Komunikaty PR

Niestandardowy prezent na Dzień Chłopaka od Vordon

2018-09-19  |  14:10
Biuro prasowe

VORDON prezentuje VR09i – wielofunkcyjne urządzenie 3 w 1. Wkrętarka i tradycyjna wiertarka z dodatkową funkcją udaru.

VORDON, producent elektronicznych akcesoriów samochodowych i elektronarzędzi, zaprezentował wkrętarko-wiertarkę akumulatorową VR09i. Narzędzie doskonale sprawi się zarówno w domowym warsztacie majsterkowicza amatora, jak i w rękach wymagającego fachowca podczas prac budowlanych. Produkt jest wyposażony w pakiet akcesoriów dodatkowych, dzięki czemu po zakupie zestawu można od razu przystąpić do działania.

VORDON VR09i to narzędzie łączące wiele funkcji. Można je wykorzystać jako wiertarkę udarową, ale także jako wkrętarkę. Sprawdzi się we wszystkich pracach, gdzie trzeba coś wkręcić, wykręcić, wywiercić, w domowym warsztacie, jak i cięższych pracach budowlanych. Wszystko dzięki wymiennym końcówkom, które pozwalają dostosować VR09i do różnych zakończeń wkrętów, śrub, nakrętek oraz innych przedmiotów. Po zamontowaniu wiertła  VR09i będzie pełnić funkcję wiertarki, a jej mechanizm udarowy pozwoli na wiercenie w twardych materiałach, na przykład betonie lub kamieniu. Po zamianie wiertła na bit, narzędzie ułatwi montaż mebli czy innych konstrukcji, wymagających połączenia wkrętami czy śrubami.

Użytkownik narzędzia ma do wyboru dwie prędkości obrotu - do 400 i do 1400 obrotów na minutę. Maksymalny moment obrotowy osiąga 55 Nm, co można regulować sprzęgiełkiem w 15-stopniowej skali. VORDON VR09i ma też wybór prawych i lewych obrotów. Dzięki tylu opcjom regulacji użytkownik może dostosować narzędzie do bardzo zróżnicowanych zastosowań od precyzyjnego rzemiosła stolarskiego po wymagające większej mocy prace budowlane. Wygodę ułatwiają praktyczny, gumowany uchwyt, dzięki któremu VORDON VR09i pewnie leży w dłoni oraz wbudowana lampka LED pomagająca podczas pracy w niedoświetlonych miejscach.

- Dzięki płynnej regulacji prędkości, kierunku obrotu i momentu obrotowego VORDON VR09i daje ogromne możliwości każdemu użytkownikowi, niezależnie czy jest to profesjonalista, czy amator domowego majsterkowania - powiedział Rafał Stasiak, dyrektor ds. marketingu w firmie VORDON. - Nasze narzędzie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma gniazd elektrycznych, a jego niewielkie rozmiary pozwalają na pracę w nietypowych miejscach, w różnych pozycjach.

Zasilanie akumulatorowe to kolejna zaleta narzędzia VORDON VR09i. Powiększony akumulator litowo-jonowy ma napięcie 18 V i pojemność aż 2 Ah, co zapewnia dłuższe działanie w porównaniu do konkurencyjnych modeli. Takie parametry akumulatora sprawiają też, że wiertarka nie nagrzewa się nawet podczas najcięższych prac. Co więcej, znalazło się tutaj nawet miejsce na port USB oraz funkcję power banku, można więc z akumulatora wiertarki zasilić inne urządzenia, na przykład dodatkową lampkę LED, wentylator w upalny dzień lub po prostu doładować telefon. Nie należy się przy tym obawiać, że długotrwałe prace trzeba będzie przerwać, gdy akumulator się wyczerpie. W zestawie znajdują się dwa akumulatory. Można je ładować naprzemiennie, nie przerywając pracy. Akumulatory ładowane są za pomocą małej ładowarki sieciowej i nie wymagają dodatkowej kłopotliwej bazy. Dzięki funkcji szybkiego ładowania wystarczy godzina, by akumulator znów był w pełni gotów do pracy.

W zestawie poza VR09i i dwoma akumulatorami znajduje się bogaty wybór wymiennych końcówek: 6 wkrętaków o średnicy 25 mm (PH1, PH2, PZ1, PZ2, 5, 6) i wiertła skrętne (1, 5, 2, 5, 3, 4, 5, 6). Do kompletu akcesoriów producent dodał także magnetyczny uchwyt bitowy 60 mm.

Wszystkie elektronarzędzia marki VORDON są objęte 36-miesięczną gwarancją producenta dla klienta detalicznego oraz 24-miesięczną gwarancję dla firm. Cena wielofunkcyjnego narzędzia VORDON VR09i, dostępnego m.in. w sieci InterCars wynosi 399,97 PLN.

Specyfikacja techniczna:

 • Napięcie 18 V
 • Maksymalny moment obr. 55 Nm
 • Akumulator 2 Ah Li-ion
 • Prędkość obrotowa: 0-400 / 1400 RPM
 • Udar 19 500 BPM
 • Maksymalna szerokość wiercenia w drewnie 35 mm
 • Maksymalna szerokość wiercenia w stali 13 mm
 • Maksymalna szerokość wiercenia w murze 13 mm
 • Uchwyt 1/2" (13 mm)
 • Ustawienia momentu obrotowego 15+1
 • Waga 1,6 kg
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Hobby Ipsos dla Huawei: Ponad 50% Polaków chce poprawić kondycję fizyczną Biuro prasowe
2021-11-24 | 15:10

Ipsos dla Huawei: Ponad 50% Polaków chce poprawić kondycję fizyczną

Ponad połowa Polaków przyznaje, że w czasie pandemii odłożyła na później realizację planów, w tym również tych związanych z poprawą swojej kondycji fizycznej.
Hobby Kawa za 5 zł! Specjalna oferta dla Gości kawiarni Costa Coffee
2021-05-06 | 14:32

Kawa za 5 zł! Specjalna oferta dla Gości kawiarni Costa Coffee

Z okazji 50. Urodzin marki Costa Coffee, w kawiarniach na każdego czeka Kawa za 5 zł! W ramach oferty promocyjnej w dniach 6 – 7 maja swoją ulubioną, klasyczną kawę w dowolnym
Hobby Tinder Plus za darmo przez pół roku za pobranie aplikacji z Huawei AppGallery
2020-09-18 | 11:26

Tinder Plus za darmo przez pół roku za pobranie aplikacji z Huawei AppGallery

Użytkownicy urządzeń Huawei, którzy pobiorą aplikację Tinder ze sklepu AppGallery, otrzymają 6-miesięczny bezpłatny dostęp do Tinder w wersji Plus. Oferta dotyczy wszystkich

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Media i PR

Pandemia nie zachwiała pozycją polskich fabryk telewizorów. Na produkcję może wpłynąć brak komponentów z Azji i wzrost ich ceny

W Polsce co roku sprzedaje się ponad 2 mln nowych telewizorów, co – jak podaje Związek Cyfrowa Polska – plasuje nas pod tym względem na szóstym miejscu w Europie. Polska przoduje również w produkcji telewizorów na Starym Kontynencie. Na tutejszym rynku swoje odbiorniki składa kilka dużych, globalnych marek, a ich produkcja jest nawet ośmiokrotnie większa, niż jest w stanie przyjąć krajowy rynek. Zapotrzebowanie na rynkach zagranicznych mocno zwiększyła pandemia, chociaż dziś sytuacja wraca do stanu z 2019 roku. Jednym z głównych tego typu zakładów jest należąca do TCL fabryka w podwarszawskim Żyrardowie. Tu powstają m.in. wyposażone w najnowsze technologie telewizory, z których gros trafia na eksport.

Telekomunikacja

Technologiczne kierunki studiów przeżywają oblężenie. Budowanie kadr kluczowe dla rozwoju branży

Polskie uczelnie kształcą rokrocznie ponad 110 tys. absolwentów kierunków naukowo-technicznych. Największą popularnością cieszą się informatyka, cyberbezpieczeństwo i inne kierunki powiązane z sektorem ICT, który ma duży wkład w rozwój krajowej gospodarki. Wymaga jednak nieustannego kształcenia nowych kadr oraz wyrównywania poziomu wiedzy i umiejętności zgodnie z globalnymi standardami. Temu właśnie służy program ICT Academy i towarzyszący mu konkurs ICT Competition, który organizuje Huawei. 

Infrastruktura

Gen. W. Nowak: Wskazanie dostawcy wysokiego ryzyka nie zapewni bezpieczeństwa technologii. Ustawa o cyberbezpieczeństwie wymaga dalszych prac [DEPESZA]

– Każdy system, nieważne z jakich urządzeń się składa, można odpowiednio zabezpieczyć – ocenia gen. Włodzimierz Nowak, ekspert ds. cyberbezpieczeństwa, nawiązując do proponowanej przez rząd oceny ryzyka dostawców sprzętu i technologii. Jego zdaniem skupianie się jedynie na dostawcy to tylko dotykanie wierzchołka góry lodowej, bo czynników ryzyka jest znacznie więcej. Zapisy ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa wskazują, że jeśli firma technologiczna zostanie uznana za dostawcę wysokiego ryzyka, będzie de facto wykluczona z polskiego rynku, a operatorzy telekomunikacyjni będą musieli zrezygnować z jej urządzeń i usług. Kryteria oceny w dużej mierze są oparte na kwestiach przynależności państwowej, co według części ekspertów jest wymierzone w koncerny chińskie.