Komunikaty PR

Filmuj wiosnę z perspektywy dwóch kółek

2018-03-30  |  23:55
Biuro prasowe
Kontakt
Jacek Będkowski
SNOW PR

Lwowska 6 / 15
00-658 Warszawa
jb|snowpr.pl| |jb|snowpr.pl
662052232
www.snowpr.pl
Do pobrania jpg ( 0.22 MB )

Popularność małych kamer sportowych nie omija żadnej dziedziny sportu. Również rowerzyści i motocykliści lubią korzystać z ich możliwości. W ślad za boomem na nagrywanie filmów, podążają twórcy sprzętu do stabilizacji obrazu, a niewątpliwym liderem w tej branży jest FeiyuTech, którego WG2 zadowoli nawet wymagających miłośników dwóch kółek. Filmy, które można nakręcić za jego pomocą, zaskakują tak doskonałą stabilizacją, że nie powstydziłby się jej profesjonalny operator kamery.

 

Ten niepozorny i mały gimbal, może być mocowany na wiele sposobów. Najbardziej popularny to oczywiście montaż na specjalnym uchwycie na kierownicy. Gdy jednak w grę wchodzi bardziej agresywna jazda warto umieścić WG2 na uprzęży na klatce piersiowej. Ciało balansując, zapewnia jeszcze większą amortyzację, a kadr, który w tej konfiguracji obejmuje kierownicę, zyskuje dodatkowo na atrakcyjności i dynamice.


https://www.facebook.com/DirtItMore/videos/1617769504926891/


Wyważenie gimbala następuje automatycznie po zamocowaniu kamery i włączeniu urządzenia. Użytkownikom mniejszych kamer dedykowany jest adapter załączony w komplecie. Każdy z trzech oferowanych przez ten model trybów, obsługiwany jest jednym przyciskiem. To niezwykle proste - po włączeniu, urządzenie znajduje się w trybie panoramy i podąża za obrotem operatora w osi poziomej, po dwukrotnym naciśnięciu przechodzi w tryb podążania, czyli zaczyna pracę także w osi pionowej. Trzykrotne kliknięcie ustawia kamerę w trybie selfie. Zerowanie trybów i zablokowanie kamery w stałym położeniu następuje przez jednokrotne naciśnięcie. Dodatkowym atutem jest kręcenie coraz bardziej popularnych, bo dostępnych dla nawet dla amatorów, filmów typu timelaps.

 

Gdyby jednak pogoda tej wiosny była kapryśna, nie ma obaw, że urządzenie nas zawiedzie - WG2 jest odporny nie tylko na wstrząsy, ale również na zachlapania. Warto oczywiście upewnić się, że i nasza kamera posiada tę cechę. Jego transport z racji małych rozmiarów i załączonego pokrowca jest wygodny i nie obciążający.

 

Do pełni sezonu jeszcze kilka tygodni, zatem, tak jak dbamy o odpowiednie akcesoria do naszego jednośladu, zadbajmy również o najlepsze wsparcie dla naszej kamery.

 

Inspiracji szukaj na stronach:

 

www.feiyu-tech.pl

www.instagram.com/feiyutech

www.facebook.com/FeiyuTechPolska

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Hobby Ipsos dla Huawei: Ponad 50% Polaków chce poprawić kondycję fizyczną Biuro prasowe
2021-11-24 | 15:10

Ipsos dla Huawei: Ponad 50% Polaków chce poprawić kondycję fizyczną

Ponad połowa Polaków przyznaje, że w czasie pandemii odłożyła na później realizację planów, w tym również tych związanych z poprawą swojej kondycji fizycznej.
Hobby Kawa za 5 zł! Specjalna oferta dla Gości kawiarni Costa Coffee
2021-05-06 | 14:32

Kawa za 5 zł! Specjalna oferta dla Gości kawiarni Costa Coffee

Z okazji 50. Urodzin marki Costa Coffee, w kawiarniach na każdego czeka Kawa za 5 zł! W ramach oferty promocyjnej w dniach 6 – 7 maja swoją ulubioną, klasyczną kawę w dowolnym
Hobby Tinder Plus za darmo przez pół roku za pobranie aplikacji z Huawei AppGallery
2020-09-18 | 11:26

Tinder Plus za darmo przez pół roku za pobranie aplikacji z Huawei AppGallery

Użytkownicy urządzeń Huawei, którzy pobiorą aplikację Tinder ze sklepu AppGallery, otrzymają 6-miesięczny bezpłatny dostęp do Tinder w wersji Plus. Oferta dotyczy wszystkich

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

IT i technologie

Operacje raka prostaty przy użyciu robota chirurgicznego standardem w krajach zachodnich. W Polsce wciąż nie są refundowane

– W leczeniu raka prostaty technologia da Vinci tak naprawdę zastąpiła już inne metody – mówi urolog, dr Stefan W. Czarniecki z należącego do Grupy LUX MED Szpitala św. Elżbiety. Placówka już od kilku lat wykorzystuje roboty da Vinci w operacyjnym leczeniu raka prostaty, co wynika z dużych korzyści z tej metody po stronie lekarzy i pacjentów. Polska jest jednak w gronie niewielu państw, w których te zabiegi nie są refundowane. Na dodatek robotów wciąż jest stosunkowo niewiele, pozytywny jest jednak fakt, że z każdym rokiem rośnie zarówno liczba robotów, jak i operacji przeprowadzanych w ich asyście. W I kwartale br. polskie placówki zrealizowały ich łącznie 415, o 57 proc. więcej niż rok wcześniej.

Przemysł

Firmy przemysłowe mają dziś wyższą zdolność do konkurowania niż przed pandemią. Duża w tym zasługa inwestycji w maszyny i urządzenia

Zdolność do konkurowania polskich firm przemysłowych jest znacznie wyższa niż rok temu. Wskazuje na to Index MiU przygotowywany regularnie przez Siemens Financial Services w Polsce. W II połowie br. wynosi on 50,60 pkt i jest o 6,69 pkt wyższy niż przed rokiem. O większej zdolności firm do konkurowania zarówno teraz, jak i w kolejnym roku decydują takie czynniki jak inwestycje w park maszynowy, automatyzacja procesu produkcji czy dywersyfikacja rynków zbytu. Coraz większa w tym rola finansowania zewnętrznego, na jakie decydują się badane przedsiębiorstwa. Jako największe wyzwanie na kolejne miesiące firmy wskazują wzrost cen surowców, problemy z pozyskiwaniem pracowników i zmiany spowodowane ochroną środowiska.

Infrastruktura

Gen. W. Nowak: Wskazanie dostawcy wysokiego ryzyka nie zapewni bezpieczeństwa technologii. Ustawa o cyberbezpieczeństwie wymaga dalszych prac [DEPESZA]

– Każdy system, nieważne z jakich urządzeń się składa, można odpowiednio zabezpieczyć – ocenia gen. Włodzimierz Nowak, ekspert ds. cyberbezpieczeństwa, nawiązując do proponowanej przez rząd oceny ryzyka dostawców sprzętu i technologii. Jego zdaniem skupianie się jedynie na dostawcy to tylko dotykanie wierzchołka góry lodowej, bo czynników ryzyka jest znacznie więcej. Zapisy ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa wskazują, że jeśli firma technologiczna zostanie uznana za dostawcę wysokiego ryzyka, będzie de facto wykluczona z polskiego rynku, a operatorzy telekomunikacyjni będą musieli zrezygnować z jej urządzeń i usług. Kryteria oceny w dużej mierze są oparte na kwestiach przynależności państwowej, co według części ekspertów jest wymierzone w koncerny chińskie.