Komunikaty PR

XOXO WiFi walczy o Nagrodę Publiczności w konkursie „Młodzi w Łodzi”

2018-10-11  |  15:20
Biuro prasowe

Całą kwotę przeznaczy na bezpłatny dostęp do sieci dla SOMOS DOS: mamy i 5-letniej córki, dwóch niezwykłych podróżniczek, które odkrywają świat

Pewnego dnia Joasia spakowała w plecak siebie i swoją 2-letnią wówczas córeczkę i ruszyły przed siebie. Od tego czasu minęło już kilka lat, a dziewczyny przemierzyły w tym czasie całą Amerykę Południową i cześć Azji po której podróżują do dziś!

SOMOS DOS bo o nich mowa podróżują skromnie. Zatrzymują się u lokalnych rodzin i żyją wtapiając się w miejscowe społeczeństwo. Ich zmagania i przygody można śledzić na fotoreportażowym blogu podróżniczym somosdos.pl oraz w mediach społecznościowych.

Dostęp do Internetu i kontakt z Polską jest dla nich bardzo ważny a pieniądze, które mają wystarczają głównie na codzienne życie. Pojawiła się okazja aby zapewniły sobie prywatny, mobilny Internet przez poł roku. Start-up XOXO WiFi zadeklarował, że przeznaczy całą Nagrodę Publiczności konkursu „Młodzi w Łodzi”, który właśnie trwa, na dostęp do sieci dla tej pary niezwykłych podróżniczek. Dla dziewczyn to szansa na zapewnienie sobie stałego, bezpłatnego kontaktu z bliskimi.

Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę: https://development.exaco.pl i oddać swój głos na  XOXO WiFi lub kliknąć bezpośrednio w link: https://development.exaco.pl/startup/28/details

                                                              

                                                                    ****

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy wykorzystują  najnowsze trendy w technologii. Jako pionierzy w usługach wynajmu mobilnego Internetu w Polsce postanowiliśmy pójść o krok dalej i poszerzyć naszą usługę o ponad 100 dodatkowych państw z całego świata. Stworzyliśmy XOXO WiFi – urządzenie, dzięki któremu problemy z połączeniem z siecią podczas zagranicznego wyjazdu czy  wysokie rachunki za roaming znikają.

 

SOMOS DOS to fotoreportażowy blog Joanny Nowak i jej córki Gai. Para podróżniczek rozpoczęła swoją przygodę z okrywaniem globu w Ameryce Południowej. Joanna z wykształcenia fizjoterapeuta a z zamiłowania podróżnik, fotograf, narciarz (pom. instr. PZN) oraz terapeuta obrzęku limfatycznego pokazuje 5-letniej dziś Gai uroki życia w podróży. Obecnie można śledzić ich przygody w Azji.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Internet BRAK ZDJĘCIA
2018-10-11 | 15:20

59% firm z sektora MŚP nie jest gotowych na cyfrową transformację

34% zarządzających europejskimi małymi i średnimi przedsiębiorstwami uważa, że ich organizacja nie przetrwa do roku 2020, jeśli nie postawi na innowacyjność – wynika z badań zrealizowanych na zlecenie Ricoh. Jednocześnie
Internet Huawei Enterprise zaprasza na IT Day
2018-09-25 | 17:00

Huawei Enterprise zaprasza na IT Day

Firma Huawei Enterprise organizuje pierwszy warsztat z cyklu IT Day. W jego trakcie uczestnicy będą mieli okazję poznać przekrojową ofertę rozwiązań biznesowych Huawei Enterprise,
Internet Liczba niepełnosprawnych w Polsce sięga 3,2 mln osób - z czym się borykają?
2018-09-18 | 09:25

Liczba niepełnosprawnych w Polsce sięga 3,2 mln osób - z czym się borykają?

Liczba niepełnosprawnych w Polsce sięga 3,2 mln osób, czyli ponad 8,5% ogółu ludności. Czy wiemy z jakimi trudnościami borykają się na co dzień? W pierwszej kolejności

Medycyna

Operacje robotyczne stają się światowym standardem. Warszawski szpital ma najnowocześniejsze urządzenie tego typu

Robot chirurgiczny da Vinci znacznie ułatwia lekarzom wykonywanie operacji i skomplikowanych zabiegów. Pacjent operowany przy pomocy robota potrzebuje mniej leków, mniej krwi do transfuzji i szybciej wraca do zdrowia, bo ryzyko wystąpienia powikłań jest ograniczone do minimum. W szpitalach na całym świecie jest już ponad 4,5 tys. robotów chirurgicznych da Vinci, a w Stanach Zjednoczonych zabiegi przeprowadzane przez takie maszyny stały się standardem. W Polsce takie urządzenia są zaledwie trzy – w tym jeden, najnowocześniejszy obecnie model da Vinci Xi, w warszawskim Szpitalu Mazovia.

Telekomunikacja

Europejskie instytucje odpowiedzialne za cyberbezpieczeństwo łączą siły. Utworzono globalną sieć czujników, które śledzą ruchy hakerów w internecie

Cyberzagrożenia to temat, który dotyczy wszystkich krajów i instytucji, dlatego międzynarodowa współpraca i wymiana informacji jest niezbędna do skutecznej walki z cybeprzestępcami. To właśnie jest celem projektu SISSDEN, w ramach którego utworzona została ogólnoświatowa sieć sond zbierających informacje o zagrożeniach w internecie. Zakłada on bliską współpracę z CERT-ami, dostawcami internetu oraz podmiotami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo. System powiadamia użytkowników sieci o potencjalnych zagrożeniach i ewentualnych atakach. Koordynatorem projektu SISSDEN jest NASK.

IT i technologie

Innowacyjne wyroby tytoniowe przyszłością branży. Mogą być mniej szkodliwe od tradycyjnych papierosów o nawet 95 proc.

24 proc. Polaków to zadeklarowani palacze zagrożeni chorobami płuc i układu krążenia związanymi z paleniem papierosów – wynika z badania Kantar Public dla Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Alternatywą mogą się okazać rozwijane przez branżę tytoniową produkty nowej generacji, w których tytoń nie jest spalany, a jedynie podgrzewany do bezpiecznej temperatury. Dzięki temu – jak przekonują eksperci – zawartość szkodliwych substancji jest zmniejszona w porównaniu do tradycyjnych papierosów nawet o 95 proc. Trwają interdyscyplinarne badania, które mają ostatecznie odpowiedzieć na pytanie, czy nowoczesne wyroby tytoniowe są bezpieczniejsze od tradycyjnych papierosów.