Komunikaty PR

XOXO WiFi walczy o Nagrodę Publiczności w konkursie „Młodzi w Łodzi”

2018-10-11  |  15:20
Biuro prasowe

Całą kwotę przeznaczy na bezpłatny dostęp do sieci dla SOMOS DOS: mamy i 5-letniej córki, dwóch niezwykłych podróżniczek, które odkrywają świat

Pewnego dnia Joasia spakowała w plecak siebie i swoją 2-letnią wówczas córeczkę i ruszyły przed siebie. Od tego czasu minęło już kilka lat, a dziewczyny przemierzyły w tym czasie całą Amerykę Południową i cześć Azji po której podróżują do dziś!

SOMOS DOS bo o nich mowa podróżują skromnie. Zatrzymują się u lokalnych rodzin i żyją wtapiając się w miejscowe społeczeństwo. Ich zmagania i przygody można śledzić na fotoreportażowym blogu podróżniczym somosdos.pl oraz w mediach społecznościowych.

Dostęp do Internetu i kontakt z Polską jest dla nich bardzo ważny a pieniądze, które mają wystarczają głównie na codzienne życie. Pojawiła się okazja aby zapewniły sobie prywatny, mobilny Internet przez poł roku. Start-up XOXO WiFi zadeklarował, że przeznaczy całą Nagrodę Publiczności konkursu „Młodzi w Łodzi”, który właśnie trwa, na dostęp do sieci dla tej pary niezwykłych podróżniczek. Dla dziewczyn to szansa na zapewnienie sobie stałego, bezpłatnego kontaktu z bliskimi.

Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę: https://development.exaco.pl i oddać swój głos na  XOXO WiFi lub kliknąć bezpośrednio w link: https://development.exaco.pl/startup/28/details

                                                              

                                                                    ****

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy wykorzystują  najnowsze trendy w technologii. Jako pionierzy w usługach wynajmu mobilnego Internetu w Polsce postanowiliśmy pójść o krok dalej i poszerzyć naszą usługę o ponad 100 dodatkowych państw z całego świata. Stworzyliśmy XOXO WiFi – urządzenie, dzięki któremu problemy z połączeniem z siecią podczas zagranicznego wyjazdu czy  wysokie rachunki za roaming znikają.

 

SOMOS DOS to fotoreportażowy blog Joanny Nowak i jej córki Gai. Para podróżniczek rozpoczęła swoją przygodę z okrywaniem globu w Ameryce Południowej. Joanna z wykształcenia fizjoterapeuta a z zamiłowania podróżnik, fotograf, narciarz (pom. instr. PZN) oraz terapeuta obrzęku limfatycznego pokazuje 5-letniej dziś Gai uroki życia w podróży. Obecnie można śledzić ich przygody w Azji.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Internet 19 listopada Amazon rozpoczyna Tydzień Promocji Świątecznych Biuro prasowe
2018-11-20 | 16:30

19 listopada Amazon rozpoczyna Tydzień Promocji Świątecznych

19 listopada Amazon rozpoczyna Tydzień Cyber Monday. W tym czasie w ofercie promocyjnej znajdzie się kilkadziesiąt tysięcy produktów z prawie wszystkich kategorii – od
Internet Threat Report 2019
2018-11-15 | 11:50

Threat Report 2019

Firma Sophos, światowy lider rozwiązań bezpieczeństwa sieci i ochrony urządzeń końcowych, opublikowała Threat Report dotyczący prognoz zagrożeń w nadchodzącym 2019 roku. Raport
Internet Gify na Święto Niepodległości na GIPHY
2018-11-09 | 15:00

Gify na Święto Niepodległości na GIPHY

  W związku z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, w mediach społecznościowych można znaleźć stickersy i gify z polskimi symbolami i hasłami na GIPHY,

Finanse

Nowy rodzaj cyberataków powoduje miliardowe straty dla firm. Połowa z nich nawet nie wie o jego istnieniu

Ataki typu BPC, polegające na manipulacji procesami biznesowymi firm, są coraz popularniejsze wśród cyberprzestępców ze względu na wysoką opłacalność. W tym roku takie incydenty spowodowały już starty przekraczające 12 mld dolarów. Jak wynika z badania Trend Micro, w Europie ofiarą ataków BPC padło 43 proc. firm, w Polsce co trzecie przedsiębiorstwo. Mimo to połowa zespołów kierowniczych w firmach nawet nie zdaje sobie sprawy z istnienia takiego zagrożenia. 

Bankowość

Sektor ubezpieczeniowy wdraża coraz więcej innowacji. Branża goni bankowość

Polski sektor bankowy należy do najbardziej zaawansowanych technologicznie na świecie. Banki w Polsce błyskawicznie adaptują nowinki technologiczne, a towarzystwa ubezpieczeniowe próbują dotrzymać im kroku. Oczekiwania klientów i rozwój branży insurtech wymuszają wdrażanie innowacji. Ubezpieczyciele stawiają na blockchain i zaawansowaną analizę danych, która pomaga w ocenie ryzyka kredytowego, robo-advisory oraz cyfrowe kanały kontaktu z klientami. Na rosnący udział innowacji stawia także Vienna Life, która wprowadza nowe, zautomatyzowane produkty i usługi dla inwestujących w fundusze.

Medycyna

Nanoroboty zaaplikują lek bezpośrednio do chorej tkanki i wyleczą raka. Przeszkodą w ich wdrożeniu może być jednak wysoki koszt operacji z ich udziałem

Nanotechnologia może zrewolucjonizować rynek medyczny i systemy ochrony zdrowia. Szczególnie duże nadzieje wiązane są z pracami nad nanorobotami, które zdolne byłyby aplikować substancje lecznicze bezpośrednio do chorej tkanki i skutecznie walczyć np. z nowotworami. Problemem we wdrożeniu tego typu technologii może być jednak początkowo bardzo wysoki koszt związany z ich użyciem w procedurach medycznych. Inżynierowie i naukowcy coraz częściej wybierają materiały już dostępne, by innowacje medyczny mogły się pojawić na rynku jak najszybciej.