Komunikaty PR

Które filmy pamiątkowe są najlepsze?

2019-10-07  |  09:00
Biuro prasowe
Kontakt
Katarzyna Langer
Grupa FLPR

ul Powstańców Śląskich 50
53-333 Wrocław
katarzyna.langer|flpr.pl| |katarzyna.langer|flpr.pl
690 000 722
www.flpr.pl
Do pobrania docx ( 0.01 MB )

Każdy w swoim życiu choć raz przeżył taki moment, który chciałby zatrzymać na zawsze lub przeżyć jeszcze raz, a na pewno w jakiś sposób zarejestrować. Mogą być to chwile spędzone z rodziną, ukochaną osobą, gronem przyjaciół. W jaki sposób można dokumentować uroki codzienności? Czy nagrywanie aparatem telefonu lub kamerą sportową to jedyne wyjścia?

 

Chwile ulotne

Ile wspaniałych chwil uleciało bezpowrotnie, dlatego że aparat nie był akurat pod ręką? Ile rodzinnych momentów, które chciałoby się zapamiętać na zawsze, minęło nieudokumentowanych? Być może nie udało się nagrać pierwszych kroków dziecka lub przygotowań do pierwszego dnia w przedszkolu? Trudno wyobrazić sobie ile ważnych, śmiesznych i wzruszających chwil przemija i nie pozostaje po nich żaden ślad.

 

Nieodłączny rejestrator smartfon

 

Wydawałoby się, że ostatnimi czasy smartfony nie są wypuszczane z rąk swoich właścicieli będących zawsze w gotowości do zrobienia zdjęcia czy nakręcenia filmu, gdy dzieje się coś ciekawego. Na ironię losu, naprawdę warte uwiecznienia wydarzenia często dzieją się podczas tej krótkiej chwili, w której telefon akurat znajduje się gdzie indziej lub postanawia spłatać figla w postaci braku pamięci. Bywa też tak, że przeżywanie wyjątkowego momentu jest istotniejsze niż nagrywanie relacji smartfonem. W obu przypadkach po czasie z żalem myśli się o wydarzeniach, których nie udało się utrwalić, eliminując tym samym możliwość przeżycia ich jeszcze raz.  

 

Gdy czasem nie wypada…

 

Wydaje się to być bardzo sentymentalne, jednak z jakiegoś powodu, ludzie obecnie uwieczniają niemal wszystko. Aparat to nierozłączny element nie tylko świąt, imprez i spotkań, ale także domowej codzienności, jednak częste wyczekiwanie odpowiedniego momentu  z obiektywem w ręku, podczas przeżywania radosnych chwil, jest nieco nużące.

 

Nowe przeznaczenie

 

Dlatego warto pomyśleć nieco inaczej i znaleźć nowe zastosowanie dla kamer monitorujących. Nagrywany przez nie materiał, może służyć nie tylko jako dowód przeciw złodziejom, ale także stać się wspaniałym filmem pamiątkowym. Kamery rejestrują momenty, które mogły zostać przeoczone. Model C2C marki EZVIZ, zapisuje obraz, dzięki czemu może zostać z łatwością zgrany na komputer i edytowany, tworząc film z najciekawszych wspomnień. Jeżeli kamera wykorzystywana jest do pilnowania dzieci, znajdujących się w innym pomieszczeniu, utrwali ona najśmieszniejsze dziecięce zabawy i kreatywny świat najmłodszych, o którym dorośli często nie mają pojęcia. Dzięki szerokiemu kątowi widzenia model C2C, sprawdzi się także podczas rodzinnych czy przyjacielskich spotkań. Wtedy niektóre najciekawsze chwile, zostaną zarejestrowane i będzie można wspominać je w dowolnym momencie.

 

Technologia nie zawsze musi być wykorzystywana do celów, dla jakich powstała. Filmy z kamer smart home są tego idealnym przykładem. Dzięki temu, te urządzenia to nie tylko ochrona dla domu, ale także rejestratory najpiękniejszych życiowych momentów, mających miejsce w salonie, kuchni, pokoju dzieci. Niekiedy powrót do tych chwil może być naprawdę wzruszający. Są to filmy, na których ich bohaterowie są naturalni, w pełni spontaniczni. Tworzą doskonałą pamiątkę na całe życie. Nagrania mogą zostać ciekawie wykorzystane, jako np. video pamiętnik. Może niektórzy, dzięki nim, odkryją nawet pasję do montowania filmów. 

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie BRAK ZDJĘCIA
2020-02-27 | 15:00

Huawei prezentuje router Huawei WiFi AX3–naturalne dopełnienie ekosystemu marki

Huawei zaprezentował  w pełni zintegrowany z ekosystemem marki Huawei router Huawei WiFi AX3, oparty o system operacyjny Harmony OS. Zaprezentowane urządzenie obsługuje standard sieci Wi-Fi 6, zapewniając najwyższą jakość
Technologie Huawei zaprezentował flagowe tablety: Huawei MatePad Pro i Huawei MatePad Pro 5
2020-02-27 | 11:00

Huawei zaprezentował flagowe tablety: Huawei MatePad Pro i Huawei MatePad Pro 5

Huawei zaprezentował nowe tablety – Huawei MatePad Pro oraz MatePad Pro 5G. Urządzenia dedykowane są najbardziej wymagającym użytkownikom – zostały wyposażone w potężny
Technologie Huawei prezentuje model routera Huawei 5G CPE Pro 2 wspierający standard Wi-Fi 6
2020-02-27 | 10:00

Huawei prezentuje model routera Huawei 5G CPE Pro 2 wspierający standard Wi-Fi 6

Huawei zaprezentował nową wersję inteligentnego routera Huawei 5G CPE Pro 2. Urządzenie obsługuje standard sieci Wi-Fi 6, zapewniając najwyższą jakość połączenia oraz płynne

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

CES 2020

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Robotyka i SI

Transport kolejowy czekają historyczne zmiany. Powstają innowacyjne dworce, a po torach będą jeździć autonomiczne pociągi

W Polsce do użytku oddawane są już pierwsze innowacyjne dworce kolejowe, które wykorzystują do zasilania odnawialne źródła energii. Coraz bardziej ekologiczne będą także pociągi, które już wkrótce mogą przestawić się na zasilanie z wodoru. Po torach niebawem zaczną jeździć także autonomiczne pociągi. To rozwiązania oczekiwane zwłaszcza w transporcie ładunkowym. Już dziś w Chinach prowadzone są pilotażowe programy, w ramach których pociągi poruszają się bez maszynisty.

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Medycyna

Technologia druku 3D usprawni produkcję spersonalizowanych przedmiotów. Znajdzie zastosowanie na rynku motoryzacyjnym i medycznym

Z drukiem 3D eksperymentuje coraz więcej firm. Technologia wdrażana jest do fabryk samochodów, branży budowlanej czy medycznej. Drukarki wykorzystywane są zarówno do wytwarzania spersonalizowanych produktów medycznych, jak i wielkopowierzchniowych budynków. Branża technologiczna prowadzi badania, które pozwolą unowocześnić tę technologię i uczynić ją jeszcze wszechstronniejszą.