech Broniatowski, dyrektor operacyjny CortiVision.