Komunikaty PR

The Look of The Year w Avenidzie Poznań

2019-03-11  |  13:30
Biuro prasowe
Kontakt
Kamil Świstowski
PR Inspiration

Plac Wolnica 13/14
31-060 Kraków
kamil.swistowski|prinspiration.pl| |kamil.swistowski|prinspiration.pl
881255888
www.prinspiration.pl
Do pobrania Avenida ( 1.54 MB )

Już niebawem Poznań stanie się modową stolicą Wielkopolski. 16 marca
w Avenidzie odbędzie się finał jednego z najbardziej prestiżowych konkursów modelingowych na świecie – The Look of The Year 2019. Gospodarzem wydarzenia zostanie Mateusz Hładki, a w
jury zasiądzie światowej sławy projektant Maciej Zień oraz Miss Polonia 2012 – Paulina Krupińska. Metamorfozy, porady ekspertów i najgorętsze trendy nadchodzącego sezonu to tylko namiastka atrakcji, które w poznańskim Centrum będą czekać na wszystkich miłośników mody.

Każdy, kto pragnie poczuć klimat światowych wybiegów oraz zdobyć doświadczenie
w modelingu ma na to szansę biorąc udział w castingu The Look of The Year. Zapisy do tego prestiżowego konkursu będą prowadzone w Avenidzie Poznań w dniach 14-16 marca.
Finał akcji odbędzie się 16 marca. Wydarzenie będzie zarówno okazją do podpatrzenia, jak uczestnicy konkursu radzą sobie z zadaniami od jurorów, jak i zapoznania się z wiosennymi trendami.

Dodatkowo podczas akcji każdy będzie mógł skorzystać z bezpłatnych porad profesjonalnej stylistki, makijażystki i fryzjera. Nie zabranie także strefy piękna, w której eksperci przeprowadzą metamorfozy, a ich efekty zaprezentują na scenie. W trakcie wydarzenia organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych miłośnikach mody – pociechy będą mogły wziąć udział w castingu oraz zaprezentować dziecięce stylizacje podczas pokazów.

The Look of The Year to prestiżowy konkurs modelingowy, który przyniósł sławę m.in. Cindy Crawford czy Kasi Smutniak. Podczas finału castingu w Avenidzie uczestników będą oceniać osoby związane ze światem mody – projektant Maciej Zień oraz Miss Polonia 2012 – Paulina Krupińska. Modowe wydarzenie poprowadzi dziennikarz Mateusz Hładki.

Finał konkursu The Look of The Year odbędzie się w sobotę 16 marca w godz. 13:00-18:00 na scenie na fontannie (poziom 1), gdzie również znajdą się stoiska warsztatowe i punkt zapisów na casting. Zapisy na casting The Look of The Year będą prowadzone:

- w dniach 14-15 marca w godz. 13:00-18:00 dla dzieci poniżej 15 roku życia,

- w dniach 14-15 marca w godz. 13:00-18:00 i 16 marca w godz. 13:00-17:00 dla osób w wieku 15-23 lat. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Hobby Ipsos dla Huawei: Ponad 50% Polaków chce poprawić kondycję fizyczną Biuro prasowe
2021-11-24 | 15:10

Ipsos dla Huawei: Ponad 50% Polaków chce poprawić kondycję fizyczną

Ponad połowa Polaków przyznaje, że w czasie pandemii odłożyła na później realizację planów, w tym również tych związanych z poprawą swojej kondycji fizycznej.
Hobby Kawa za 5 zł! Specjalna oferta dla Gości kawiarni Costa Coffee
2021-05-06 | 14:32

Kawa za 5 zł! Specjalna oferta dla Gości kawiarni Costa Coffee

Z okazji 50. Urodzin marki Costa Coffee, w kawiarniach na każdego czeka Kawa za 5 zł! W ramach oferty promocyjnej w dniach 6 – 7 maja swoją ulubioną, klasyczną kawę w dowolnym
Hobby Tinder Plus za darmo przez pół roku za pobranie aplikacji z Huawei AppGallery
2020-09-18 | 11:26

Tinder Plus za darmo przez pół roku za pobranie aplikacji z Huawei AppGallery

Użytkownicy urządzeń Huawei, którzy pobiorą aplikację Tinder ze sklepu AppGallery, otrzymają 6-miesięczny bezpłatny dostęp do Tinder w wersji Plus. Oferta dotyczy wszystkich

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Media i PR

Pandemia nie zachwiała pozycją polskich fabryk telewizorów. Na produkcję może wpłynąć brak komponentów z Azji i wzrost ich ceny

W Polsce co roku sprzedaje się ponad 2 mln nowych telewizorów, co – jak podaje Związek Cyfrowa Polska – plasuje nas pod tym względem na szóstym miejscu w Europie. Polska przoduje również w produkcji telewizorów na Starym Kontynencie. Na tutejszym rynku swoje odbiorniki składa kilka dużych, globalnych marek, a ich produkcja jest nawet ośmiokrotnie większa, niż jest w stanie przyjąć krajowy rynek. Zapotrzebowanie na rynkach zagranicznych mocno zwiększyła pandemia, chociaż dziś sytuacja wraca do stanu z 2019 roku. Jednym z głównych tego typu zakładów jest należąca do TCL fabryka w podwarszawskim Żyrardowie. Tu powstają m.in. wyposażone w najnowsze technologie telewizory, z których gros trafia na eksport.

Telekomunikacja

Technologiczne kierunki studiów przeżywają oblężenie. Budowanie kadr kluczowe dla rozwoju branży

Polskie uczelnie kształcą rokrocznie ponad 110 tys. absolwentów kierunków naukowo-technicznych. Największą popularnością cieszą się informatyka, cyberbezpieczeństwo i inne kierunki powiązane z sektorem ICT, który ma duży wkład w rozwój krajowej gospodarki. Wymaga jednak nieustannego kształcenia nowych kadr oraz wyrównywania poziomu wiedzy i umiejętności zgodnie z globalnymi standardami. Temu właśnie służy program ICT Academy i towarzyszący mu konkurs ICT Competition, który organizuje Huawei. 

Infrastruktura

Gen. W. Nowak: Wskazanie dostawcy wysokiego ryzyka nie zapewni bezpieczeństwa technologii. Ustawa o cyberbezpieczeństwie wymaga dalszych prac [DEPESZA]

– Każdy system, nieważne z jakich urządzeń się składa, można odpowiednio zabezpieczyć – ocenia gen. Włodzimierz Nowak, ekspert ds. cyberbezpieczeństwa, nawiązując do proponowanej przez rząd oceny ryzyka dostawców sprzętu i technologii. Jego zdaniem skupianie się jedynie na dostawcy to tylko dotykanie wierzchołka góry lodowej, bo czynników ryzyka jest znacznie więcej. Zapisy ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa wskazują, że jeśli firma technologiczna zostanie uznana za dostawcę wysokiego ryzyka, będzie de facto wykluczona z polskiego rynku, a operatorzy telekomunikacyjni będą musieli zrezygnować z jej urządzeń i usług. Kryteria oceny w dużej mierze są oparte na kwestiach przynależności państwowej, co według części ekspertów jest wymierzone w koncerny chińskie.